Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

merginos, kokios grazios jusu geles! thumbup.gif o pas mane ant lapelių atsirado kažkokios geltonos dėmelės.. kas galėtų būti? pumpurus gėlės, nors ir mažos bet jau sukrovė, sakau gal juos nuskint? g.gif gal pradėjo medžiagų kokių trūkti? ar gali būti kad drėgmės per daug?
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2012 04 22, 00:58)
Aš savo kai nuskyniau viršūnėles, labai gražiai pradėjo plėstis ir leist ūgliukus.


Tikiuosi kad ir pas mane taip bus thumbup.gif noreciau patresti, bet bijau kad nesudeginciau unsure.gif gal dar geriau augtu wub.gif
Atsakyti
einu sukursiu temute nauja 4u.gif
Atsakyti
Ateinu padeti "pribaigti" tema smile.gif
QUOTE(Linetax @ 2012 04 22, 10:39)
Puikūs daigeliai thumbup.gif ir kiek daug bigsmile.gif

4u.gif
Vieni grazesni, kiti ne tokie jau labai grazus... bet kai nemazai yra tai gal bus viskas ok drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 22 balandžio 2012 - 18:12
Tikrai labai gražūs daigeliai ir tokia tvarka nuostabi bigsmile.gif
Atsakyti
pribaiginėjam temą mirksiukas.gif
Atsakyti
visgi baltas ziedelis po truputi keiciasi i svelniai violetini wub.gif o koks pas mama grozis reiks nufotografuoti ir galiu pasakyt kad skinta virsune ir laikyta ant pietinio lango su tiesiogine saule isisaknydijo greiciau nei ant riotines palanges su sviesa bet be saules ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 04 22, 20:38)
Tikrai labai gražūs daigeliai ir tokia tvarka nuostabi bigsmile.gif

Aciu 4u.gif (jei cia apie mano lotuliukas.gif )

Galvoju i 80cm loveli sodinti po 4 daigelius petuniju, ir sachmatiskai tarpuose kai kur slamucio, kai kur lobeliju... Ne per daug? Kazko traukia ant mix'u siemet... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Freke @ 2012 04 22, 21:38)
visgi baltas ziedelis po truputi keiciasi i svelniai violetini wub.gif o koks pas mama grozis reiks nufotografuoti ir galiu pasakyt kad skinta virsune ir laikyta ant pietinio lango su tiesiogine saule isisaknydijo greiciau nei ant riotines palanges su sviesa bet be saules ax.gif

saunu! thumbup.gif
Atsakyti

taip taip , apie jūsų grožius wub.gif
Atsakyti
Temos pabaigai, vakar dali petuniju jau i loveli pasodinau, pamaisiau su dichondrom ir i silnami isgabenau blush2.gif Beja, tinka petunijos ir dichondros???? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti