Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(aaktinija @ 2012 03 06, 15:57)
as norejau paklausti, gal ateina toks momentas kai jos sparciau pradeda augti, nes mano vasario 14 d. sodintos seklytesdabartik su tais maziukais pirmais lapeliais, kazkaip atrodo, kad jos laaabai ilgai kol suveses smile.gif

na tu nepergyvenk, pradės sparčiau augti kai tik saulės bus daugiau smile.gif mano vieni irgi menkučiai, kiti geriau auga, bet aš nesuku galvos, žinau, kad gavę daugiau saulės spindulių ir šilumos, greičiau ims vešėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 05, 22:59)
Ačiū, ko gero galima pasakyti , kad taip , nes specialiai nenaudoju, bet pas mus virš lango yra dienos šviesos lempos, jos apšviečia užuolaidas ir patenka šviesa ant palangės, tai gaunasi kaip ir apšvietimas,  ax.gif . Pernai tik susigaudžiau , kai jūs kalbėdavot apie apšvietimą, kad ir mano daigeliai gauna papildomos šviesos, dėl to dažniausiai visi maži daigiukai keliauja ant tos palangės, ir iki vėlumos gauna papildomo apšvietimo nes mūsų šeimyna pelėdos ir mėgsta pavakaroti  smile.gif

Na va,puiki situacjia thumbup.gif O pas mane akligatvis,siaura gatvė,tai net pietinė saulė sunkiai pagaunama per aukštus stogus schmoll.gif Teks kitiems metams lempos ilgos ieškotis,nes stalinė tik sau po nosim šviečia blink.gif
Atsakyti
sveikos, geliomanes biggrin.gif
Buvau siandien revizuoti parduodamu daigeliu Silutes mieste biggrin.gif tai vienoj pardej jau tokie nususiu atsiprasant daigiukai biggrin.gif biggrin.gif po 1.90. o zs vezimas bus rytoj, tai belike irgi varguoliai, tik kainu ir nepamaciau , zodziu nera ko lygint su Klp Ermitazo kai as pirkau, koks pasirinkimas buvo o ir digeliai tvirti, druti biggrin.gif toks pastebejimas siandienos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 06, 16:32)
sveikos, geliomanes  biggrin.gif
Buvau siandien revizuoti parduodamu daigeliu Silutes mieste biggrin.gif  tai vienoj pardej jau tokie nususiu atsiprasant daigiukai biggrin.gif  biggrin.gif  po 1.90. o zs vezimas bus rytoj, tai belike irgi varguoliai, tik kainu ir nepamaciau , zodziu nera ko lygint su Klp Ermitazo kai as pirkau, koks pasirinkimas buvo o ir digeliai tvirti, druti  biggrin.gif  toks pastebejimas siandienos  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Nelipk ant mozolio provincialėms verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vijoleta kokia situacija Banginio Seniuos? kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 03 06, 16:05)
na tu nepergyvenk, pradės sparčiau augti kai tik saulės bus daugiau smile.gif mano vieni irgi menkučiai, kiti geriau auga, bet aš nesuku galvos, žinau, kad gavę daugiau saulės spindulių ir šilumos, greičiau ims vešėti smile.gif

nu, kad pirmi metai tai turbuttaip ir yra, kai nezinau kas kaip, kada cia tas vesejimas.viskas dabar atrodo neimanoma misija.laukiam pavasarines kaitrios saulutes, dabar staline lempa palepinu trupuciuka biggrin.gif

QUOTE(amarrile @ 2012 03 06, 20:00)
Nelipk ant mozolio provincialėms  verysad.gif  biggrin.gif

ehhh...pas mus tas pats.Siauliu ermitaze pasijutau trumpam kaip rojuje, kokio ten gerio yra, musu mieste reikia ka nors rasti tai oi sunku doh.gif smile.gif
Papildyta:
na, kas palepins graziom savo gelyciu nuotraukytem?is praeitu metu, kad linksmiau laukti savu butu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 06, 21:00)
Nelipk ant mozolio provincialėms  verysad.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif seniau būdavo Akropolis, Mega, o daba senukai, kur daigelių galima rasti, ištrūkus iš savo miestuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 06, 20:00)
Nelipk ant mozolio provincialėms  verysad.gif  biggrin.gif


as pati is gilios provincijos biggrin.gif biggrin.gif kaime 10 trobu biggrin.gif rimtai sakau biggrin.gif
Atsakyti
Pamaciau ant zeme vos iziurimus kazkokius baltus gyvius. Jie vos matomi. gal kas zino kas tai? Kaip ju atsikratyti? Ir ar jie gali pakenkti petunijoms? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 03 07, 11:43)
Pamaciau ant zeme vos iziurimus kazkokius baltus gyvius. Jie vos matomi. gal kas zino kas tai? Kaip ju atsikratyti? Ir ar jie gali pakenkti petunijoms? verysad.gif

Sveikos,pas mane taip pat yra tokiu gyviu.Kaip suprantu,is ju paskui musytes uzauga,nes ju tiek pas mane skraido doh.gif
Mano surfinijos dar mazytes,su dviem tikraisiais lapeliais.Patarkit,kuo jas naikint,kad augaliukams nepakenktu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 07 kovo 2012 - 10:55
QUOTE(Džigė @ 2012 03 07, 11:43)
Pamaciau ant zeme vos iziurimus kazkokius baltus gyvius. Jie vos matomi. gal kas zino kas tai? Kaip ju atsikratyti? Ir ar jie gali pakenkti petunijoms? verysad.gif

Pa mane pernai irgi kazkokiu mazu kirmelyciu buvo, tai bent jau ciobreliu daigams, tai pakenke verysad.gif siemet as kaitinu pirktines zemes, tai viliuosi nieko nebebus 4u.gif Pabandykit tas petunijas palaistyti su silpnai paruostu kalio permanganatu, gal uzmus tuos parazitus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 07, 11:57)
Pa mane pernai irgi kazkokiu mazu kirmelyciu buvo, tai bent jau ciobreliu daigams, tai pakenke verysad.gif  siemet as kaitinu pirktines zemes, tai viliuosi nieko nebebus 4u.gif Pabandykit tas petunijas palaistyti su silpnai paruostu kalio permanganatu, gal uzmus tuos parazitus 4u.gif


pas mane irgi kazkokie mazi balti greiti kirminukai laksto. Ir vienas daigelis itartinas,gal ji grauzia? Jei nepaslaptis,kaip ta zeme kaitinti reikia?
Atsakyti