Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(Džigė @ 2012 04 14, 13:23)
Sveikos. Gal kas patarsite ar jau laikas mano petunijas svyrancias apskabyti? kazkodel jos stovi kaip stagareliai ir visiskai nepanasu kad jos svirs  g.gif
user posted image




Na visdelto nugnybiau viduriukus, nes labai i virsu kelias g.gif gal ir negerai padariau, bet kaip bus taip. Kelias palikau nelietus biggrin.gif Nusipirkau vakar Surfiniju ir petuniju trasas, ar galiu jau patresti ar dar palaukti?
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 04 21, 12:51)
Na visdelto nugnybiau viduriukus, nes labai i virsu kelias  g.gif  gal ir negerai padariau, bet kaip bus taip. Kelias palikau nelietus biggrin.gif Nusipirkau vakar Surfiniju ir petuniju trasas, ar galiu jau patresti ar dar palaukti?

As jau tresiu, o kaip reiketu nezinau. Kelios jau maciau ziedukus formuoja-kaip laukiu wub.gif

Mano petuniju armija (ir ne tik) naujuose (laikinuose) namuose smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 21 balandžio 2012 - 13:23
QUOTE(Linetax @ 2012 04 20, 21:36)
4u.gif  Prie lauko pratinu pradžioje išnešdama į užuovėją, kur saulė nešviečia, po keleto dienų tokio buvimo, po truputį pratinu prie saulės, pastatydama lovelį į dalinį pavėsį, kol pamažu atkeliauja į saulėtą vietą. Iš karto pastačius saulėkaitoje, nudega lapeliai. Tą patį darau su visom kambaryje išaugintom gėlytėm ax.gif

bigsmile.gif lekiu gabenti i pavesi,gerai kad paskaiciau

QUOTE(Elar @ 2012 04 21, 14:22)


Mano petuniju armija (ir ne tik) naujuose (laikinuose) namuose  smile.gif
user posted image

oho thumbup.gif
Atsakyti
O kodel maniskiu lapukai kazko geltonuoja? gal perlieju ar ka ? g.gif
Atsakyti
Elar Kodėl taip tankiai,vienas šalia kito sustatyti indeliai? Praretink,juk vietos šiltnamyje yra. beto,iš stiklineliu gerai butų perkelti i vazonelius,ten
Tau jau laikas priimineti užsakymus pardavimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 21 balandžio 2012 - 17:43
QUOTE(deluxe @ 2012 04 21, 11:43)
Labas merginos  4u.gif
Gal galite parasyti kur Vilniuje konkreciai matet tu trasu ilgo veikimo, floraline atrodo. Prie manes tik maza Maxima, tai nenoriu vazineti per visas iseiles ir ieskot. Labai dekavoju is anksto  notworthy.gif

Liepkalnio Maximoje vakar mačiau...
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 04 21, 12:51)
Na visdelto nugnybiau viduriukus, nes labai i virsu kelias  g.gif  gal ir negerai padariau, bet kaip bus taip. Kelias palikau nelietus biggrin.gif Nusipirkau vakar Surfiniju ir petuniju trasas, ar galiu jau patresti ar dar palaukti?


neina kazko cituoti foto, ar cia negali buti kartais kazkas is ELITE serijos???? nes pas mane Elite taip atrodo visos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 04 21, 23:14)
neina kazko cituoti foto, ar cia negali buti kartais kazkas is ELITE serijos???? nes pas mane Elite taip atrodo visos  verysad.gif


pas mane "seklos" , tikiuosi iskabius viduriukus bent kiek plesis i sonus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 04 21, 22:21)
pas mane "seklos" , tikiuosi iskabius viduriukus bent kiek plesis i sonus  unsure.gif

Aš savo kai nuskyniau viršūnėles, labai gražiai pradėjo plėstis ir leist ūgliukus.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 21, 18:42)
Elar  Kodėl taip tankiai,vienas šalia kito sustatyti indeliai? Praretink,juk vietos šiltnamyje yra. beto,iš stiklineliu gerai butų perkelti i vazonelius,ten
Tau jau laikas priimineti užsakymus pardavimui mirksiukas.gif

Praretinau praretinau drinks_cheers.gif -cia tik atnestas nusifotkinau vienoj kruvoj wink.gif
Dar palaikysiu stiklinese truputi-noriu po zieduka nors viena sulaukti, kad spalvas zinociau nes vienas sejimas mixo, kitas violetiniu, bet susimaise viskas blush2.gif
O pardavinet gal neteks biggrin.gif -vienam balkone 2 loveliai (po 80cm), kitam dar 4. O ir kiemas didelis (aplinka dar vis tvarkomes-daugiameciu geliu dar nera), i didelius pastatomus vazonus sodinsiu, dar plius pakabinamu pora, ant 2 kapu,... Zodziu, bus kur deti, jei tik normaliai toliau augs rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(liniuxxxxx @ 2012 04 21, 23:58)
Aš savo kai nuskyniau viršūnėles, labai gražiai pradėjo plėstis ir leist ūgliukus.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elar @ 2012 04 22, 09:18)

Puikūs daigeliai thumbup.gif ir kiek daug bigsmile.gif
Atsakyti