Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

kaip grazu kaip grazu net nusvito ekranas nuo ziedeliu thumbup.gif


as tai balkona tvarkausi ruosiuosi vasaros sezonui biggrin.gif biggrin.gif nu bet sitaip apsikuisti ten per ziema kad jau antra diena delioju ir dar nesimato pabaigos doh.gif bet geliukus jau isdeliojau. turiu ideju siokiu tokiu tai ziuresiu kaip seksis ax.gif
Atsakyti
Grazus pirmieji ziedukai 4u.gif

As ateinu pasiguosti vakar pakilo uraganas musu namie nebuvo , nuo balkono is antro auksto vejas nupute visa krepsi surfiniju. Viskas isvirto labai apsilauze, dabar tokia visa suglebusi, zedus visus nuskabiau, kad kuo greiciau isisaknydintu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2012 04 20, 12:47)
Labai grazu  thumbup.gif  as irgi turiu ta lime,tik maniskei iki zydejimo dar toli,bet spalva tai tikejausi,kad kitokia bus  rolleyes.gif

as irgi tikejaus kitokios, bet gal gaus saules-atsigaus 4u.gif ir spalva pakeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 04 20, 14:40)
as irgi tikejaus kitokios, bet gal gaus saules-atsigaus 4u.gif  ir spalva pakeis biggrin.gif


Tai va ir as pagalvojau,kad spalva gal dar keisis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indre.indre @ 2012 04 20, 13:05)
Grazus pirmieji ziedukai 4u.gif

As ateinu pasiguosti vakar pakilo uraganas musu namie nebuvo , nuo balkono is antro auksto vejas nupute visa krepsi surfiniju. Viskas isvirto labai apsilauze, dabar tokia visa suglebusi, zedus visus nuskabiau, kad kuo greiciau isisaknydintu verysad.gif

Oi kaip gaila... Bet tikėkitės, kad atsigaus ir toliau džiugins žiedais 4u.gif Mano petunijos jau irgi didokos, savaitgalyje tikriausiai sodinsiu į lovelius ir pradėsiu pratinti prie lauko sąlygų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 04 20, 20:26)
Oi kaip gaila... Bet tikėkitės, kad atsigaus ir toliau džiugins žiedais 4u.gif  Mano petunijos jau irgi didokos, savaitgalyje tikriausiai sodinsiu į lovelius ir pradėsiu pratinti prie lauko sąlygų ax.gif

sveikutes

ir as noriu i jusu rateli 4u.gif
pirmi metai kai tiek prisisodinau geliu bigsmile.gif palanges luzta,mastau kad jau reiktu gal i lauka istremt kazkiek g.gif tik kaip jas reikia prie lauko pratint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonyte @ 2012 04 20, 20:20)
sveikutes

ir as noriu i jusu rateli 4u.gif
pirmi metai kai tiek prisisodinau geliu bigsmile.gif palanges luzta,mastau kad jau reiktu gal i lauka istremt kazkiek g.gif tik kaip jas reikia prie lauko pratint ax.gif

4u.gif Prie lauko pratinu pradžioje išnešdama į užuovėją, kur saulė nešviečia, po keleto dienų tokio buvimo, po truputį pratinu prie saulės, pastatydama lovelį į dalinį pavėsį, kol pamažu atkeliauja į saulėtą vietą. Iš karto pastačius saulėkaitoje, nudega lapeliai. Tą patį darau su visom kambaryje išaugintom gėlytėm ax.gif
Atsakyti
labas rytas. Pirmi metai, kai auginu sias gelytes. Buvau isvaziavusi, grizau i kaima ir radau toki vaizdeli. Vienos gelytes, kurios auga atskirai, kaip ir visada skursta, o kai kartu, jos pas mane vesi, nors aisku dar palyginus nedideles. Sakykit, dabar atskirai persodinus tas dideles, nereikia jokiu virsuneliu skabyti ir t.t.? nesusigaudau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 21 balandžio 2012 - 09:50
user posted image



user posted image

Atsakyti
Nežinau del skabymo,bet persodinimas petunijom nelabai patinka,kai ne indeliuse,truputį gaila,jei tuose loveliuose teks visas išimti,nepersodinta patenkinta toliau augtu.Paptastas petunijas esu didesnius daigelius sodinusi tiesiai į lovelius,laikiusi šiltnamyje juos,paskui tokiu laiku jau lauke,šalnas pakenčia geriau,nei persodinimą. Aišku,žeme neturi buti slapia,laistomas tik pats daigelis,kai šalta...Suabejojau ,ar reikalingas šis traktatas unsure.gif
Išnešiau petunijas lauk,kad pratintūsi,paskui kur saulej padėsiu,tegu gyvena ax.gif
Atsakyti
As irgi ka tik beveik visas geles isgabenau i siltnami nuo palangiu karsta.gif . Paliksiu ten gyvent, nebent salnas prognozuotu, bet kolkas atrodo normalios naktys bus. Mano dar stiklinese visos petunijos, laukiu pirmu zieduku, kad zinociau spalvas - tada jau i lovelius ir nuolatinius vazonus sodinsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 21 balandžio 2012 - 11:06
Labas merginos 4u.gif
Gal galite parasyti kur Vilniuje konkreciai matet tu trasu ilgo veikimo, floraline atrodo. Prie manes tik maza Maxima, tai nenoriu vazineti per visas iseiles ir ieskot. Labai dekavoju is anksto notworthy.gif
Atsakyti