Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

MURMUR thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 18, 14:39)
MURMUR  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Super thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš perlaisčiau savo mažaja nelaimėlę petuniją. doh.gif Suriškit mane kas nors, kad nekiščiau rankų bent kuris laikas! lotuliukas.gif
Atsakyti
murmur nu tikrai thumbup.gif thumbup.gif super, bet jauciu ilgai grazi rozine liemenele nekabotu. nuo vandens ir tt paruduotu o tada jau ne taip grazu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 04 19, 12:21)
O aš perlaisčiau savo mažaja nelaimėlę petuniją.  doh.gif Suriškit mane kas nors, kad nekiščiau rankų bent kuris laikas!  lotuliukas.gif


as kas antra diena laistau ir gerai viskas smile.gif bet pas mane pietinej pusej sustatytos tai pastoviai saulutej kepinasi.

QUOTE(Miskauoge @ 2012 04 19, 12:26)
murmur nu tikrai thumbup.gif  thumbup.gif  super, bet jauciu ilgai grazi rozine liemenele nekabotu. nuo vandens ir tt paruduotu o tada jau ne taip grazu sad.gif


tai teip, cia tik pasigrozejimui ir nuotaikos praskaidrinimui biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės gražiausių ir lepiausių gėlių mylėtojos. Gal galėtume pagelbėti. Surfinijų lapai darosi salotinės spalvos, šviesėja, gal kažko trūksta mano sėtoms ir popintoms gėlytėms? Gal jau kuri susidūrėte su tokia problema?
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 04 13, 07:19)
As turbut irgi tokias pat pasisejus, tik uzsienietiskas
http://www.johnsons-...-cherry-tart-f1
user posted image

Tai is nurodyto ~40 isdygo 30 daigeliu. Man pakaks ju tikrai  biggrin.gif Tie kuriuos anksciau atskirai persodinau po viena tai jau grazus krumeliai, o kur buvau palikus daigykloj tai isstype tokie gavosi, reiks kazka su jais daryt  g.gif

Surfinijas dvi buvau pirkus zalioj stotelej sodinukus, nuo ju virsuneles nuskabiau tai dabar turiu jau 5vnt. Ir viena is tu motininiu isleido tris sakeles i sonus ir ziedus susikrove  bigsmile.gif  tik kai pirkau buvo parodyti raudoni ziedai o cia atrodo bus geltoni  g.gif Bet as juos paliksiu zydet, nuskabysiu nuzydejusius tik  smile.gif

tai ka darei su tom isstypusiom petunijom nes mano pilnavidures irgi isstypusiso i auksti varo lapus leidzia i ziedu dar nededa schmoll.gif gal jas apskabyt?
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 04 19, 14:43)
tai ka darei su tom isstypusiom petunijom nes mano pilnavidures irgi isstypusiso i auksti varo lapus leidzia i ziedu dar nededa schmoll.gif gal jas apskabyt?


nieko nedariau - persodinau i didesnius vazonelius tai dabar jau ziedus susikrove ir i sonus sakeles lenda jau. Paliksiu tokias smile.gif
Atsakyti
Sveikos gėlyčių mylėtojos!!! Pagaliau prisiruošiau ir aš prisijungti prie jūsų. Kai kurios baiminosi,kad gėlytės nenušaltų šiltnamiuose nuo šalnų, tai turiu patarimą kaip gelbėti savo augalėlius. Nakčiai šiltnamyje uždegu porą,trejetą žvakių didesnių( tų kurios skirtos kapinėms,nes jos saugesnės kad neužsidegtų) nuimu dangtelius, kad būtų daugiau šilumos ir nė karto toks metodas nepavedė thumbup.gif . Nešioti į kambarį ir vėl atgal į šiltnamį labai jau daug darbo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(riaga @ 2012 04 19, 22:26)
Sveikos gėlyčių mylėtojos!!! Pagaliau prisiruošiau ir aš prisijungti prie jūsų. Kai kurios baiminosi,kad gėlytės nenušaltų šiltnamiuose nuo šalnų, tai turiu patarimą kaip gelbėti savo augalėlius. Nakčiai šiltnamyje uždegu porą,trejetą žvakių didesnių( tų kurios skirtos kapinėms,nes jos saugesnės kad neužsidegtų) nuimu dangtelius, kad būtų daugiau šilumos ir nė karto toks metodas nepavedė thumbup.gif . Nešioti į kambarį ir vėl atgal į šiltnamį labai jau daug darbo.  doh.gif

Va va ir as girdejau kad sis metodas pasiteisina, tik dar nesu bandziusi 4u.gif
Atsakyti
Laba dienele, tokia niuria diena siunciu visoms pora ziedeliu nauju ir besiskleidzianciu smile.gif
user posted image
nenumire mano ta drauge Lime smile.gif issiskleide, bet toli grazu iki to kokia Lime pristato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 04 20, 10:54)
Laba dienele, tokia niuria diena siunciu visoms pora ziedeliu nauju ir besiskleidzianciu smile.gif
user posted image
nenumire mano ta drauge Lime smile.gif issiskleide, bet toli grazu iki to kokia Lime pristato smile.gif



Labai grazu thumbup.gif as irgi turiu ta lime,tik maniskei iki zydejimo dar toli,bet spalva tai tikejausi,kad kitokia bus rolleyes.gif
Atsakyti