Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Mano gelytes uzpuole kazkokios mazos museles, gal is uosvienes pasinestu zemiu. Jos puola ir is balkono i kambari bijau ,kad kambarines gelytes neuzsikrestu. Kuom jas naikinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indre.indre: 17 balandžio 2012 - 15:52
QUOTE(indre.indre @ 2012 04 17, 16:51)
Mano gelytes uzpuole kazkokios mazos museles, gal is uosvienes pasinestu zemiu. Jos puola ir is balkono i kambari bijau ,kad kambarines gelytes neuzsikrestu. Kuom jas naikinti?

Jei nuo zemiu, tai bent jau mano kambariniokem nieko nedare, jos kazkaip tik maziems daigeliams kenkia.....
Atsakyti
Nu va prazydo mano pirmoji gelele smile.gif ta kur turejo buti raudona, paskui maniau kad balta bus o istikro va kokia wub.gif
user posted image
Atsakyti
Grazus ziedelis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri turit parduoti petunijų daigelių? 4u.gif Vilnius
Atsakyti
QUOTE(spoolga @ 2012 04 18, 10:53)
Sveikos merginos. Gal kuri turit parduoti petunijų daigelių? 4u.gif  Vilnius

Jei Ukmerge tinka, ta turiu, bet nepikuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 04 18, 10:45)
Nu va prazydo mano pirmoji gelele smile.gif ta kur turejo buti raudona, paskui maniau kad balta bus o istikro va kokia  wub.gif
user posted image

grazu wub.gif cia tavo pilnavidure g.gif

INDRE.INDRE nu gal nieko trokio baisaus,gal gelytems nieko nepadarys. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esposa: 18 balandžio 2012 - 10:55
Mano petunijos apgailetinos siemet verysad.gif Pernai uzpernai strykaliojau is laimes kokie grazus daigeliai is sejinuku uzaugo, kiemas zydejo luzo, o siemet katastrofa. Pasejau tinkama diena , bet kaip salciai uzejo, dengiau langa, taciau nuo radijatoriu toks karstis ejo, kad visiskas disbalansas gavosi, dygimo salygos tik piktzolem. Persejau-tai ai, ka cia kalbeti. Trumpiau.
Kalbejote apie muges Kaune, dar kur. Gal kuri kur uzciuope koki turgeli, muge, pardavimo vieta Vilniuje? negaliu as be gelyciu, negaliu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1juraciukas: 18 balandžio 2012 - 11:01
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 17, 16:24)
Jei nuo zemiu, tai bent jau mano kambariniokem nieko nedare, jos kazkaip tik maziems daigeliams kenkia.....


Mano jau dideli kerai, zydi kiek pajegia. Balkone jau pusantro menesio gyvena.Paziurejau per TV - kad ant durpiu uzpilti sluoksni sunkios zemes is darzo joms labai tai patinka. Uosviene prikase is darzo zemiu uzpyliau ant durpiu ir po savaites pastebejau mazas musytes virtuvej skraidant tupi ant langu maniau ,kad nuo vaisiu krepsio. Vakar balkone savo surfinijas gerai apziurejau papurenus zeme ziuriu musytes tupineja. Kad ir nepakenks , bet man tai nepatinka nes pas mus silta langai atidaryti o jos puola i visus kambarius fui kaip jas naikinti, ir kas cia per musytes?
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 18, 10:54)
grazu  wub.gif cia tavo pilnavidure  g.gif



aha pilnavidure smile.gif su tais sodinukais istikro loterija, bet smagu kai laimejimas virsija lukescius biggrin.gif


QUOTE(1juraciukas @ 2012 04 18, 11:00)
Gal kuri kur uzciuope koki turgeli, muge, pardavimo vieta Vilniuje? negaliu as be gelyciu, negaliu  blush2.gif


Vilniuje si savaitgali irgi prie Senuku bus Luksio g.34 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 04 18, 13:37)
aha pilnavidure smile.gif su tais sodinukais istikro loterija, bet smagu kai laimejimas virsija lukescius  biggrin.gif
Vilniuje si savaitgali irgi prie Senuku bus Luksio g.34  4u.gif


Aciukas thumbup.gif assa.gif
Atsakyti
Jei pritruktu vazoneliu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti