Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(Freke @ 2012 04 13, 15:53)
noreciau uzklausti turbut jau ikyrejusio klausimo. kur galima rasti tu hidrokapsulyciu. na savaitgali planuojam i Megos senukus nuvaziuoti. tai nusipirkciau as ju jei rasciau. o tam kad rasti reik bent jau zinoti kur ieskoti ir ko ieskoti.... padekite ka ax.gif  blush2.gif

Nežinau, kaip Kaune, bet Vilniuje mačiau ir hidrogranulių ir tų ilgai veikiančių trąšų (spalvotų burbuliukų) XX Maximoje. Sudėtos prie vazonų ir vazoninių gėlių trašų( ten kur visada vazoninėm gėlėm būna, o ne prie sėklų ir lauko vazonų). Nežinau ar aiškiai parašiau doh.gif ...
Atsakyti
http://www.litagra.l...ex.php?cid=5423
Pasiieškokit,dar yra-pirkau nesenai-maišelyje kg svorio. Kur neklauskit,nes tai maža parduutuve provincijoj....
Kas klauset apie skabymą viršūnių, tai nera ,matomai,aiškios nuomuones ir tylim,nes sunkiai įsivaizduoti ta svyrima ju,gal jis labai sąlyginis. Idomu butų ju tikslus pavadinimas ir toliau sekti čia ,forume,kaip jos atrodys paaugusios ir užaugusios...
aš pati turiu kažką panašaus,esu nuotraukas įdėjus,dar netrumpinau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 14, 14:16)

Kas klauset apie skabymą viršūnių, tai nera ,matomai,aiškios nuomuones ir tylim,nes sunkiai įsivaizduoti ta svyrima ju,gal jis labai sąlyginis. Idomu butų ju tikslus pavadinimas ir toliau sekti čia ,forume,kaip jos atrodys paaugusios ir užaugusios...
aš pati turiu kažką panašaus,esu nuotraukas įdėjus,dar netrumpinau  rolleyes.gif


vienos tokios user posted image kitos rusies nerandu smile.gif Na gal atsiras dar kas gales patarti smile.gif Ačiū uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 04 14, 12:23)
Sveikos. Gal kas patarsite ar jau laikas mano petunijas svyrancias apskabyti? kazkodel jos stovi kaip stagareliai ir visiskai nepanasu kad jos svirs  g.gif

o juk anksčiau rašė skirtumą tarp petunijų ir surfinujų,tai petunijos nesvyra,o surfinijos svyra g.gif tai gal todėl jos ir nesvyra jums ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 14, 14:37)
o juk anksčiau rašė skirtumą tarp petunijų ir surfinujų,tai petunijos nesvyra,o surfinijos svyra  g.gif tai gal todėl jos ir nesvyra jums  ax.gif


Man tai kosmosas nepaiskinamas tarp ju :DParasyta ant pakelio Rostki svisajuscije biggrin.gif tai ir tikiuosi kad jos svirs biggrin.gif
Atsakyti
na aš vienais metais prisidaiginau petunijų,beje ir šiemet iš to pačio pakelio prisidaiginau.tai jos buvo tokios ax.gif man atrodo,kad svyro biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tos pilnavidures bus saikingai svyrančios,nesu auginus ju..Svajoniu soduose ar ne pas Seilius mačiau ant palanges,nuostabiai atrodė.....Savo apžiurejau,tai savaime turi pilnas pažasteles,tai reiskia,skatinti krumintis nereikia,tai tegul tįsta ta pagrindine viršunele...
Atsakyti
MONAMI grazias gelytes turejai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 14, 16:18)
MONAMI grazias gelytes turejai  wub.gif

4u.gif na ir šiemet bandau tokias pat augintis wub.gif
Atsakyti
jauciasi tikras pavasaris jau!!! Atnesu pirmaji savo ziedeli 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 04 14, 18:46)
jauciasi tikras pavasaris jau!!! Atnesu pirmaji savo ziedeli 4u.gif
user posted image

Grazios gelytes,mano viena petunija irgi siandien prazydo ax.gif ,bet ar ne per anksti? g.gif
Atsakyti
VIOLETA20 grazu wub.gif
Atsakyti