Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Vieni tinkliukai būna suyrantys, kiti ne, taip kad jei ne pačios sėjate o perkate, siūlyčiau nuimti tinkliukus (bent aš taip daryčiau) smile.gif
Atsakyti
petunijos
Va mano varganos petunijos.Dar ir lobelijos prigriebiau,už 10 daigų-2.99lt.Irgi tik nepalaistytos.
petunijos
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2012 04 13, 15:44)
petunijos
Va mano varganos petunijos.Dar ir lobelijos prigriebiau,už 10 daigų-2.99lt.Irgi tik nepalaistytos.
petunijos

o geras tokios mazytes o jau zydi g.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 13, 15:03)
o geras tokios mazytes o jau zydi  g.gif

O kaina juokinga,daigas-0.30lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau uzklausti turbut jau ikyrejusio klausimo. kur galima rasti tu hidrokapsulyciu. na savaitgali planuojam i Megos senukus nuvaziuoti. tai nusipirkciau as ju jei rasciau. o tam kad rasti reik bent jau zinoti kur ieskoti ir ko ieskoti.... padekite ka ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2012 04 13, 16:04)
O kaina juokinga,daigas-0.30lt. mirksiukas.gif

tai aisku kaip ne pirksi thumbup.gif
Atsakyti
dalis mano geleliu lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
As su klausimeliu ax.gif
Kas senai auginat ir labiau nusimanote siose gelytese - kaip manot, ar tos nuotraukos desineje svyrancios, ar ne? Kazkaip jos man nelabai nori svirti, o gal as per anksti noriu g.gif Pirkau daigelius ir lyg sake, kad svyrancios, bet tos kaireje akivaizdziai svyrancios, o desinej? Noriu jau bandyti persodinti i lovelius ir masciau miksuoti vienas su kitom, bet jeigu man vienos svirs, o kitos ne, dar plius svyrancios bakopos, tai vaizdelis turbut ne koks bus... g.gif

user posted image
Atsakyti
VIOLETA20 oho visas gelynas bigsmile.gif
pas mane panasiai tik visos zydi blush2.gif
Atsakyti
Gal kas gali parduoti petuniju ar surfiniju daigu?
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2012 04 14, 10:51)
Gal kas gali parduoti petuniju ar surfiniju daigu?

Bauhof buvo gera kaina, sudėta 10 daigelių jau gana didelių-10 lt
Atsakyti
Sveikos. Gal kas patarsite ar jau laikas mano petunijas svyrancias apskabyti? kazkodel jos stovi kaip stagareliai ir visiskai nepanasu kad jos svirs g.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti