Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Sugar Free Nemanau,kad skabymas.ką nors pakeis.Trešk kokiomis nors trašomis nelabai pavydedama,kad ir kiekviena kartą po truputėlį laistydama..Laiko yra,bus gražus kupsteliai rolleyes.gif
Atsakyti
mano meditacine maldele kai trasas dedu i buteli pries pilant vandeni: cia gi geles jos nevalgomos cia ne pomidoras nu ko tu pergyveni bet gi bus grazu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ant petuniju pamaciau koks skirtumas kai laisciau tik vandeniu ir kai pradejau stimuliatoriumi palepinti. o dabar jau ir schultzo zydinciu geliu trasomis lepinu. kas koki antra laistyma tai tikrai. o laistau ivairiai kartais po biski bet kasdiena kartais daugiau bet kas dvi. kadangi susodintos i bokalus nuo alaus 0.5ll tai matosi gerai. pakilnoju lengvos vadinas truksta jau..... dar zonduosiu savo zalia stotele ir koki moki vezi bikuva senukus gal rasiu tu stebuklingu granuliu g.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri Vilniuje padovanotumėt kelis daigelius petunijų? Pas mane jos neauga nors tu ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 04 12, 14:17)


QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 12, 20:25)
As irgi tokiu pasejau, auga lyg ir normaliai, bet sudygo 12-13 is 15...


As turbut irgi tokias pat pasisejus, tik uzsienietiskas
http://www.johnsons-...-cherry-tart-f1
user posted image

Tai is nurodyto ~40 isdygo 30 daigeliu. Man pakaks ju tikrai biggrin.gif Tie kuriuos anksciau atskirai persodinau po viena tai jau grazus krumeliai, o kur buvau palikus daigykloj tai isstype tokie gavosi, reiks kazka su jais daryt g.gif

Surfinijas dvi buvau pirkus zalioj stotelej sodinukus, nuo ju virsuneles nuskabiau tai dabar turiu jau 5vnt. Ir viena is tu motininiu isleido tris sakeles i sonus ir ziedus susikrove bigsmile.gif tik kai pirkau buvo parodyti raudoni ziedai o cia atrodo bus geltoni g.gif Bet as juos paliksiu zydet, nuskabysiu nuzydejusius tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 12, 22:32)
Sugar Free  Nemanau,kad skabymas.ką nors pakeis.Trešk kokiomis nors trašomis nelabai pavydedama,kad ir kiekviena kartą po  truputėlį laistydama..Laiko yra,bus gražus kupsteliai rolleyes.gif


dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 12, 22:15)
nu vsio trasos kiekviena diena bus  lotuliukas.gif

jei tik tokia problema, tai ilgai veikiančių trąšų vieną kartą įmaišai ir rami galva 4u.gif
Atsakyti
Mano nukainuotos petunijos per vieną naktį atsigavo visos,daugelis jau žydi.Dėl vieno daigo abejojau,bet ir tas atsigavo. bigsmile.gif Bandysiu važiuoti dar kartą,gal dar rasiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugar Free @ 2012 04 12, 16:45)
kad nedidukės ar kad žydi??? nu jos gal 10 cm "ūgio", smulkiažiedės ir krauna žiedus, ir nežinau ar leisti joms žydėti, ar geriau tegul žalumyną augina?

user posted image


sveikos, aciu kad idejote foto 4u.gif puoliau iskart apziuret savo viena itartina, irgi panasia nuosproga smile.gif palyginus su kitomis, tai ji kaip ant vietos pas mane buvo, todel ir kilo samysis smile.gif pirma ka pastebejau matyt zeme netinkama, liesa tokia su akmenukais, kazkokia kitokia buvau pirkusi nei iprastai kitoms, tai puoliau persodinti siryt, o persodinant pastebejau, kad ji tebera su tuo pirktiniu tinkleliu, pamenu vienai palikau eksperimentui to tinklelio nenuemusi, ir tos saknys tokios gleznos, neislindusios is to tinkliuko, todel as ji atsargiai nuemiau, persodinau i gerene zemele ir paliejau stimuliatoriumi ir lauksiu biggrin.gif biggrin.gif einu dar nusifotkint, kad tureciau, bent prisiminima jeigu ka biggrin.gif cia ta grazioji LIME nusproga tokia, bet irgi sukrovusi zieduka jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 13, 10:02)
jei tik tokia problema, tai ilgai veikiančių trąšų vieną kartą įmaišai ir rami galva  4u.gif

AI NIEKO PALEPINSIU ax.gif

QUOTE(IngridaB @ 2012 04 13, 10:35)
Mano nukainuotos petunijos per vieną naktį atsigavo visos,daugelis jau žydi.Dėl vieno daigo abejojau,bet ir tas atsigavo. bigsmile.gif Bandysiu važiuoti dar kartą,gal dar rasiu? g.gif

nu ,kad pasisektu dar nusipirkt 4u.gif
VIOLETA20 gero laukimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 13, 08:02)
jei tik tokia problema, tai ilgai veikiančių trąšų vieną kartą įmaišai ir rami galva  4u.gif

Gal galite tiksliau ivardinti kokios tai trasos? Jas imaisote i zemes? 4u.gif


QUOTE(vijoleta20 @ 2012 04 13, 09:39)
persodinant pastebejau, kad ji tebera su tuo pirktiniu tinkleliu, pamenu vienai palikau eksperimentui to tinklelio nenuemusi, ir tos saknys tokios gleznos, neislindusios is to tinkliuko, todel as ji atsargiai nuemiau, persodinau i gerene zemele ir paliejau stimuliatoriumi ir lauksiu  biggrin.gif  biggrin.gif 


As kai pirkau daigelius zalioj stotelej, sake nenuimineti to tinkliuko g.gif o kaip reikia elgtis is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(zonder @ 2012 04 13, 12:53)
Gal galite tiksliau ivardinti kokios tai trasos?  Jas imaisote i zemes? 4u.gif
As kai pirkau daigelius zalioj stotelej, sake nenuimineti to tinkliuko  g.gif  o kaip reikia elgtis is tikruju?


cia matyt individualus reikalas pagal augintoja pacia smile.gif vienos pataria jokiu budu nenuimti, nes numirs, kitos kad nuiimti nes kitaip numirs lotuliukas.gif as vienom nuemiau, kitom ne, nei viena nenumire, bet toms kur nuemiau geriau auga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zonder @ 2012 04 13, 11:53)
Gal galite tiksliau ivardinti kokios tai trasos?  Jas imaisote i zemes? 4u.gif
As kai pirkau daigelius zalioj stotelej, sake nenuimineti to tinkliuko  g.gif  o kaip reikia elgtis is tikruju?

Vokiečių f. - Floraline berods, Maximose paprastai būna. Įvairių spalvų žirniukai matosi, ~11Lt.
Taip, įmaišau prieš perkeliant į vazoną ar lovelį

Nereikia, pati sėju į tabletes su tokiais tinkliukais ir nieko nenudraskau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 13 balandžio 2012 - 13:03