Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

As irgi name nekabinu niekur nes pilnas kiemas geliu, terasoj kabo svyrancios vazonuose, ant kiekvieno kampo vis vazonas su gelem, gelynuose zydi daugiametes geles. Manau jei dar prikabineciau ant palangiu tai sviestas sviestuotas butu smile.gif

Persodinau i didesnius vazoniukus savo likucius petuniju. Bet jos tankiai susodintos buvo ir isstype tokios doh.gif kotas su 5 lapais o aukscio 10cm doh.gif biski palauksiu kol apsipras naujoj vietoj ir skabysiu kogero g.gif
Atsakyti
mano geliukai

setos vasario antroj pusej

kovo 7
user posted image

kovo 20

user posted image

kovo 29 pirmam plane surfijina svyranti bet toliau matosi ir petunijos

user posted image

balandzio 12

user posted image

user posted image

noriu ziedeliu jau tai pradejau laistyt su zydinciu geliu trasomis.
Atsakyti
Vau gražuolės mirksiukas.gif
Kokiomis sėklomis surfijiną sodinote, man iš sėklų niekaip , ypač tos kapsulės nedygsta , priversta pirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rositta: 12 balandžio 2012 - 14:09
surfinija pirkau is senuku, daigeli jau. taiziedelius pirmus jau formuoja. nors ir skabyta... ir idomiai viena labai tysta plonom sakelem o kita netysta bet storesnes salekes augina. o pasetos tai sitokios

http://www.seklos.lt/get.php?i.15474
Atsakyti
Supratau , petunijos ir man dygsta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 11, 17:01)
Imsim,mat,ir patikėsim biggrin.gif  mirksiukas.gif


kad nedidukės ar kad žydi??? nu jos gal 10 cm "ūgio", smulkiažiedės ir krauna žiedus, ir nežinau ar leisti joms žydėti, ar geriau tegul žalumyną augina?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sugar Free: 12 balandžio 2012 - 15:54
QUOTE(Sugar Free @ 2012 04 12, 15:45)
kad nedidukės ar kad žydi??? nu jos gal 10 cm "ūgio", smulkiažiedės ir krauna žiedus, ir nežinau ar leisti joms žydėti, ar geriau tegul žalumyną augina?

user posted image

SVEIKOS, PAS MANE TA PATI SITUACIJA MAZOS, JAU ZYDI, BET KRUMO KAIP IR NER , GAL JAS PAGENETI, PATARKITE? doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2012 04 12, 11:09)
Maniau pas pačią buto palangė . Na ir aš dabar jau name gyvenu , tai ant palangių nededu , nenoriu , kad laistant fasadas šlaptų , ir į jį nenoriu gręžti, statau visur kur tik galiu dideliuose vazonuose ,  pjaunant malkas išsirinkau dideles  gražes kulbes , ant jų lauko terasoje sutupdau , pirkau pora akmeninių stovų  ( kad vėjas neparverstų , nes aukštai noriu, kad iš toli būt matomi  lotuliukas.gif ) ir tas svyrančias metrines keliu , žinok liuks  thumbup.gif  Negadinkit fasado , sugalvok ką nors originalaus . Sėkmės. 4u.gif


gadinti fasado tai nenoriu, uztat maniau pirksiu tuos loviukus kur su skyrium vandeniui g.gif
pas mane kiemas dar visai tuscias, tik rudeni persikrautem, tai uztat ir noriu papuosti bent kiek blush2.gif

QUOTE(murmur @ 2012 04 12, 11:35)
As irgi name nekabinu niekur nes pilnas kiemas geliu, terasoj kabo svyrancios vazonuose, ant kiekvieno kampo vis vazonas su gelem, gelynuose zydi daugiametes geles. Manau jei dar prikabineciau ant palangiu tai sviestas sviestuotas butu  smile.gif



wub.gif wub.gif wub.gif
tikrai tada jau butu sviestuota drinks_cheers.gif bet kai pas mane dar tuscia tai noriu kazko grazesnio akiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 04 12, 15:17)
surfinija pirkau is senuku, daigeli jau. taiziedelius pirmus jau formuoja. nors ir skabyta... ir idomiai viena labai tysta plonom sakelem o kita netysta bet storesnes salekes augina. o pasetos tai sitokios

http://www.seklos.lt/get.php?i.15474

As irgi tokiu pasejau, auga lyg ir normaliai, bet sudygo 12-13 is 15...
Mano smulkiaziedes petunijos irgi zydi, bet as skabiau, kad krumelis butu grazus, o ka nuskabiau bandau dauginti, kol kas nesekmingai....Supuna..
Atsakyti
nu ir kas dabar pasakys,kaip tokias grazuoles uzaugint.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 12, 21:57)
nu ir kas dabar pasakys,kaip tokias grazuoles uzaugint.... g.gif

tresti tresti tresti o manau i vasaros pabaiga tokios ir bus jei setos ar pirktos ilgakases mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 04 12, 23:03)
tresti tresti tresti o manau i vasaros pabaiga tokios ir bus jei setos ar pirktos ilgakases mirksiukas.gif

nu vsio trasos kiekviena diena bus lotuliukas.gif
Atsakyti