Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

As ir tokiu turiu, bet kaip letai auga....
Atsakyti
Labas vakarėlis,
Atėjome pasirodyti smile.gif sėtos sausio antroje pusėje (apie 20 d.) svyrančios:
user posted image
user posted image
greitai jau perkelsiu į nuolatinius vazonus.
Atsakyti
Tikros grazuoles thumbup.gif Mano dar kaip siuliukai........
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 05, 23:24)
Tikros grazuoles  thumbup.gif Mano dar kaip siuliukai........


Mano irgi kaip siuliukai, ir istyse, galvoju ka su jom daryti, nes joms sunku laikyti virsunele savo. Ar galima jas persodinti zemiau, mazdaug iki lapuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 03 05, 22:44)
Mano irgi kaip siuliukai, ir istyse, galvoju ka su jom daryti, nes joms sunku laikyti virsunele savo. Ar galima jas persodinti zemiau, mazdaug iki lapuku?  g.gif

gali persodinti, gali užpilti žemių iki lapukų, jei vietos indelyje yra.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 06, 00:11)
gali persodinti, gali užpilti žemių iki lapukų, jei vietos indelyje yra.


aga, yra, taip ir padarysiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Neili,2012 03 05, 21:15]
Labas vakarėlis,
Atėjome pasirodyti smile.gif sėtos sausio antroje pusėje (apie 20 d.) svyrančios:
Gražu,kaip ir viskas pas tave wub.gif Ar naudojai papildomą apšvietimą?
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 05, 23:45)
Ar naudojai papildomą  apšvietimą?

Ačiū, ko gero galima pasakyti , kad taip , nes specialiai nenaudoju, bet pas mus virš lango yra dienos šviesos lempos, jos apšviečia užuolaidas ir patenka šviesa ant palangės, tai gaunasi kaip ir apšvietimas, ax.gif . Pernai tik susigaudžiau , kai jūs kalbėdavot apie apšvietimą, kad ir mano daigeliai gauna papildomos šviesos, dėl to dažniausiai visi maži daigiukai keliauja ant tos palangės, ir iki vėlumos gauna papildomo apšvietimo nes mūsų šeimyna pelėdos ir mėgsta pavakaroti smile.gif
Atsakyti

gali persodinti, gali užpilti žemių iki lapukų, jei vietos indelyje yra.
[/quote]

O persodint galima jei dar neturi tikruju lapuku? Ir žemes pilti iki tu lapukų?
Atsakyti
Kol mano siuliukai dar galvytes islaiko, as ju nejudinsiu, bijau prie tokiu mazu listi, dar sunyks......... doh.gif
Atsakyti
[quote=jju,2012 03 06, 11:13]
gali persodinti, gali užpilti žemių iki lapukų, jei vietos indelyje yra.
[/quote]

O persodint galima jei dar neturi tikruju lapuku? Ir žemes pilti iki tu lapukų?
[/quote]
jei neturi tikrų lapukų galima persodinti, bet galite palaukti kol užaugs pora tikrų lapukų,nebijokit tikrai nenulinks kotukai. Gal geriau užpilkit žemių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 05, 21:15)
Labas vakarėlis,
Atėjome pasirodyti  smile.gif sėtos sausio antroje pusėje (apie 20 d.) svyrančios:

nu labai grazus daigeliai.

as norejau paklausti, gal ateina toks momentas kai jos sparciau pradeda augti, nes mano vasario 14 d. sodintos seklytesdabartik su tais maziukais pirmais lapeliais, kazkaip atrodo, kad jos laaabai ilgai kol suveses smile.gif
Atsakyti