Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(esposa @ 2012 04 11, 18:39)
o kodek petunijos ziedai,dar neissisleidzia ir suvysta. g.gif


Kai žemė pradžiūsta tiek,kad gėlytės pradeda rodyti nepasitenkinimą.Arba nepastebėjai,kad tas žiedelis savo amžių atgyveno ir laikas jį nuskinti. Jei drėgmes trukumas,palaisčius žiedeliai atsigauna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 11 balandžio 2012 - 19:29
labas vakarelis biggrin.gif

o mergaites sakykite as noriu tas petinijas loveliuose ant palanges paskui auginti, ale vyras neisivaizduoja su kokias cia metaliukais ir kaip turetu pritvirtinti prie palanges tuos lovelius g.gif
gal jau kas auginate bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 11, 19:39)
o kodek petunijos ziedai,dar neissisleidzia ir suvysta. g.gif va taip user posted image
o cia mano gelytes
user posted image


Tai , kad gražuolės tos tavo petunijos mirksiukas.gif

QUOTE(dia10 @ 2012 04 11, 21:49)
labas vakarelis  biggrin.gif

o mergaites sakykite as noriu tas petinijas loveliuose ant palanges paskui auginti, ale vyras neisivaizduoja su kokias cia metaliukais ir kaip turetu pritvirtinti prie palanges tuos lovelius  g.gif
gal jau kas auginate  bigsmile.gif


Mes pirkome Senukuose, prie lovelių buvo tokie metaliniai laikikliai atskirai pirkti, yra ir plastmasiniai , bet tokie man jie netvirti pasirodė. Pasidairyk , gal aptiksi.
Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2012 04 11, 21:11)
Tai , kad gražuolės tos tavo petunijos  mirksiukas.gif
Mes pirkome Senukuose, prie lovelių buvo tokie metaliniai laikikliai atskirai pirkti, yra ir plastmasiniai , bet tokie man jie netvirti pasirodė. Pasidairyk , gal aptiksi.


maciau as juos, bet kaip prie pacios palanges ar namo sienos jas tvirtinti blush2.gif vyras paziurejo ir sako neisivaizduoju doh.gif

va taip va noriu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dia10: 11 balandžio 2012 - 21:17
jei palange nenuozulni tai pastatei ir laikos. o jei nuozulni nezinau,nes foto tai lyg lygi g.gif as pati loveli kelsiu ant palanges be jokiu laikikliu tikiuosi nenuciuos ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 04 11, 21:30)
jei palange nenuozulni tai pastatei ir laikos. o jei nuozulni nezinau,nes foto tai lyg lygi g.gif as pati loveli kelsiu ant palanges be jokiu laikikliu tikiuosi nenuciuos ax.gif  blush2.gif



Sveikos, as nusipirkus senukuose geležinius laikiklius dvieju rusiu, vienus prigreze man po virtuves palange, jie buna lygus ir labai gerai, o kiti balkone ant bloko prigresti ir labai gerai laikos tongue.gif nusipirk L raides formos laikiklius ir varztus ir lai vyras prigrezia lotuliukas.gif
Atsakyti
kai namas renovuotas plius butas nuomuojamas nesinori grezioti sienu, o balkonas ganetinai siauru remu. siaip tu L formos laikikliu net ir grezti nereik jei turi kur pakabinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 04 11, 23:14)
maciau as juos, bet kaip prie pacios palanges ar namo sienos jas tvirtinti  blush2.gif  vyras paziurejo ir sako neisivaizduoju  doh.gif

va taip va noriu  wub.gif
user posted image

as ir noriu taip,bet kaip tai padaryt... g.gif
ROSITTA aciu uz pagyras. 4u.gif
bet man tie ziedeliai taip ir nuglemba nevisais issiskleide,aisku as juos nuskabau,kad kitus leistu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskaičiau temą apie jau žydinčias petunijas,prisiminiau,kad viena nuo pernai gyvavo pelargonijų vazone.Pažiūriu,o ji jau žydi. biggrin.gif Išvargo visą žiemą.Matyt pasisėjo šalia pelargonijos.Na bet pavasario sulaukė.
Vakar labai pigiai nusipirkau petunijų daigų,jau žydintys kai kurie.Bauhofe,akcija už 10 daigų-9.99lt.Bet radau nukainuotas,papraščiausiai nepalaistytas,už 10 daigų-3.29lt.Parsivežiau iš karto prilaiščiau,persodinau į vazonus,manau iš 20 gal tik vienas daigas numirs.Gerai,kad šiemet nesėjau iš sėklų.Dabar gailiuosi,reikėjo pasiimti daugiau. g.gif Palikau šiltnamyje,uždengus agroplėvele,manau jau nebe nušals,nes namie vietos jau nebėra. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 04 11, 22:14)
maciau as juos, bet kaip prie pacios palanges ar namo sienos jas tvirtinti  blush2.gif  vyras paziurejo ir sako neisivaizduoju  doh.gif

va taip va noriu  wub.gif
user posted image


Pas mane bute taip ir atrodo , prigręžė vyras į sieną tuos laikiklius , tik yra pirmas aukštas , tai iš lauko nuėjęs tai padarė , jei reikia iš vidaus tai sunkoka g.gif
Kažkada gyvenom 4 aukšte , tai vyras užsakė pas šaltkalvius tokius kablius , kad išlankstytų , bet aš juos kabinau ant balkono rėmo , jei tik prie lango palangės tai galima bandyti palangę šiek tiek atlenkti ką nors po ja pakišant , jei užtenka pločio ir ji yra skardinė , arba išlyginti ką nors ant jos padedant po dugnu lovelio.

Man labai gražu taip papuošti butai , visada užsispiriu daryk ką nors ir viskas , man reikia , kad čia žydėtų mad.gif MB umn.gif kaip aš tau padarysiu , bet padaro lotuliukas.gif
Nors kur gyvenau , tai tik vienas kitas butas taip puošdavos g.gif nežinau , gal ne visiems gražu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rositta: 12 balandžio 2012 - 08:59
QUOTE(_ka_ka_ @ 2012 04 11, 22:25)
Sveikos, as nusipirkus senukuose geležinius laikiklius dvieju rusiu, vienus prigreze man po virtuves palange, jie buna lygus ir labai gerai, o kiti balkone ant bloko prigresti ir labai gerai laikos  tongue.gif  nusipirk L raides formos laikiklius ir varztus ir lai vyras prigrezia  lotuliukas.gif


thumbup.gif reikes pameteti jam ta minty, kad reikia prigresti thumbup.gif

QUOTE(rositta @ 2012 04 12, 08:58)
Man labai gražu taip papuošti butai , visada užsispiriu daryk ką nors ir viskas , man reikia , kad čia žydėtų  mad.gif  MB  umn.gif  kaip aš tau padarysiu , bet padaro  lotuliukas.gif
Nors kur gyvenau , tai tik vienas kitas butas taip puošdavos  g.gif  nežinau , gal ne visiems gražu


jo bute kai gyvenau ir man nekilo mintis taip puosti palanges, tik balkona, bet dabar issikrausteme i nama tai noriu visas palanges papuosti wub.gif
ir mano vyrui pasakyta daryk ka nori, bet man reikia butent taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 04 12, 10:11)
thumbup.gif  reikes pameteti jam ta minty, kad reikia prigresti  thumbup.gif
jo bute kai gyvenau ir man nekilo mintis taip puosti palanges, tik balkona, bet dabar issikrausteme i nama tai noriu visas palanges papuosti  wub.gif
ir mano vyrui pasakyta daryk ka nori, bet man reikia butent taip  biggrin.gif


Maniau pas pačią buto palangė . Na ir aš dabar jau name gyvenu , tai ant palangių nededu , nenoriu , kad laistant fasadas šlaptų , ir į jį nenoriu gręžti, statau visur kur tik galiu dideliuose vazonuose , pjaunant malkas išsirinkau dideles gražes kulbes , ant jų lauko terasoje sutupdau , pirkau pora akmeninių stovų ( kad vėjas neparverstų , nes aukštai noriu, kad iš toli būt matomi lotuliukas.gif ) ir tas svyrančias metrines keliu , žinok liuks thumbup.gif Negadinkit fasado , sugalvok ką nors originalaus . Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti