Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(amarrile @ 2012 04 10, 18:30)
Išneškit po vieną indelį į šilnamį ir pamatysit,kokios paprastos petunijos atsparios šalčiui.Negražu ant save apšnekėti,bet ,žinodama,kad daug kas pakenčia truputį šalčio,nusišaldžiau paskutinę šalčiu naktį daug ką,nes buvau visai nepridengusi stikliniame šilnamyje blush2.gif O eksperimentinis petunijų vazonelis išliko blink.gif Gvazdikai neatlaikė,nors ir prieš tai daug šalnų buvo,bet paskutinė stipriausia doh.gif  blush2.gif  topsecret.gif

Bus padaryta, ispikuosiu, kelias dienas namie palaikysiu, tada nunesiu i siltnami stala, ant jo padarysiu siltnameli ir tada isnesiu eksperimentines petunijas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miskauoge @ 2012 04 10, 18:28)
Atsiprasau uz kvailoka klausima : O kuo skiriasi petunija ir sulfinija? man atrodo tai tas pats  4u.gif

sulfinija svyra,petunja ne.visas ats biggrin.gif
Atsakyti
merginos ar petunijos pernesa karscius, g.gif biski sumaisiau nuorodas ir parasiau klausymeli i pelargonijas doh.gif ot ziopla.
Atsakyti
Perneša ir labai daug žydi. Svarbu neperdžiovint substrato. Paskutiniais sezonais įmaišydavau Water gel'io ir nelaistytos per karščius net iki savaitės išbūdavo ( tiesa, vazonėliai parinkti su papildomu vandens rezervuaru). Auginu pietinėj pusėj ir nei pastatai, nei medžiai per didžiausią dienos kaitrą nemeta šešėlio.
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 10, 22:41)
merginos ar petunijos pernesa karscius, g.gif biski sumaisiau nuorodas ir parasiau klausymeli i pelargonijas  doh.gif ot ziopla.


Sveikutė 4u.gif na ir šitoje temoje , nors pirmiausia pamačiau pelergonijose biggrin.gif

Petunijos labai mėgsta šilumą ir saulę , mano surfinijos ( labiau jas mėgstu ) auginu jas pietinėje pusėje ir joms labai patinka, svyrančios iki metro auga , vargas sugalvoti ant ko jas man iškelti , žinoma nebūna tokio karščio kaip pas jus Ispanijoje, bet visviena
Reikia labai laistyti ir tręšti , trešiu kiekvieną dieną , baltos apnašos manau gali būti miltligė , vazone turi padaryti labai gerą drenažą dugne , tada jos nebus , užsistovi vanduo , todėl tokia bėda, sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 04 11, 10:10)
Perneša ir labai daug žydi. Svarbu neperdžiovint substrato. Paskutiniais sezonais įmaišydavau Water gel'io ir nelaistytos per karščius net iki savaitės išbūdavo ( tiesa, vazonėliai parinkti su papildomu vandens rezervuaru). Auginu pietinėj pusėj ir nei pastatai, nei medžiai per didžiausią dienos kaitrą nemeta šešėlio.


4u.gif aciukas
QUOTE(rositta @ 2012 04 11, 10:19)
Sveikutė 4u.gif  na ir šitoje temoje , nors pirmiausia pamačiau pelergonijose  biggrin.gif

Petunijos labai mėgsta šilumą ir saulę , mano surfinijos ( labiau jas mėgstu ) auginu jas pietinėje pusėje ir joms labai patinka, svyrančios iki metro auga , vargas sugalvoti ant ko jas man iškelti , žinoma nebūna tokio karščio kaip pas jus Ispanijoje, bet visviena
Reikia labai laistyti ir tręšti , trešiu kiekvieną dieną , baltos apnašos manau gali būti miltligė , vazone turi padaryti labai gerą drenažą dugne , tada jos nebus , užsistovi vanduo , todėl tokia bėda,  sėkmės.  4u.gif

parodyk savo gelyte bigsmile.gif
as ir taip manau,kad negerai kazkas man su zemem ir vazonu.matyt negeras pas mane drenazas tas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 04 11, 14:45)
4u.gif aciukas

parodyk savo gelyte  bigsmile.gif
as ir taip manau,kad negerai kazkas man su zemem ir vazonu.matyt negeras pas mane drenazas tas. verysad.gif


esu įdėjusi į jūsų albumuką , tik ten dar tik pasodintos , vėliau nusileidžia iki žemės ir po kelmu dairaus ką dar pakišti , kad žeme nesivilktų , vot vėlesnių nuotraukų reikia ieškoti kompe namuose jei išlikę , reiks pasižiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2012 04 11, 16:45)
esu įdėjusi į jūsų albumuką  , tik ten dar tik pasodintos , vėliau nusileidžia iki žemės ir po kelmu dairaus ką dar pakišti , kad žeme nesivilktų , vot vėlesnių nuotraukų reikia ieškoti kompe namuose jei išlikę , reiks pasižiūrėti  mirksiukas.gif

eisiu ziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, prisisėjau ir aš šiemet petunijų, dar nedidukės, bet jau žydi, gal nuskabyti man dar žiedelius?
Atsakyti
QUOTE(Sugar Free @ 2012 04 11, 15:53)
sveikos, prisisėjau ir aš šiemet petunijų, dar nedidukės, bet jau žydi, gal nuskabyti man dar žiedelius?

Imsim,mat,ir patikėsim biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas norės Vilnuje parduoti petuniju ar surfiniju daigu mirksiukas.gif ?
Atsakyti
o kodek petunijos ziedai,dar neissisleidzia ir suvysta. g.gif va taip user posted image
o cia mano gelytes
user posted image
Atsakyti