Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(eturib9 @ 2012 04 10, 17:47)
Ar jau laikas sodint petunijas i nuolatinius vazonelius ? 4u.gif

Jei turite vietos ir augaliukai gerokai paauge, tai prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 10, 16:07)
Keliu tema i prieki, nes jau labai apmire biggrin.gif  biggrin.gif Merginos gal jau galima surfinijas nesti i pleveline siltnami????A????Kaip man jos ant lango jau pabodo.......

Nezinau, man atrodo anksti dar gal. Nors dienom gal ir galima.
As tai susitaikius su esama padetim biggrin.gif
QUOTE(eturib9 @ 2012 04 10, 17:47)
butu, bet as
Ar jau laikas sodint petunijas i nuolatinius vazonelius ? 4u.gif

Nuo dydzio turbut priklauso.
Mano tai dar mazutes, i vienkartinius puodelius neperseniausiai perkraustytos smile.gif
Mano armija siandien dar tik tokia smile.gif:
user posted image
Atsakyti
Grazi ta Jusu armija wub.gif wub.gif As turiu didziuli kupsta nerusiniu nepikuotu petuniju, tai reikia imtis darbo, bet tingisi, o be to jau nebeturiu kur statyti, vis galvoju apie siltnami, bet yra vienas bet, kad nakti gali nusalti, o man lakstyti su jomis kaip katei su kaciokais, tai nesamone....
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 10, 18:04)
Grazi ta Jusu armija wub.gif  wub.gif As turiu didziuli kupsta nerusiniu nepikuotu petuniju, tai reikia imtis darbo, bet tingisi, o be to jau nebeturiu kur statyti, vis galvoju apie siltnami, bet yra vienas bet, kad nakti gali nusalti, o man lakstyti su jomis kaip katei su kaciokais, tai nesamone....

4u.gif
As dali likusiu kupsteliu jau atidaviau "ivaikinimui" biggrin.gif , dar truputis liko. Bet pora potencialiu "iteviu" jau radau-tikiuosi pavyks planas lotuliukas.gif
O nesioti i siltnami as irgi nesiruosiu ju. Nors polikarbonatinis pas mane, bet naktim dar gerokai atvesta schmoll.gif Darzovem po agroplevele viskas ok, bet situ taigi neapkamsysi ten. Paisdziaugsiu nukrautom palangem ilgeliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ela...: 10 balandžio 2012 - 17:10
Atsiprasau uz kvailoka klausima : O kuo skiriasi petunija ir sulfinija? man atrodo tai tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 10, 17:53)
Jei turite vietos ir augaliukai gerokai paauge, tai prasom mirksiukas.gif

Na man atrodo,kad jau tuose indeliuose ankstoka... bijau ,kad neimtu leipti... g.gif
Tikriausiai kraustysimes kur daugiau vietos rolleyes.gif

http://public.fotki....s/p4100352.html
Atsakyti
Išneškit po vieną indelį į šilnamį ir pamatysit,kokios paprastos petunijos atsparios šalčiui.Negražu ant save apšnekėti,bet ,žinodama,kad daug kas pakenčia truputį šalčio,nusišaldžiau paskutinę šalčiu naktį daug ką,nes buvau visai nepridengusi stikliniame šilnamyje blush2.gif O eksperimentinis petunijų vazonelis išliko blink.gif Gvazdikai neatlaikė,nors ir prieš tai daug šalnų buvo,bet paskutinė stipriausia doh.gif blush2.gif topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2012 04 10, 18:29)
Na man atrodo,kad jau tuose indeliuose ankstoka... bijau ,kad neimtu leipti... g.gif
Tikriausiai kraustysimes kur daugiau vietos  rolleyes.gif

http://public.fotki....s/p4100352.html

bigsmile.gif o cia tai jau gelyyytes ohoho! wub.gif
Tokias persodinciau ir as jau drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 04 10, 18:30)
Išneškit po vieną indelį į šilnamį ir pamatysit,kokios paprastos petunijos atsparios šalčiui.Negražu ant save apšnekėti,bet ,žinodama,kad daug kas pakenčia truputį šalčio,nusišaldžiau paskutinę šalčiu naktį daug ką,nes buvau visai nepridengusi stikliniame šilnamyje blush2.gif O eksperimentinis petunijų vazonelis išliko blink.gif Gvazdikai neatlaikė,nors ir prieš tai daug šalnų buvo,bet paskutinė stipriausia doh.gif  blush2.gif  topsecret.gif

nebloga mintis, kam labai striuka su palangem drinks_cheers.gif
del kitu susalusiu augaliuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Ela...,2012 04 10, 18:45]
bigsmile.gif o cia tai jau gelyyytes ohoho! wub.gif
Tokias persodinciau ir as jau drinks_cheers.gif

Pritariat man,kad galima persodint ? 4u.gif Vadinasi rytoj turesiu daug darbo doh.gif

Atsakyti
Sveikutes. Gal kaunietes tures atliekamu daigeliu? 4u.gif Pernai pati neturejau kur deti, o siemet kiek sejau, tai finale turiu 1,5 daigelio. doh.gif Mielai priglausciau kelis... blush2.gif
Atsakyti
[quote=eturib9,2012 04 10, 19:03]
[quote=Ela...,2012 04 10, 18:45]
bigsmile.gif o cia tai jau gelyyytes ohoho! wub.gif
Tokias persodinciau ir as jau drinks_cheers.gif

Pritariat man,kad galima persodint ? 4u.gif Vadinasi rytoj turesiu daug darbo doh.gif
[/quote]

100PROC pritarimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miskauoge @ 2012 04 10, 18:28)
Atsiprasau uz kvailoka klausima : O kuo skiriasi petunija ir sulfinija? man atrodo tai tas pats  4u.gif

na kiek man žinoma, tai petunijos daiginamos iš sėklų, o surfinijos tik daigeliais dauginamos, bet šiuo metu sunku ir suprasti kaip yra iš tiesų, nes ant sėklų pakelių rašo surfinija, tai taip išeina, kad ir surfinijas iš sėklų galima užsiauginti arba pavadinimas klaidingas g.gif
Atsakyti