Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(eturib9 @ 2012 04 05, 12:44)
Iškilo man toks klausimas..... kada reikės petunijas sodint į nuolatinį vazonėlį,nes jau atrodo ,kad joms bus tuoj per ankšta... ax.gif  Nes po apskabymo jos visai iš proto baigia išeiti  4u.gif  o gal dar kartą jas aptrumpint ? g.gif

http://public.fotki....0347.html#media


Kokios gelytes wub.gif
Atsakyti
Maniskiai ziedeliai smile.gif
Atsakyti
o ba, koks grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2012 04 05, 14:31)
Maniskiai ziedeliai  smile.gif


Sakes blink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2012 04 05, 14:31)
Maniskiai ziedeliai  smile.gif

O čia tai joooooo,iskart pavasariu pakvipo ax.gif
Atsakyti
ohooo kokios jau dideles grazuoles wub.gif
mano tai kazkaip neauga, o jei nepalaistau kasdien tai vysta iskart lapukai doh.gif
Atsakyti
Iingutte, grazios labai petunijos 4u.gif O kas ten antram plane karpytais lapais, serenciai gal ???? blush2.gif
Atsakyti
sveikos, mano saknydintos nuo 03-13 saknis isleido tokias oki doki jau, per visa bokala biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif

tai ta proga, dar 5 tos pacios motineles padariau biggrin.gif tik neatsipraususios dar biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 05 balandžio 2012 - 17:26
As siandien persodinau savo is daigyklu i stiklines. Keleta turejau iskart pikiuotu i stiklines permatomas, tai kai pamaciau saknys kokios blink.gif ir kad akivaizdiai didesnes, pasidarbavau is peties ir siandien likusias ~65 persodinau karsta.gif Nera ka lyginti saknynu vienu ir kitu doh.gif Tikiuosi nesukeliau joms didelio streso ir prigis naujoj vietoj sekmingai smile.gif Dabar palanges jau totaliai nukrautos lotuliukas.gif Kaimynai turbut manys, kad pradejau bizni su gelem laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 04 05, 18:25)
As siandien persodinau savo is daigyklu i stiklines. Keleta turejau iskart pikiuotu i stiklines permatomas, tai kai pamaciau saknys kokios  blink.gif  ir kad akivaizdiai didesnes, pasidarbavau is peties ir siandien likusias ~65 persodinau  karsta.gif  Nera ka lyginti saknynu vienu ir kitu  doh.gif Tikiuosi nesukeliau joms didelio streso ir prigis naujoj vietoj sekmingai smile.gif Dabar palanges jau totaliai nukrautos  lotuliukas.gif  Kaimynai turbut manys, kad pradejau bizni su gelem laugh.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
matyti vaizdai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 05, 17:46)
Iingutte, grazios labai petunijos 4u.gif O kas ten antram plane karpytais lapais, serenciai gal ???? blush2.gif


smile.gif tikrai taip
Atsakyti
gal kas gali man paaiskinti, kazukr uzkliuvo akis, kad surfinijas reikia isskabyti, bet kaip tai padaryti ir del ko?
pirma kart auginu is maziukiu.
anksciau pirkdavau jau per zydejima is turgelio visa vazona..
is anksto dekoju
Atsakyti