Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 02, 19:04)
PAS MANE IRGI TOKIOS PAT COLIUKES blush2.gif


Mano tai dar coliukiškesnės negu šitos jūsų coliukės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 02, 21:53)
As Jums uz ta isaknydijima tai busiu dekinga iki garbo lentos 4u.gif Eina sau kaip faina, nusiperki kelis paaugintus daigelis ir pirmyn, o jau kokie kuokstai po to atzelia, vel galima skabyti 4u.gif

Nėra už ką, aš pernai ar užpernai (net neatsimenu), šioje temoje sužinojau ir pabandžiau, man patiko, tai gi dalinuosi ir aš savo patirtim. Perku po 1 pokelį sėklų kur 10 vnt. būna, o užsiauginui po 50 vnt tongue.gif
Atsakyti
Mano petuniju kai kuriu lapeliai pradejo suktis i tutele. Nera jokiu apnasu nei vabaleliu. Kazi kodel cia taip ? unsure.gif
Atsakyti
Tik kad anksti tas petunijas svyrančias reikia sėti,su papildomu apšvietimu problema.Esu sugalvojus planą chulganą-kitąmet sedėsim kartu su daigeliais vakarais prie kompiuterio ir stalines lempos biggrin.gif ax.gif Simbijozė,tskant ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir aš parodysiu savo nykštukes:

user posted image

sėtos vasario 1 d., labai ilgai dygo augo doh.gif Laukiu nesulaukiu, kada bus galima jas dauginti.
bet jau supratau, kodėl- namus neypatingai šildėm, užsikurdavom pečių tik iš darbo grįžę, manau, joms buvo vėsoka g.gif
Tai planą jau irgi turiu- kitąmet daiginsiu darbe ant palangės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 04 03, 18:32)
Mano petuniju kai kuriu lapeliai pradejo suktis i tutele. Nera jokiu apnasu nei vabaleliu. Kazi kodel cia taip ?  unsure.gif

Mano tos, kur padetos saknytis irgi sukasi i tutele.......Nezinau, kas joms g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 03, 18:53)
Tik kad anksti tas petunijas svyrančias reikia sėti,su papildomu apšvietimu problema.Esu sugalvojus planą chulganą-kitąmet sedėsim kartu su daigeliais vakarais prie kompiuterio ir stalines lempos biggrin.gif  ax.gif Simbijozė,tskant ax.gif


O florolempos - ar kaip ten vadinasi, nepasiteisina? g.gif Audziu minti kitais metais daiginti po ta lempa... jei nepersigalvosiu blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2012 04 03, 23:11)
O florolempos - ar kaip ten vadinasi, nepasiteisina? g.gif Audziu minti kitais metais daiginti po ta lempa... jei nepersigalvosiu blush2.gif .

Ieškosiu tokios lempos,nes pas mane net pietine saulę namai užstoja. doh.gif Šiemet dedinau Nu va,ką kiaušinių pabrangimas daro,palikau pasijuokti biggrin.gif paprastą,bet reikia ilgesnes,vamzdelio formos,nes paprasta tik sau po nosim šviečia,jai daiginukas didesnis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2012 04 03, 20:28)
Sveikos 4u.gif

Ir aš parodysiu savo nykštukes:

sėtos vasario 1 d., labai ilgai dygo augo doh.gif Laukiu nesulaukiu, kada bus galima jas dauginti.
bet jau supratau, kodėl- namus neypatingai šildėm, užsikurdavom pečių tik iš darbo grįžę, manau, joms buvo vėsoka g.gif
Tai planą jau irgi turiu- kitąmet daiginsiu darbe ant palangės  hihihi.gif


Oho, man neatrodo, kad mažos. Gražuuu wub.gif
Atsakyti
Sveikos gelininkes, ateinu su klausimeliu smile.gif . Bandziau as keleta daigeliu saknidinti pagal rekomendacijas, praejo jau pora savaiciu, bet kazkaip nematau as tu saknu, nezinau ar lauk mes ar dar palaukti. Is pradziu augaliukai graziai atrode, o dabar kazkokie pavyte, lapelius nuleide, nors zeme dregna, patarkite ar taip turi buti ? doh.gif doh.gif doh.gif
Turiu dar viene klausimeli, ar galima taip par bakopas ar kitas svyrancias gelytes dauginti ?
Atsakyti
Pas mane taip buvo kad apvyto bet paskui atsigavo, as laikau iki paskutinio - arba prigija arba numirsta. Kolkas nenuvyto nei vienas, nors nedengiau niekuo ir dar ant pietines palanges laikau blush2.gif
Atsakyti
Iškilo man toks klausimas..... kada reikės petunijas sodint į nuolatinį vazonėlį,nes jau atrodo ,kad joms bus tuoj per ankšta... ax.gif Nes po apskabymo jos visai iš proto baigia išeiti 4u.gif o gal dar kartą jas aptrumpint ? g.gif

http://public.fotki....0347.html#media




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eturib9: 05 balandžio 2012 - 11:49