Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(deltadu @ 2012 03 29, 20:05)
Skaitinėjau tikrai, tik pasirodė, kad ten pažastines šakeles skabo , o pagrindinio - ne. Tai ir klausiu. O tai jau jį tokį didelį su žiedais kaip ta plėvele apgaubt. Įtariu, man nepavyks verysad.gif

Pavyks, tik pabandyt reikia wink.gif
As pvz. fuksijas puslitriniais sloikiukais apvoziau, bakopoms mazytems siltnami dariau siaudelius perkirpus pusiau ir susmaigsciau i zeme, tada apdengiau maistine plevele smile.gif
Fantazija pajungt truputi reikia ir kazka sugalvoti imanoma smile.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ela...: 29 kovo 2012 - 19:17
o tai jus kai ispikiuojate dar vis laikote apdenge kuo nors, kad silciau butu ar ne? as savo siuliukus ispikiavau, bet nedengiu niekuo g.gif o laistau tai is purkstuko kasdien, nes zeme sausoka buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 03 29, 21:02)
o tai jus kai ispikiuojate dar vis laikote apdenge kuo nors, kad silciau butu ar ne? as savo siuliukus ispikiavau, bet nedengiu niekuo  g.gif  o laistau tai is purkstuko kasdien, nes zeme sausoka buna  g.gif

Ispikuotu nedengiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 03 29, 20:02)
o tai jus kai ispikiuojate dar vis laikote apdenge kuo nors, kad silciau butu ar ne? as savo siuliukus ispikiavau, bet nedengiu niekuo  g.gif  o laistau tai is purkstuko kasdien, nes zeme sausoka buna  g.gif

aš tai dengiu, man tada geriau auga. Sudėjau visas stiklinytes į dėžutę nuo ledų ir į didesnį maišiuką įkišau.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 29, 20:22)
Ispikuotu nedengiu 4u.gif


na ir as irgi taip manau 4u.gif

QUOTE(saulyte525 @ 2012 03 29, 20:29)
aš tai dengiu, man tada geriau auga. Sudėjau visas stiklinytes į dėžutę nuo ledų ir į didesnį maišiuką įkišau.


oho netgi taip g.gif i dezute ir dar i maisa g.gif
Atsakyti
As kiek suprantu, tai dengti reikia tik kol sudygsta seklos, arba kol isleidzia saknis/prigyja atzala iskista i zeme. As taip dariau rolleyes.gif
Ir svarbu nelaikyti ant tiesiogines saules kol saknu nera (petuniju as aisku dar nebandzius dauginti-nedaauge dar iki to maniskes, bet su kitom gelem isbandyta smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 29, 12:32)
Oi dar tikrai bus kam, daug dar tu sakeliu prizels, ypac, kai apgenesite 4u.gif
Papildyta:

Zalioj stoty nera???Arba Bauhof?Ka su jomis daro ? blush2.gif  blush2.gif



matai mano mieste tokiu parduotuviu nera doh.gif ziurejau svajoniu sodai laidoj kad tos granules geriau sulaiko vandeni vazone, ne taip surfinijos isdziusta kai karsta. sakau reik nusipirkt gal geras dalykas:D
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2012 03 29, 20:43)
matai mano mieste tokiu parduotuviu nera doh.gif  ziurejau svajoniu sodai laidoj kad tos granules geriau sulaiko vandeni vazone, ne taip surfinijos isdziusta kai karsta. sakau reik nusipirkt gal geras dalykas:D


cia matyt apie ta igeri snekate ane?
mane jis irgi domina, bet maksimoje tai nemaciau as jo, reikes kokiam ermitaze gal paziureti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2012 03 29, 21:43)
matai mano mieste tokiu parduotuviu nera doh.gif  ziurejau svajoniu sodai laidoj kad tos granules geriau sulaiko vandeni vazone, ne taip surfinijos isdziusta kai karsta. sakau reik nusipirkt gal geras dalykas:D

O as dar keikiu savo miesta, kad jame nieko nera, pasirodo, buna ir blogiau...Tai tada vis tiek yra kazkokia seklu parduotuve, ar senukai, ar bikuva, ar pan., ten turetu buti 4u.gif O manes ta zele nesuzavejo, kazkaip si karta laida buvo, mano nuomone, labai reklamiska, tik pirkit visokius pribumbasus biggrin.gif Auga tos surfinijos ir be zeliu, man veltui duotu, as nedeciau, nematau reikalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 29, 10:18)
Manau,jas gausiau palaistei,šaknelėm buvo per šalta,ir išmirė staiga. Man taip buvo,kai išvykę nepakūrėm krosnies,per naktį vesiau,o rytą kaput.Esu apsisprendus kitais metais tokiu atveju po indeliu su daigeliais nors karšto vandens butelį itaisyti.Neveltui buna kažkokie šildantys kilimeliai daigams doh.gif

nu zinokit kai pagalvoju su savo vaikais/kudykiais tiek cackintis nereikejo, kiek su surfinijom doh.gif reiks nusipirkt daigelius ir rami galva bus biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, na va mano saknydintos surfinijos is 10 jau 2 turi nemazas sakneles bigsmile.gif (skyniau kovo 14), kitos gal taip pat turi, bet kolkas per tą permatomą stiklinaitę dar nesimato.Tai kaip suptrantu jau galiu tas su šaknelėm sodinti į atskirus indelius g.gif Kažkaip vis žiūrinėdabvau gana dažnai ir jau galvojau , kad nieko čia nesigaus, bet gavosi, tai einu dar skabytisavo kai kurių patysusių šakelių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 03 29, 22:10)
cia matyt apie ta igeri snekate ane?
mane jis irgi domina, bet maksimoje tai nemaciau as jo, reikes kokiam ermitaze gal paziureti  g.gif

jo jo igeris, plušau puse dienos internete kol pavadinima radau thumbup.gif
Atsakyti