Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija


Sveikos:) gal jūs žinote kur galima įsigyti Terracottem granulių? ar kaip ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2012 03 29, 09:21)
Taip ir padarysiu,aciu uz patarima  4u.gif ,o man nauju  kaseliu dar priaugs,kad butu kam svirti? blush2.gif

Oi dar tikrai bus kam, daug dar tu sakeliu prizels, ypac, kai apgenesite 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vivita @ 2012 03 29, 10:22)
Sveikos:) gal jūs žinote kur galima įsigyti Terracottem granulių? ar kaip ten g.gif

Zalioj stoty nera???Arba Bauhof?Ka su jomis daro ? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Numiro , net 5 daigeliai išpikavus verysad.gif Gal dar per maži buvo , gerai , kad dar palikau neišmečiau visų tai dar bandysiu vėliau cool.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš su savo gėlytėm.. ax.gif Nusipirkau surfinijos daigelius. Nieko neskabiau, bet, žiūriu, kad tįsta man jos į viršų. Panašu, kad surfinija jau nesigaus, o bala žino kas.. Žiedukai jau formuojasi. AR reikėtų nuskabyti? ale taip gaila būtų. verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 29 kovo 2012 - 15:00
as snd i lindau pas savo saknydinamasias po kaldra biggrin.gif biggrin.gif nu taip man knietejo ar vyksta kas:) viena tokia kaip tik pasvirimo pozoj buvo, tai istraukiau ja ir ziu mazi mazi sakneliu uzuomazgiukai smile.gif vadinai gyvensim, jei nemirsim 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o mano nusibaige virsuneles...... bet uz tai petunijos bujoja ir pirktiniai daigeliai. auga valandom... jau bandau balkonan istrenkti dar palaikysiu iki velyku namieo paskui bent dienom i balkona reiks kelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 03 29, 15:44)
Ateinu ir aš su savo gėlytėm.. ax.gif  Nusipirkau surfinijos daigelius. Nieko neskabiau, bet, žiūriu, kad tįsta man jos į viršų. Panašu, kad surfinija jau nesigaus, o bala žino kas.. Žiedukai jau formuojasi. AR reikėtų nuskabyti? ale taip gaila būtų. verysad.gif

user posted image

negailėk, apskabyk, o širdies džiaugsmui pasilik koki vieną pumpurėjį, kuris yra žemiausiai 4u.gif ir būtinai pamėgink įsišaknydinti nulaužtas viršūnėles .
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 29, 16:45)
negailėk, apskabyk, o širdies džiaugsmui pasilik koki vieną pumpurėjį, kuris yra žemiausiai  4u.gif ir būtinai pamėgink įsišaknydinti nulaužtas viršūnėles .

Aš nesuprantu, kaip čia skabyti. Dar ne tą ką nulaušiu. ax.gif Viso pagrindinio tai nulaužt negaliu, ar ne? jei tik pažastinius, tai nėra prasmės - vis tiek aukštyn styps. g.gif
Atsakyti
Tai ta pagrindini ir nukirpk, tada prades i sonus sakeles augti. Dabar jei nieko nedarysi tai gausis viena saka su ziedais ant virsuneles. Kokia cia veisle, svyranti ?
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 13, 14:11)

deltadu, nepatingėk paskaityti visos temos mirksiukas.gif rasi naudingos informacijos, vat keletą puslapių atgal tiesiog vaizdinė medžiaga mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Neili,2012 03 29, 18:57]
deltadu, nepatingėk paskaityti visos temos mirksiukas.gif rasi naudingos informacijos, vat keletą puslapių atgal tiesiog vaizdinė medžiaga mirksiukas.gif


Aciu, del tos vaizdines medziagos turiu jau keleta padaugintu surfiniju, tikrai didelis dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Skaitinėjau tikrai, tik pasirodė, kad ten pažastines šakeles skabo , o pagrindinio - ne. Tai ir klausiu. O tai jau jį tokį didelį su žiedais kaip ta plėvele apgaubt. Įtariu, man nepavyks verysad.gif
Atsakyti