Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

O as tinkleli nuemiau ir pasodinau i pomidoru zeme doh.gif ir amen jiems verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 03 05, 13:32)
O as tinkleli nuemiau ir pasodinau i pomidoru zeme  doh.gif  ir amen jiems  verysad.gif

kokios firmos zeme?
siaip as perku universalu arba darzovems skirta Durpetos ir sodinu tiek petunijas tiek visus kitus daigelius, pfu pfu nepasitaike,kad uzverstu kanopas
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 03 05, 12:42)
kokios firmos zeme?
siaip as perku universalu arba darzovems skirta Durpetos ir sodinu tiek petunijas tiek visus kitus daigelius, pfu pfu nepasitaike,kad uzverstu kanopas


mano praktikoj, kurios gelytes daigios tos ir kapu zemej sudygsta, o kas nedaigios tom nieks nepadeda. mano vienos is kapu zemiu sudygo, bet paskui jau gelbejau i gerene anksti ispikiavau smile.gif ziema kapu zemiu eturejau, tai sumasciau paset smile.gif ir dygo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 03 05, 14:42)
kokios firmos zeme?
siaip as perku universalu arba darzovems skirta Durpetos ir sodinu tiek petunijas tiek visus kitus daigelius, pfu pfu nepasitaike,kad uzverstu kanopas


Agronomo gruntas pomidorams blush2.gif
Atsakyti
as sito s... nebenaudosiu doh.gif
user posted image

zoles tik dygsta visokios biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 05, 13:26)
as sito s... nebenaudosiu  doh.gif
user posted image

zoles tik dygsta visokios biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Naudosiu nes kartais nereikalingas didelis komposto kiekis persodinant, o kitų firmų pakuotės per didelės.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 05, 13:39)
Naudosiu nes kartais nereikalingas didelis komposto kiekis persodinant, o kitų firmų pakuotės per didelės.

mazu yra ir kitokiu biggrin.gif bet jei jums jis patiko, as nieko pries smile.gif as tik pasakiau, kad as nenaudosiu biggrin.gif
Atsakyti
Bet kokie dideli daigai jau prekybos centruose (žiūrėjau konkrečiai Ermitaže).
O mano pačios sėtos surfinijos (SAUSIO 30d) visai dar mažiukės, pora lapelių tik tikrų.
Kada jas sėt reikia, kad tokios kai prekybcentriuose jau didelės būtų???
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 03 05, 14:21)
Agronomo gruntas pomidorams  blush2.gif

negali but,kad perlaistet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2012 03 05, 18:28)
negali but,kad perlaistet? g.gif


Kad lyg ir ne, po keliu dienu nupirjkau daigeli lobelijos, jos toks pat likimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2012 03 05, 16:26)
Bet kokie dideli daigai jau prekybos centruose (žiūrėjau konkrečiai Ermitaže).
O mano pačios sėtos surfinijos (SAUSIO 30d) visai dar mažiukės, pora lapelių tik tikrų.
Kada jas sėt reikia, kad tokios kai prekybcentriuose jau didelės būtų???

Gruodį smile.gif tik ne visos jos sėtos, tuo pat metu ir šaknydina nuo motinių krūmų.
Atsakyti
Sveikutes.Ilgokai nebuvau cia, tai prirasiusios nemazai, o kokiu grozybiu is praeitu metu, nai nai nai wub.gif dekit merginos dekit, kad upas nenukristu.Gerai, kad vel gryzau pas jus, pasiskaitineju ir suprantu, kad taip turi buti, nes kaip ir minejot apie Ermitaza, ten tokiu grozybiu daigeliu pamaciau, kad galvojau, jog mano daigeliai niekam tike, nes tik du netikri lapeliai, bet gi paskaitinejusi cia supratau, jog viskas jiems gerai, nes sodinau tik vasario 14 smile.gif savaitgali buvom Siauliuose tai uzsukom su vyru i Ermitaza, taip norejosi pulti, ciupti, grobti viska is eiles, bet susilaikiau, gal dar ir principas sugrojo, nes su vyru buvom apsipyke, tas sako tai pirks, o as nupedinau iskelusi nosi, bet kaip grauziausia doh.gif nu zodziu pati turiu graziu, jau ispikiuotu daigiuku, uzaugs ir bus grazu smile.gif

QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 02, 15:16)
Sekloms ermitaze - 40proc, ta proga paemiau smile.gif nepirkti griekas biggrin.gif  http://www.seklos.lt/get.php?i.17366

man tokios sudygo visos, labai grazi spalvyte wub.gif

Atsakyti