Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Nelabai dar turiu ką pasakoti petunijų tema va taip jos pas mane atrodo smile.gif
http://a5.sphotos.ak...667146252_n.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 kovo 2012 - 15:02
QUOTE(Lavrynka @ 2012 03 27, 11:54)
Nelabai dar turiu ką pasakoti petunijų tema va taip jos pas mane atrodo smile.gif

greitai uzaugs 4u.gif

Cia maniskiu saujeles augimo metamarfozes smile.gif
Seta 02.10.
Foto 03.07, sekanti 03.23 ir apacioje siandien 03.27
user posted image

Klausimas: mano daigyklos aukstis 5cm, plotis 4x4 - ar uztenka dar maniskems vietos pagal foto? Man atrodo dar galetu augti jose jos, ar ne? rolleyes.gif
Papildyta:
Pamirsau pagirti Indre.indre vaizdelius wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ela...: 27 kovo 2012 - 11:21
Šaunuolės, gražu 4u.gif man atrodo dar vietos pakankamai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 26, 20:11)
kai perkėlinėsi į lovelį, sodink pastrižai. O jei apvalus kabantis vazonas, tuomet per centrą taikyk ir svirs vienodai į visas puses wink.gif

Pastrizai tai ta prasme pati augaliuka gulsciai sodinti kad augtu i lovelio viena puse. varysiu daigeliu surfiniju nusipirksiu. o virsuneles skabyti reikia g.gif . kad sakotusi labiau as taip suprantu ar as neteisi ?.
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2012 03 27, 14:08)
Pastrizai tai ta prasme pati augaliuka gulsciai sodinti kad augtu i lovelio viena puse. varysiu daigeliu surfiniju nusipirksiu. o virsuneles skabyti reikia g.gif . kad sakotusi labiau as taip suprantu ar as neteisi ?.

Na, galima sakyt - gulsčiai 4u.gif Pradžioj galima ir paskabyt.
Atsakyti
Gal kas patarsit ka daryt - petunijos auga sparciai, bet palei zeme kotelis labai plonas. Siandien ziuriu jau jos sugule visos. Gal reik zemiu daugiau uzpilt, gal ten saknis jau o ne kotelis? Nes auksciau jau storesnis eina ir lapeliu nemazai.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 03 27, 22:51)
Gal kas patarsit ka daryt - petunijos auga sparciai, bet palei zeme kotelis labai plonas. Siandien ziuriu jau jos sugule visos. Gal reik zemiu daugiau uzpilt, gal ten saknis jau o ne kotelis? Nes auksciau jau storesnis eina ir lapeliu nemazai.

As tai giliau persodinciau ir viskas 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau ir aš šiandien daigelių petunijų ir surfinijų ermitaže. pasodinau į atskirus vazonėlius kad sustiprėtų, nes nėra labai dideli. kaip manot, ar gerai? gal reikėjo iš karto į lovelį sodinti, kuriam vasaros? nebus per daug streso augalam iš vienos vietos į kitą? ryt pamėginsiu gal leis įkelti kokią nuotrauką kaip daugmaž ten atrodo. Baisiai noriu vyrui įrodyt, kad ir aš galiu gėlininke būti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 27, 12:30)
man atrodo dar vietos pakankamai  biggrin.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(murmur @ 2012 03 27, 22:51)
Gal kas patarsit ka daryt - petunijos auga sparciai, bet palei zeme kotelis labai plonas. Siandien ziuriu jau jos sugule visos. Gal reik zemiu daugiau uzpilt, gal ten saknis jau o ne kotelis? Nes auksciau jau storesnis eina ir lapeliu nemazai.

Pas mane irgi tas pat kai kuriom buvo pastarosiom dienom wink.gif - papurenau zeme, daugiau link kotelio sustumiau, kitur dapyliau ir viskas ok drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Almost an angel @ 2012 03 28, 00:10)

as irgi taip pat buciau darius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indre.indre @ 2012 03 26, 13:19)
Pasirodom su savo grazuolemis 4u.gif




wow, kaip grazuuu bigsmile.gif thumbup.gif ir kitu daugeliai dideli jau. Na as saviskius, siemet kaip ir pataret del praktikos tik auginu, nes matyt bus velyvi labai, dar net foto nesimatytu jei nufotografuociau biggrin.gif bet is vienos mamytes paprasiau jau sudygusiu daigeliu, tai jei pasidalins, tai tureciau nelikt be geliu ax.gif

Idekit nuotraukuciu vis, kad ir nezydinciu dar, nes labai procesas idomus, o kai pradesit sodinti ir vazonai labai idomu, kokius renkates, kaip tvirtinate ir t.t. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ką tik savąsias persodinau iš stiklinėliu į vazonėlius smile.gif ar jau bėgti murzinas fotografuoti? biggrin.gif
user posted image
user posted image
Na va,yra paklausa,yra ir pasiųla bigsmile.gif (bučiau laukus ,kol sužydės) Tiesa sakant,praleidau nemažai laiko,skaitydama praeitu pavasarių temas aoie daigelių auginimą.Šiek tiek ,tiksliau daug, su šiu metu pamokom apie daigeliu įšaknydinimą , pramokau thumbup.gif Ačiu mokytojoms yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 28 kovo 2012 - 13:39
Noriu padekoti visoms , kad skaitydama temas , radau daug patarimu , kaip auginti surfinijas .
Todel siemet nusipirkau tris mazus daigelius . Labai tikiusi , jog uzaugs ir dziugins ziedais .

Atsakyti