Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

siandien savasias apipurskiau tirpalu nuo baltavimo miltines.sakau gal pades nes jau i mano vijoklines isimete.nezinau ko joms truksta doh.gif
Atsakyti
Laba dienike, mano vienas lovelis ja uantra diena lepinasi siltnamyje, nakti kambary 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 24, 10:53)
Laba dienike, mano vienas lovelis ja uantra diena lepinasi siltnamyje, nakti kambary  4u.gif  biggrin.gif

Ta loveli nuo saules dengiat ar ne? 4u.gif
Atsakyti
skaiciau tyliai ir laukiau ar kada galesiu pasigirti uzaugintom, nes pirma kart bandau ir isvis ziniu 0 ir patirties rigi 0 blush2.gif

tai va is seklyciu jau pasirode siuliukai tik apsvieskite mane kada juos reikes pikiuoti blush2.gif
user posted image

o kitas pirkau jau sodinukus, bet beda kazkokia puola, zeme ima pelyti o lapukai vysti, gal persodinti reikia ar kame beda cia doh.gif g.gif
user posted image

ir beje siandien gera laida buvo per TV3 svajoniu sodai tai daug naudingu patarimu isgirdau thumbup.gif jau bent man kaip visai zaliai sitame reikale ax.gif
Svajoniu sodai TV3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dia10: 25 kovo 2012 - 13:07
[quote=dia10,2012 03 25, 13:05]
skaiciau tyliai ir laukiau ar kada galesiu pasigirti uzaugintom, nes pirma kart bandau ir isvis ziniu 0 ir patirties rigi 0 blush2.gif


o kitas pirkau jau sodinukus, bet beda kazkokia puola, zeme ima pelyti o lapukai vysti, gal persodinti reikia ar kame beda cia doh.gif g.gif


Papurenk žemes paviršių,leisk pradžiūti jai,o kai laistysi,pasidaryk ružava vandenuką su margencovke...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 25 kovo 2012 - 13:29
QUOTE(amarrile @ 2012 03 25, 13:28)
Papurenk žemes paviršių,leisk pradžiūti jai,o kai laistysi,pasidaryk ružava vandenuką su margencovke...


papurenau, nes zeme dregna tikrai, gal perlaisciau doh.gif
Atsakyti
Sveikos, zemeliu purinetojos 4u.gif
maniskiai du loveliai jau laukia vasaros, tik kur ji? g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 03 25, 13:05)
tai va is seklyciu jau pasirode siuliukai tik apsvieskite mane kada juos reikes pikiuoti  blush2.gif

As irgi pirmi metai sejau, tai patareja gal nekokia, bet tokias mazutes as ir ispikiavau, nes irgi tankiai sudyge buvo - visos prigijo ir auga toliau 4u.gif
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 25, 15:17)
Sveikos, zemeliu purinetojos 4u.gif
maniskiai du loveliai jau laukia vasaros, tik kur ji?  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif dickes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 25, 16:17)
Sveikos, zemeliu purinetojos 4u.gif
maniskiai du loveliai jau laukia vasaros, tik kur ji?  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif





Pas mane tokios pat pasetos ir nedygsta cry.gif cry.gif cry.gif Ziuriu kaip kudikius, bet....... Na, kantriai laukiu dar ...nes bijau likti be nieko, kad netektu pirktis daigeliu verysad.gif
Pernai polnavidures turejau pasisejusi, labai dziaugiausi ilgai ilgai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1juraciukas: 25 kovo 2012 - 16:02
QUOTE(1juraciukas @ 2012 03 25, 16:01)
Pas mane tokios pat pasetos ir nedygsta cry.gif  cry.gif  cry.gif Ziuriu kaip kudikius, bet....... Na, kantriai laukiu dar ...nes bijau likti be nieko, kad netektu pirktis daigeliu  verysad.gif
Pernai polnavidures turejau pasisejusi, labai dziaugiausi ilgai ilgai  wub.gif


man sitos turbut vieninteles taip 100 proc dygo thumbup.gif tik visur kur tik ziuriu realias foto, buna tik ziedu foto, o man idomu kaip atrodo ju bendras viso krumo vaizdas, kas imes paganyti akims? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 25, 15:54)
As irgi pirmi metai sejau, tai patareja gal nekokia, bet tokias mazutes as ir ispikiavau, nes irgi tankiai sudyge buvo - visos prigijo ir auga toliau  4u.gif
thumbup.gif dickes  wub.gif


na paklausiau taves ir ispikiavau thumbup.gif ziuresim kaip prigis ir augs biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gelyciu myletojos,esu naujoke sitam reikale,tad noriu paklausti/?
Cia pasakojot kad uzdengiat kad isisaknytu.
tai cia kai nuo daigeliu nulauziat sakele ir daiginat? blush2.gif
tai visiskoj tamsoj laikot?
aciu uz atsakyma.
Atsakyti