Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Apmire temute, turbut visos savais daigeliais dziaugiasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 22, 22:13)
Apmire temute, turbut visos savais daigeliais dziaugiasi 4u.gif


aga, dziaugiames kai kuriias, kai kuriuos i reanimacija palydim ir keliam is reanimacijos patalo biggrin.gif kitiems teko trims aukstais prie geruju palangiu istatyt biggrin.gif
vakar ZS dave fuksija ir pilkojo slamucio po daigeli biggrin.gif bet tokie gleznuciai, mazuciai jie, tikiuos, kad atsigausim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 23, 10:45)
aga, dziaugiames kai kuriias, kai kuriuos i reanimacija palydim ir keliam is reanimacijos patalo biggrin.gif  kitiems teko trims aukstais prie geruju palangiu istatyt  biggrin.gif 
vakar ZS dave fuksija ir pilkojo slamucio po daigeli  biggrin.gif  bet tokie gleznuciai, mazuciai jie, tikiuos, kad atsigausim biggrin.gif

kad fuksija turi tai labai fainiai as turiu triju rusiu thumbup.gif o delo petuniju iskilo klausimukas ar galiu tuos stiprius drutus daigus pailkt jau nakciai ir verandoj nes dienom pas mus iki 20 o naktim iki 10 silumos.nes jau per dezeles ir vazonikus vieni kitu nebematom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 23, 11:15)
kad fuksija turi tai labai fainiai as turiu triju rusiu thumbup.gif o delo petuniju iskilo klausimukas ar galiu tuos stiprius drutus daigus pailkt jau nakciai ir verandoj nes dienom pas mus iki 20 o naktim iki 10 silumos.nes jau per dezeles ir vazonikus vieni kitu nebematom biggrin.gif


DAvai mestelkite mums bent kokius 7 lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 23, 11:36)
DAvai mestelkite mums bent kokius 7 lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

imk man negaila tongue.gif tai ka su daigais daryt?
Atsakyti
Mano ugtelejo maziukes truputi, cia siandienos mano Mixas smile.gif (apacioje petunijos)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 23, 12:54)
Mano ugtelejo maziukes truputi, cia siandienos mano Mixas  smile.gif  (apacioje petunijos)

kaip gražu ir miela akims wub.gif
Atsakyti
pasedejus cia, nuejau aplankyti savo saknydinamu petuniju-surfiniju, vakar atidengiau pakvepavimui ir uzmirsau atgal i maisus ikist, o saule plieskia kaip tik siuo metu i jas, tai apglebo sad.gif ikisau atgal, patraukiau nuo saules tiesiogines, tikiuos nebusiu labai s.... sito reikalo, iki vakar zaliavo kuo graziausiai, siandien 10diena kaip saknydinamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 23, 13:01)
pasedejus cia, nuejau aplankyti savo saknydinamu petuniju-surfiniju, vakar atidengiau pakvepavimui ir uzmirsau atgal i maisus ikist, o saule plieskia kaip tik siuo metu i jas, tai apglebo sad.gif ikisau atgal, patraukiau nuo saules tiesiogines, tikiuos nebusiu labai s.... sito reikalo, iki vakar zaliavo kuo graziausiai, siandien 10diena kaip saknydinamos doh.gif

buvau minėjus,kad reikia dėti ant tos palanges kur saules nėra,aš dedu ant šiaurines,pas mane jau pradėjo truputi baltuoti, manau šaknelės pakeliui 2-3 dieneles ir turėtų būti smile.gif
Atsakyti
Pas mane tai sakneles pradejo leisti virs zemes, tai turbut jau ir zemeje yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 23, 11:54)

geltonos tulpės wub.gif Net silpna kaip gražu.
Atsakyti
pas mane vienas daugelis supuvo liko dar vienas, ir trys pelargonojos. ziuresim kas bus smile.gif
Atsakyti