Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(irishka11 @ 2012 03 21, 13:20)
Sakykit,ar nevėlu dar petunijas pasėti? Ar spės jos užaugti iki žydėjimo sezono? blink.gif

Jei yra pietiniai langai, tai as drasiai seciau 4u.gif Birzelio pirma nezydes, bet i pabaiga-garantuotai 4u.gif Pati isbandziau, tiesa, su paprastu firmu eilinemis seklytemis blush2.gif
Atsakyti
Seti sausio 14, pikiuoti vasario 14 biggrin.gif
o pirktinis kovo 1 d atkeliavo pas mane 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 21 kovo 2012 - 13:39
Vijoleta20, o kaip dygo/auga petunijos is estu?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 03 21, 13:42)
Vijoleta20, o kaip dygo/auga petunijos is estu?


estikes mano vargsikes, taip saugojau taip mylejau, o jos matyt kaip tycia del to manes ir nemego biggrin.gif raudonuju itariu neturesiu, nors vienam kibirelyje lyg atsipeikejo po ilgo laiko, tik bus matyt ten gelele ar zolele biggrin.gif o tu kitu turesiu po pora daigeliu, reiktu jau ir pikiuoti, bet ale vietos neber name biggrin.gif biggrin.gif tai net nezinau, kada tas tikrasis pavasaris ateis biggrin.gif o jo sitaip reikia, sitaip reikia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif esu cia naujoke ax.gif pasisejau savo petunijas jau pries geras 3 savaites, bet vos vos islinde jos pas mane, gal as kazka ne taip darau? Gal per anksti atidengiau? Bet keliose vietose pelesiukas uzsidejo, uztat ir nudengiau, gal vel bandyt pridebgt plevele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spoolga @ 2012 03 21, 14:01)
Sveikos 4u.gif  esu cia naujoke ax.gif  pasisejau savo petunijas jau pries geras 3 savaites, bet vos vos islinde jos pas mane, gal as kazka ne taip darau? Gal per anksti atidengiau? Bet keliose vietose pelesiukas uzsidejo, uztat ir nudengiau, gal vel bandyt pridebgt plevele? g.gif


as del apdengimo negaliu nieko patarti, savo niekada nedengiu, uzdengiau tiktai tas kurias saknydinu 4u.gif turiu ir as visokiu letuoliu, bet saules gaus- atsigaus 4u.gif tikekim tuo 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vijoleta20,šaunios gėlytės,tokios rubuilytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 21, 14:53)
Vijoleta20,šaunios gėlytės,tokios rubuilytės  wub.gif

i mane biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 21, 16:35)
i mane  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinot lotuliukas.gif
Atsakyti
Lendu is pogrindzio ax.gif buvu tik tyli skaitytoja, su baltu pavydu stebinti Jusu pasiekimus 4u.gif Siandien pamaciau mazus daigelius assa.gif assa.gif assa.gif Jau buvau beprarandanti paskutitine vilti unsure.gif mano dar vasario pradzioje setos wonderWave purple norode jokiu gyvybes zenklu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2012 03 21, 22:52)
Lendu is pogrindzio  ax.gif buvu tik tyli skaitytoja, su baltu pavydu stebinti Jusu pasiekimus  4u.gif  Siandien pamaciau mazus daigelius  assa.gif  assa.gif  assa.gif Jau buvau beprarandanti  paskutitine vilti  unsure.gif mano dar vasario pradzioje setos wonderWave purple norode jokiu gyvybes zenklu  unsure.gif


as irgi savuju laukiu smile.gif pasidalinsiu kai sudygs, dabar sudygo tik kazkokie siulai, bet ne ten kur sejau, tai toks jausmas, kad zemese buvo seklyciu smile.gif

o jus dengiate ar ne? pas mane namuose saules nedaug, tik ryte, laikau prie radiatoriaus, kad butu silciau ir purskiu tokia dulksna is pukrstuvo. Kazin gerai cia darau ar nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carol52 @ 2012 03 21, 22:57)
as irgi savuju laukiu smile.gif pasidalinsiu kai sudygs, dabar sudygo tik kazkokie siulai, bet ne ten kur sejau, tai toks jausmas, kad zemese buvo seklyciu smile.gif

o jus dengiate ar ne? pas mane namuose saules nedaug, tik ryte, laikau prie radiatoriaus, kad butu silciau ir purskiu tokia dulksna is pukrstuvo. Kazin gerai cia darau ar nelabai g.gif

Visuomet seju tokiam mini siltnamiuke, tai kaip ir pridengtos, kasdien apipurskiu,taip darau daug metu, tik siemet sunkiai dygo, saules irgi nedaug, ant rytinio lango stovi, dabar jau kaip sudygo net nezinau kur nesti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 21 kovo 2012 - 22:05