Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(amarrile @ 2012 03 16, 14:25)
Šiemet gal jau pervėlai,bet kokia laimė butu susiorganizuot kitais metais ir apsiseklinti blush2.gif Pati perki ne internetu,tiesiogiai?

aga perku tiesiogiai nuvaziuoju i garden centra ir apsiprekinu bigsmile.gif ziauriai gera stimuliatoriu ten radau.is lt atsiveztos petuniju seklytes kazkaip man nenori augti nors tu ka o setos kartu su tom seklytem kur pirkau is garden center.skirtumas yra akivaizdus mirksiukas.gif tai va vakar palaisciau tuo stimuliatorium tai tiesiog akyse man jos ugtelejo ir jau beveik visos tikruosiuos lapelius jau rezga thumbup.gif o iki siol buvo labai uzsispyrusios ir stuksojo su dviem netikrais lapukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 16, 17:26)
aga perku tiesiogiai nuvaziuoju i garden centra ir apsiprekinu bigsmile.gif ziauriai gera stimuliatoriu ten radau.is lt atsiveztos petuniju seklytes kazkaip man nenori augti nors tu ka o setos kartu su tom seklytem kur pirkau is garden center.skirtumas yra akivaizdus mirksiukas.gif tai va vakar palaisciau tuo stimuliatorium tai tiesiog akyse man jos ugtelejo ir jau beveik visos tikruosiuos lapelius jau rezga thumbup.gif o iki siol buvo labai uzsispyrusios ir stuksojo su dviem netikrais lapukais smile.gif

kas per stimuliatorius,neuzilgo vaziuosim iki pardes geliu pasiziureciau g.gif
Atsakyti
[quote=vijoleta20,2012 03 13, 15:09]
aciu, taip ir padariau, ir dar pora ikisau nuo kito augalaicio, irgi pirktinio, ziuresim kas gausis biggrin.gif


kol kas dar graziai zaliuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 03 16, 15:49)
kas per stimuliatorius,neuzilgo vaziuosim iki pardes geliu pasiziureciau g.gif

jeigu lt ziuresi betkuriam prekybos centre prie seklyciu buna padeta taip ir parasyta augimo ir vystymosi stimuliatorius AGROFIRMOS, si stimuliatoriu kitos mergaites is forumo rekomendavo.o as esu uk tai pas mus kitoks. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 17, 14:19)
jeigu lt ziuresi betkuriam prekybos centre prie seklyciu buna padeta taip ir parasyta augimo ir vystymosi stimuliatorius AGROFIRMOS, si stimuliatoriu kitos mergaites is forumo rekomendavo.o as esu uk tai pas mus kitoks. mirksiukas.gif

man tikriausiai daugiau tiktu tavasis,nes as is ispanijos.ir pas mus yra tu centru gardeno.jei turi buteliuo ar dezutes pvz ymes foto.gerai ax.gif
Atsakyti
SIANDIEN dar pora ikisau isaknydinti 4u.gif ziuresim kas bus biggrin.gif

Is to Garden Centriuko butu faina pasipildyt atsargu kitiems metams, uztaikius koki "FOR SALE" lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kazin, Doviliuke, ar nebuna akciju? Pvz kaip Lietuvoj siuo metu Ermitaze -40proc, tai visai pamanoma manau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pačios sėti.Vienu laiku,bet dvejos į vieną indelį.Tai gal brangesnės tokios atsilikusios,susimaišiau,bet ju buvo nedaug ....Visos baltos-gelsvos ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 17, 15:06)
Pačios sėti.Vienu laiku,bet dvejos į vieną indelį.Tai gal brangesnės tokios atsilikusios,susimaišiau,bet ju buvo nedaug ....Visos baltos-gelsvos ax.gif

Kokios gražios ir didelės bigsmile.gif Mano kaip tos Jūsų mažikės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetax: 17 kovo 2012 - 15:22
amarrile labai grazus daigiukai thumbup.gif kada sejot?

mano irgi tokie kaip jusu maziukai, bet as jauciu perdaug vesiai laikiau. Dabar istraukiau ant saules, kaliau stimuliatorium ir pradejo akyse augt. Tiksliau lapeliu dauget rolleyes.gif

Nusipirkau pora daigeliu "gatavu" zalioj stotelej, dar viena atsignybus isodinau tai turiu su kuo lygint savo siulelius biggrin.gif
Atsakyti
As ir galvoju, kad reikia kitiems metams is to Garden centre pasipirkti 4u.gif
Atsakyti
Amarile, labai gražūs, sveiki daigeliai 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o per kiek laiko išleidžia šakneles , kai dauginat ataugomis?
Atsakyti