Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Sveikos, gal kuri kur matet petuniju "fanfare"? Jei taip tai kur?
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2012 03 15, 18:08)
Sveikos, gal kuri kur matet petuniju "fanfare"? Jei taip tai kur?

Bijau prisimeluoti, bet ar tik ne Zalioj stoty esu maciusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2012 03 15, 17:08)
Sveikos, gal kuri kur matet petuniju "fanfare"? Jei taip tai kur?

jei nerasit zalioj stoty pas mus ju tikrai maciau yra.gelbesim tada.atsiusiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2012 03 15, 17:08)
Sveikos, gal kuri kur matet petuniju "fanfare"? Jei taip tai kur?


kas jos per do? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 15, 18:01)
jei nerasit zalioj stoty pas mus ju tikrai maciau yra.gelbesim tada.atsiusiu bigsmile.gif


mane cia irgi suidomavote lotuliukas.gif lotuliukas.gif kokios kainos ten pas jus tu grozybiu? gal koki turi jie savo elektronine? pasizvalgyt, seiles pavarvinti
Papildyta:
http://www.thegarden...ants/Petunia/CT

gal cia ju nuoroda? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 15, 21:20)
kas jos per do?  4u.gif

http://www.thegarden...ants/Petunia/CT

gal cia ju nuoroda? 4u.gif  4u.gif

aha ir man ydomu g.gif
vau koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 15, 19:20)
kas jos per do?  4u.gif
Papildyta:
mane cia irgi suidomavote lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kokios kainos ten pas jus tu grozybiu? gal koki turi jie savo elektronine? pasizvalgyt, seiles pavarvinti
Papildyta:
http://www.thegarden...ants/Petunia/CT

gal cia ju nuoroda? 4u.gif  4u.gif

siam centre as vakar buvau nes netoli gyvenu jo thumbup.gif kaineles ivairios ziurint ko jums reikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 16, 12:56)
siam centre as vakar buvau nes netoli gyvenu jo thumbup.gif kaineles ivairios ziurint ko jums reikia drinks_cheers.gif

Na, pavyzdziui, kiek kainuotu idomesnes petuniju, surfiniju seklos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 16, 12:08)
Na, pavyzdziui, kiek kainuotu idomesnes petuniju, surfiniju seklos? 4u.gif

pavyzdziui as pirkau petunia phantom nuorodoj yra kaip jos atrodo uz seklytes sumokejau 2svarus bet ju daigumas labai geras 20 daigu jau yra su 5 ir 6 lapukais o sejau vasario 21.toliau pirkau petunia tumbelina tai uz jas sumokejau 3.15 velgi 15 daigeliu jau superiniu yra.dar pirkau petunia F1piroutte tai 3.50.velgi geros.surfiniju nepirkau tai nezinau bet galiu pasidomet jei reikia.po savaites vel ten ketinu apsilankyt jei ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 16, 13:13)
pavyzdziui as pirkau petunia phantom nuorodoj yra kaip jos atrodo uz seklytes sumokejau 2svarus bet ju daigumas labai geras 20 daigu jau yra su 5 ir 6 lapukais o sejau vasario 21.toliau pirkau petunia tumbelina tai uz jas sumokejau 3.15 velgi 15 daigeliu jau superiniu yra.dar pirkau petunia F1piroutte tai 3.50.velgi geros.surfiniju nepirkau tai nezinau bet galiu pasidomet jei reikia.po savaites vel ten ketinu apsilankyt jei ka mirksiukas.gif

Šiemet gal jau pervėlai,bet kokia laimė butu susiorganizuot kitais metais ir apsiseklinti blush2.gif Pati perki ne internetu,tiesiogiai?
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 15, 18:42)
Bijau prisimeluoti, bet ar tik ne Zalioj stoty esu maciusi 4u.gif


Aciu, ryt eisiu ieskot.
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 15, 19:01)
jei nerasit zalioj stoty pas mus ju tikrai maciau yra.gelbesim tada.atsiusiu bigsmile.gif

Dekui, jei nerasiu kreipsiuos i jus.

o kokia trasas nadojat ?
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2012 03 16, 15:42)
Aciu, ryt eisiu ieskot.

Dekui, jei nerasiu kreipsiuos i jus.

o kokia trasas nadojat ?

Dabar tai tik stimuliatoriu, o vasara ka pasidarau naturalaus, pvz., susirauginu dilgeliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Retai kada pirktinem tresiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 16, 15:53)
Dabar tai tik stimuliatoriu, o vasara ka pasidarau naturalaus, pvz., susirauginu dilgeliu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Retai kada pirktinem tresiu blush2.gif

o geras, bigsmile.gif , o jus tik dilgeles rauginat ir kiek laiko? o paskui skiedziat? kokiu santykiu?
Atsakyti