Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Pasisejau dar karta easy wave surfinijas, paskutini karta. Neisdygs, tai neisdygs.. O gal yra kur nors pirkti daigeliu surfiniju, svyranciu po 1 metra? g.gif Seniuose apie 50 cm tik schmoll.gif
Gal zinote Vln vieta gera, kur pardavineja vienmetes gelytes? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos . Radau gerą akciją,todėl noriu pasidalinti ja.
http://beta.lt/vilni...-su-vermikulitu
Atsakyti
vakar nukirpau virsune surfinijos tai atauga akyse paaugo, jei ir toliau tokiais greiciais augs galesiu kaimynams nemokamas uzuolaidas daryti lotuliukas.gif

user posted image

mastau kirpti virsune ar dar paauginti g.gif nes irgi per nakti pastypo doh.gif vakar tikrai tokia dar nebuvo ax.gif julab kad matosi sonines ataugos jau g.gif

user posted image

Atsakyti
as pacia virsunele gnybciau... grazesnis kupstas augtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 13, 18:44)
Dirba žmonės  biggrin.gif
Atsakau: Wonder Wave Pearly nereikia formuoti, pačios labai gražiai formuojasi. Čia daugiau dėl turėjimo daugiau daigų, o vėliau ir gėlių  4u.gif Tačiau taip, galima skabyti ir visas kitas petunijas/surfinijas  4u.gif

Gaudvile,ACIU uz issamu atsakyma 4u.gif Butinai pasinaudosiu superine Neiles metodika biggrin.gif

QUOTE(Neili @ 2012 03 13, 22:07)
atsiprašau, tikrai praleidau  blush2.gif Gaudvilė puikiai atsakė, šios rūšies puikiai šakojasi, aš dauginu dėl kiekio, bet pernai skabiau kad daugiau šakotusi, tuo pačiu ir pasidauginau, o sodinu į paprastą universalų substratą. smile.gif


Neili 4u.gif! Viska supratau: ir apie daigeliu dauginima ir apie substrata. Kibsiu ir as i darbus. sokiai.gif

Ir nenuostabu kad praleidote biggrin.gif Taip aktyviai siomis dienomis visos dalinasi patirtimi, kad nespeju skaityti mirksiukas.gif
Sioje temoje labai draugiskas kolektyvas friends.gif ir plius graziais vaizdais aki pamalonini -tiesiog terapija sirdziai thumbup.gif

Atsakyti
Ispikavau siandien Easy wave, jau tokie siulai, kad baisu buvo paliesti, bet lyg ir gyvi liko doh.gif doh.gif
Man irgi pasirode, kad vakar nugnybti surfinijos ugliukai per nakti ugtelejo bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 03 14, 01:30)
nuomininkas lotuliukas.gif o jei rimtai gal kokia seklyte isdygo g.gif


Si ryta i balkona issinesiau apziurejau ir kagi tikrai nuomininkas lotuliukas.gif
Persodinau atskirai , kaip tik turejau lycna bliuda tai ji ten patupdziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indre.indre @ 2012 03 14, 22:23)
Si ryta i balkona issinesiau apziurejau ir kagi tikrai nuomininkas  lotuliukas.gif
Persodinau atskirai  , kaip tik turejau lycna bliuda tai ji ten patupdziau smile.gif

dabar stebek,kas isaugs lotuliukas.gif
Atsakyti
O mano išpikuota petunija, kur šaknelė pikuojant nutrūko, vis tik pasimirė verysad.gif Tad liko tik trys... Išnešiau į balkoną ant saulutės pasigrūdinti...
Atsakyti
niu ka siandien visoms daviau stimuianto doze...ziuresim ar patiks joms rolleyes.gif pilnavidures auga tai kaip ant mieliu su stimulantu jauciu isvis bus uch thumbup.gif isnesiau visas i lauka saulute ir jos siluma pasidziaugti.buvau siandien garden centre ojoi ojoi mergaites kiek ten visokiausiu gerybiu.o seklyciu kokia gausa.jei ka rasykit man atsiusiu jei kazko reikes. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi negundykit, nes kai prirasysiu, tai reikes maisais siusti 4u.gif 4u.gif 4u.gif O ka idomaus is seklyciu matete, na ko Lt su ziburiu nerastume ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 15, 16:35)
Oi negundykit, nes kai prirasysiu, tai reikes maisais siusti 4u.gif  4u.gif  4u.gif O ka idomaus is seklyciu matete, na ko Lt su ziburiu nerastume ? mirksiukas.gif

pvz.pilnavidure spalvyte juodai balta.maciau jau zydi oi koks grozis oi oi oi doh.gif o siaip labai visko daug.ko reikia sakykit paieskosiu. drinks_cheers.gif
Atsakyti