Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

O aš, kai pirkau, tai buvo kažkas panašaus į plėvelę.Tai šaknys visai nelindo.Kai pabandžiau nuimti,tai radau kietą gniužulą.
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 02, 14:48)

Sekloms ermitaze - 40proc, ta proga paemiau smile.gif nepirkti griekas biggrin.gif  http://www.seklos.lt/get.php?i.17366


As butent sitas dvieju spalvu vasario 29 pasiejau laukiu rezultato cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 03 03, 15:11)
As butent sitas dvieju spalvu vasario 29 pasiejau laukiu rezultato  cool.gif


as vakar subarsciau biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
palergonijos sita s.. smile.gif nukrapsciau smile.gif
user posted image
Atsakyti
doh.gif Specialiai į durpines tabletes su tuo apvalkalu sėju ir niekad niekam nieko nenukrapštau. Ar tik nebus vėliau ašarų ir nejau pirmą kartą susiduriat? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 03, 17:44)
doh.gif Specialiai į durpines tabletes su tuo apvalkalu sėju ir niekad niekam nieko nenukrapštau. Ar tik nebus vėliau ašarų ir nejau pirmą kartą susiduriat?  unsure.gif


tikrai pirma karta, nuosirdziai biggrin.gif visada sedavau lenciugines savo rinktas seklas i paprasta zemele, o vat siemet visokio velnio biggrin.gif pirmoke biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif blush2.gif bus kaip bus
Atsakyti
nuosirdziai patariu nuimti ir siek tiek apacioj padraskyti,kad sakneles atlaisvetu 4u.gif
nenuemus ar augs-jau laimes dalykas,siaip daznai suvargsta augalai,kalbu bendrai,ne vien apie petunijas
Atsakyti
Kaip gi neauga, jei šaknys akivaizdžiai laukan išėjusios. Baikit gąsdint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 03, 19:50)
Kaip gi neauga, jei šaknys akivaizdžiai laukan išėjusios. Baikit gąsdint  doh.gif

Šiandien pirkau sodinukų,klausiau,sake nuimti.Gražiai nusiėme,kitos šakneles išsitiesė per ilgį ,matomai buvo susilenkusios tame kiaute.Pernai man žuvo daigeliai vos ne menesį prastoveje ir skurdę bakopų,lobeliju,tai tik tą klaidą pripažystu,nes pirmą kartą buvau pirkusi.Buvo ir trejetas pelargonijų,neatsimenu,kaip su jom dariau,bet išgyveno g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 03 kovo 2012 - 20:07
QUOTE(amarrile @ 2012 03 03, 20:05)
Šiandien pirkau sodinukų,klausiau,sake nuimti.Gražiai nusiėme,kitos šakneles išsitiesė per ilgį ,matomai buvo susilenkusios tame kiaute.Pernai man žuvo daigeliai vos ne menesį prastoveje ir skurdę bakopų,lobeliju,tai tik tą klaidą pripažystu,nes pirmą kartą buvau pirkusi.Buvo ir trejetas pelargonijų,neatsimenu,kaip su jom dariau,bet išgyveno g.gif

man ERMITAZE sake nenuiimti, bet ten tokios pat profes dirba kaip ir as, todel cia ir iskeliau klausima viesai biggrin.gif

surfiniju toks tinklelis tai pro jas lindo saknys, o palergonijos matosi kitokia "imaute" pro jas nelindo, todel nujamiau biggrin.gif lauksiu rezultatu biggrin.gif
Atsakyti
Man ERMITAZE sake,kad reikia nuimti,tai reiskias vienom sako viena ,kitom-kita. g.gif
Atsakyti
viskas priklauso ant kokios pardavejos pataikot vienos vienaip kitos kitaip. as nuemiau. tiek nuo surfiniju tiek nuo pelargoniju nes saknu islindusiu dar nebuvo o kad galima palikti nezinojau. blond very blond blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 04 kovo 2012 - 13:19
As nuimu, nors ir saknytes jau buna islindusios blush2.gif Ir gerai viskas smile.gif O vienasis metais kai nenuemiau, tai sunyko augaliukai verysad.gif
Atsakyti