Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(amarrile @ 2012 03 13, 17:49)
Ar čia juoktis,ar verkti doh.gif Galvoju,kodel mano pirktiniu nera ką gnybti-mažokos...Pasižiurejau atidžiai-jau abu daigeliai nugnybti dar parduotuvej doh.gif Matos galelis kotelio.Savininke prie ukio,reikalą žino schmoll.gif
Ačiu už pamokas clap.gif


Balsu net susijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 13, 18:49)
Ar čia juoktis,ar verkti doh.gif Galvoju,kodel mano pirktiniu nera ką gnybti-mažokos...Pasižiurejau atidžiai-jau abu daigeliai nugnybti dar parduotuvej doh.gif Matos galelis kotelio.Savininke prie ukio,reikalą žino schmoll.gif
Ačiu už pamokas clap.gif

Mano irgi matosi kotelis, bet as pamaniau, kad taip turi buti, galvojau, kad zmones taip daugina, sukarpo surfiniju stiebelius ir tada jais jau paaugintais prekiauja 4u.gif
Atsakyti
mano pirktines irgi apskabytos, jau kai pirkau buvo apskabytos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 13, 19:19)
mano pirktines irgi apskabytos, jau kai pirkau buvo apskabytos  biggrin.gif

Tai gal taip ir turi būti g.gif
Atsakyti
Sveikos, priimkite į savo būrelį žalią naujokę ax.gif

Šiemet pavasario sulaukėme naujame bute, pirmame aukšte, tai sumaniau ant palangių iš lauko pusės apgyvendinti lovelius, kad ir langus šiek tiek užstotų ir gražu būtų ir dar kiemelyje pakabinti kelis vazonus, nes išėjimas tiesiai į lauką. Nusipirkau sėklų, atėjau mokytis čia, ogi žiūriu jau visų daigeliai dideli, o mano sėklos dar nepasėtos g.gif tai dabar ir mąstau, ar čia man sėti dar, ar jau lėkt daigelių ieškot? doh.gif

skaičiau forumą jūsų ir nemažai sužinojau, bet jei užduosiu kokį kvailą klausimą, nepykit labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carol52: 13 kovo 2012 - 19:43
QUOTE(Carol52 @ 2012 03 13, 19:42)
Sveikos, priimkite į savo būrelį žalią naujokę  ax.gif

Šiemet pavasario sulaukėme naujame bute, pirmame aukšte, tai sumaniau ant palangių iš lauko pusės apgyvendinti lovelius, kad ir langus šiek tiek užstotų ir gražu būtų ir dar kiemelyje pakabinti kelis vazonus, nes išėjimas tiesiai į lauką. Nusipirkau sėklų, atėjau mokytis čia, ogi žiūriu jau visų daigeliai dideli, o mano sėklos dar nepasėtos  g.gif  tai dabar ir mąstau, ar čia man sėti dar, ar jau lėkt daigelių ieškot?  doh.gif

skaičiau forumą jūsų ir nemažai sužinojau, bet jei užduosiu kokį kvailą klausimą, nepykit labai  4u.gif

Geriau daigelių ieškok ir pasidaugink dar,kaip šiandien buvo mokinta...
Atsakyti
QUOTE(Taj @ 2012 03 13, 16:46)
Neili, tikriausiai nepastebejote mano klausimu? blush2.gif

atsiprašau, tikrai praleidau blush2.gif Gaudvilė puikiai atsakė, šios rūšies puikiai šakojasi, aš dauginu dėl kiekio, bet pernai skabiau kad daugiau šakotusi, tuo pačiu ir pasidauginau, o sodinu į paprastą universalų substratą. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Carol52 @ 2012 03 13, 20:42)
Sveikos, priimkite į savo būrelį žalią naujokę  ax.gif
jei užduosiu kokį kvailą klausimą, nepykit labai  4u.gif

sveikute, drąsiai klausk, visos čia mes mokomės ir dalinamės patirtimi, pastebėjimais.
o šiuo metu tikrai kad geriau pasieškok daigelių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carol52 @ 2012 03 13, 20:42)
Sveikos, priimkite į savo būrelį žalią naujokę  ax.gif

Šiemet pavasario sulaukėme naujame bute, pirmame aukšte, tai sumaniau ant palangių iš lauko pusės apgyvendinti lovelius, kad ir langus šiek tiek užstotų ir gražu būtų ir dar kiemelyje pakabinti kelis vazonus, nes išėjimas tiesiai į lauką. Nusipirkau sėklų, atėjau mokytis čia, ogi žiūriu jau visų daigeliai dideli, o mano sėklos dar nepasėtos  g.gif  tai dabar ir mąstau, ar čia man sėti dar, ar jau lėkt daigelių ieškot?  doh.gif

skaičiau forumą jūsų ir nemažai sužinojau, bet jei užduosiu kokį kvailą klausimą, nepykit labai  4u.gif

As tai nepabijociau paseti, zydes veliau, bet bus gera praktika 4u.gif
Atsakyti

ačiū bigsmile.gif turbūt pasėsiu ir sėklytes vardan praktikos, o didesnei motyvacijai, ir kad greičiau pasipuošti galėčiau nusipirksiu ir daigelių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carol52 @ 2012 03 14, 02:00)
ačiū  bigsmile.gif  turbūt pasėsiu ir sėklytes vardan praktikos, o didesnei motyvacijai, ir kad greičiau pasipuošti galėčiau nusipirksiu ir daigelių  bigsmile.gif


as kol galiu tai jau zydincias perku blush2.gif bet kita met tai pati bandysiu augint ax.gif
o tu bandyk set dabar,gelyciu veliau turesi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esposa: 14 kovo 2012 - 01:04
Praskleidusi surfinijas pamaciau stai ka? kas tai gal kokia zolyte isdygo ar gelyte? smile.gif
Nuotraukos kokybe nekokia , bet gal iziurima blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(indre.indre @ 2012 03 14, 03:21)
Praskleidusi surfinijas pamaciau stai ka? kas tai gal kokia zolyte isdygo ar gelyte?  smile.gif
Nuotraukos kokybe nekokia , bet gal iziurima  blush2.gif

user posted image

nuomininkas lotuliukas.gif o jei rimtai gal kokia seklyte isdygo g.gif
Atsakyti