Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(Neili @ 2012 03 13, 14:36)
paprastam prekybcentri gali pasiziūrėti, sėklų stende aukšai pakabintos būna, kaipsėklų pokelyje ogrofirmos 2 kapsulės su milteliais

niu kas pas mus nera tokiu dalyku paprastam prekybos centre schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 13, 13:41)
gnybčiau ties ta vieta kur žodis "pažymėta'


aciu, taip ir padariau, ir dar pora ikisau nuo kito augalaicio, irgi pirktinio, ziuresim kas gausis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Neili @ 2012 03 13, 14:36)
paprastam prekybcentri gali pasiziūrėti, sėklų stende aukšai pakabintos būna, kaipsėklų pokelyje ogrofirmos 2 kapsulės su milteliais

http://www.seklos.lt...i.10539-253_320 va tokie jie 4u.gif
Atsakyti
o kaip gnybti??? su pirstais ar su zirklem nukirpti???
Atsakyti
pagal Vijoletos ideta foto nugnybciau skaiciuojant nuo apacios virs trecio lapelio 4u.gif
gnybiu tiesiog su ilgesniu nagu,graziai nusignybia tada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 13, 15:09)


kazin ar jie tinka kambarinems gelems? zydinciom ir ne
Atsakyti
Ką tik po darbų doh.gif Nuo vieno augaliuko nurėžiau keturis ūgliukus, pjoviau su mažu skalpeliu blush2.gif Visų galiukus ištepiau įsišaknijimo hormonu, susodinau į skaidrų indelį, uždengiau maišeliu ir dabar lauksiu rezultatų.

Taip pat visas savo stypenas su Agronom effect (pirkau Bauhof) palaisčiau ir nupurškiau, nes parašyta, jog galima ir purkšti 4u.gif
Atsakyti
Neili, tikriausiai nepastebejote mano klausimu? blush2.gif
QUOTE(Taj @ 2012 03 13, 12:40)
Neili, dauginimo ideja  thumbup.gif
Klausimas:Toks dauginimo budas tinka visoms petunijoms-surfinijoms ar tik WonderWave Pearly? Gal galetumete parasyti i koki substrata sejate seklytes ir persodinate daigelius?
ACIU aciuks.gif  4u.gif

Atsakyti
As ir tokias pat isigijau drinks_cheers.gif , tik pas mane su kitokiom nuotraukom pakelis smile.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Ela...,2012 03 13, 16:52]
As ir tokias pat isigijau drinks_cheers.gif , tik pas mane su kitokiom nuotraukom pakelis smile.gif


Na ir pas mane toks, siandien pirma karta isbandziau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nugnybus šakelę - Toks dauginimo būdas tinka visoms petunijoms ir surfinijoms. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 13 kovo 2012 - 17:35
QUOTE(Taj @ 2012 03 13, 15:46)
Neili, tikriausiai nepastebejote mano klausimu? blush2.gif

Dirba žmonės biggrin.gif
Atsakau: Wonder Wave Pearly nereikia formuoti, pačios labai gražiai formuojasi. Čia daugiau dėl turėjimo daugiau daigų, o vėliau ir gėlių 4u.gif Tačiau taip, galima skabyti ir visas kitas petunijas/surfinijas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 13 kovo 2012 - 17:45
Ar čia juoktis,ar verkti doh.gif Galvoju,kodel mano pirktiniu nera ką gnybti-mažokos...Pasižiurejau atidžiai-jau abu daigeliai nugnybti dar parduotuvej doh.gif Matos galelis kotelio.Savininke prie ukio,reikalą žino schmoll.gif
Ačiu už pamokas clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 13 kovo 2012 - 17:53