Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

O TAI MAN IRGI BUTU GALIMA NUO SAVUJU NUSKABYT IR BANDYT PASIDAUGINT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 13, 13:35)
Na, aš tai įžiūriu šonines ataugėles. Drąsiai gnybčiau viršūnę.  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
pagal nuotrauką tai dar žemiau 4 lapukais knibčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 03 13, 01:42)
INDRE.INDRE pas mus jau +19 thumbup.gif


Tai fainumo, buvo pas mus iki +18 nu bet siomis dienomis tai saltis nevietiskas nuo penktadienio atsils. [COLOR=yellow] O balandi jau galesim pajury rietus deginti bigsmile.gif

Bandau ir as nugnypti viena ziuresim kas gausis smile.gif
Atsakyti
gnybčiau ties ta vieta kur žodis "pažymėta'
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 13, 10:43)
Niu as irgi buvau siandien Maximoj ir tikrai neber ju, bet uzsukau i Zalia stotele - ten yra keliu rusiu didesni padeklai  bigsmile.gif  Nematavau ar tip top tinka tokioms kaip musu daigykloms, bet manau dydis panasus tikrai. Jei busi kur netoliese uzsuk ten pasiziureti wink.gif


Aciu, uzsuksiu kuria diena 4u.gif

Bet tai pas jus petunijos kokio dydzio blink.gif mano mazytes dar visai, gal 5cm ugio tik unsure.gif nusipirkau ta augimo stimuliatoriu, gal prades sparciau augti unsure.gif

Pelargonijos dvigubai didesnes nors sejau viska kartu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 03 13, 13:56)
Aciu, uzsuksiu kuria diena  4u.gif

Bet tai pas jus petunijos kokio dydzio  blink.gif  mano mazytes dar visai, gal 5cm ugio tik  unsure.gif nusipirkau ta augimo stimuliatoriu, gal prades sparciau augti  unsure.gif

Pelargonijos dvigubai didesnes nors sejau viska kartu  unsure.gif

pas mane petunijos isvis dar blusytes su dviem netikrais lapukais o setos vasario 21.irgi mastau apie stimuliatoriu. g.gif nes tokiais tempais ir iki rudens neuzaugs schmoll.gif
Atsakyti
as vasario 16 atrodo sejau g.gif lapeliu tai turi po 4-5 jau, bet mazytes labai. nesiu turbut i siltesne patalpa ant saules ir kalsiu stimuliatorium g.gif
Atsakyti
As irgi prisiskaicius cia nusipirkau siandien ir palaisciau su stmuliatorium smile.gif
Maniskes su 1-2 tikraisiais maziukais lapukais (setos 02.10). Trecdalis anksciau ispikiuotu akivaizdiai didesnes uz kitas, kurias pikiavau savaite veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 13, 14:20)
As irgi prisiskaicius cia nusipirkau siandien ir palaisciau su stmuliatorium  smile.gif
Maniskes su 1-2 tikraisiais maziukais lapukais (setos 02.10). Trecdalis anksciau ispikiuotu akivaizdiai didesnes uz kitas, kurias pikiavau savaite veliau  smile.gif

niu ka tada ryt ir as leksiu i garden center iekot stimuliatoriaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 13, 15:23)
niu ka tada ryt ir as leksiu i garden center iekot stimuliatoriaus doh.gif

paprastam prekybcentri gali pasiziūrėti, sėklų stende aukšai pakabintos būna, kaipsėklų pokelyje ogrofirmos 2 kapsulės su milteliais
Atsakyti