Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(murmur @ 2012 03 13, 09:13)
aciu labai  bigsmile.gif  cia kaip suprantu nuskinat sonine sakele, ne virsunele?

taip čia šoninė šakelė, bet žiūriu pagal gėlę, kai kurioms ir viršūnes skinu,arba vėliau nuskinu viršūnę, čia pagal vaizdą darau smile.gif
Atsakyti
Neili, tu šaunuolė 4u.gif

Bet tai kaip skiriasi dydis, nes aš savo Pearly sėjau vasario 10 d., bet dar toli gražu iki tavųjų.. Na bet svarbiausia jau išpikuotos, prieš saulytę šildosi, tai manau greit ir pasivysim tongue.gif
Atsakyti
net nespėsi mirktelti,kaip pradės bujoti, praneša šiltus orus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 03 12, 17:48)
Padeklo negavau pirkti, galvosiu kazka kita  g.gif

Niu as irgi buvau siandien Maximoj ir tikrai neber ju, bet uzsukau i Zalia stotele - ten yra keliu rusiu didesni padeklai bigsmile.gif Nematavau ar tip top tinka tokioms kaip musu daigykloms, bet manau dydis panasus tikrai. Jei busi kur netoliese uzsuk ten pasiziureti wink.gif

Neili, vaizdine medziaga thumbup.gif

O Ispanijos vaizdai kokie... wub.gif
Atsakyti
Neili, dauginimo ideja thumbup.gif
Klausimas:Toks dauginimo budas tinka visoms petunijoms-surfinijoms ar tik WonderWave Pearly? Gal galetumete parasyti i koki substrata sejate seklytes ir persodinate daigelius?
ACIU aciuks.gif 4u.gif

Atsakyti
sveikos, matosi, kad pavasaris, kat temute atsigavusi smile.gif thumbup.gif thumbup.gif
as ir su klausimo vaizdine medziaga, patyrusios gal patars ar as galiu sita damute apskabyt isaknydimui, jei taip-apibraukit man buten ta dali kuria galiu nulaust 4u.gif nesu taip dariusi, o ir bijau jai pakenkt, tai pirktinis daigelis svyranti pilnavidure dvispalve, manau jei nusipirkau tai, ka pirkau mananti, tai bus wub.gif wub.gif pripozavom is visu pusiu biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image


o kas pasakys ar cia taskuole bakopa? ar siaip zolyte cia musu mylima-popinama biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 13 kovo 2012 - 11:47
bet augimo stimuliatorius uzbrangintas... Zalioj stotelej pirkau Kemira grow how tai cia internete 7.50 nuoroda buvo o ten 12.99. unsure.gif sezonas....
Atsakyti
Smagu būtų, jei kas Violetai 20 parodytumėte, kaip ten ką skinti, nes pas mane panašus augaliukas, tai irgi kaip ir neturi šoninių šakyčių.... 4u.gif
Atsakyti
as tai tokio dar neskyniau. siandien kaip tik nuskyniau svyrancia bet ziu turi jau sonines dvi o ir svirti pradejo bigsmile.gif ji buvo jau didesne nei violetos20 ikelta
Atsakyti
Vat ir man atrodo, kad dar toks per mažas, nes neturi šoninių šakyčių blush2.gif
Atsakyti
lauksim tada, auginsim 4u.gif
Atsakyti
Na, aš tai įžiūriu šonines ataugėles. Drąsiai gnybčiau viršūnę. ax.gif
Atsakyti