Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 12, 11:51)
va va su lobelijom ir pas maen panasi situacija kai poriberiau seklu tai kaip sakant nuo dusios negailedama doh.gif bet va klausimas kyla jas ispikiuot po viena ar po kelias i indeli?


pas mane ant pakelio raso po 2-3 daigelius pikiuot. Taip bandysiu ir daryti. Padeklo negavau pirkti, galvosiu kazka kita g.gif
Atsakyti
Kazin ar nieko tokio savo surfinijas jau ugtelejusias su ziedukais( atgal keleta psl yra foto) nakti i namus pargabenu? nes nakti krenta siluma iki +3 bijau ,kad nesusaltu.
Atsakyti
QUOTE(indre.indre @ 2012 03 12, 17:56)
Kazin ar nieko tokio savo surfinijas jau ugtelejusias su ziedukais( atgal keleta psl yra foto) nakti i namus pargabenu? nes nakti krenta siluma iki +3 bijau ,kad nesusaltu.



As saviskes visas geles sutempiau i vidu, nes su tokiu oru buvau pasimokius doh.gif geriau pasaugoti ir nakvot parsinesk i vidu smile.gif
Atsakyti
Aisku tada dar teks temti namo nakvoti iki penktadienio, nes paskui pranasauja naktimis +10 o dienomis iki +18 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indre.indre @ 2012 03 12, 18:19)
Aisku tada dar teks temti namo nakvoti iki penktadienio, nes paskui pranasauja naktimis  +10 o dienomis iki +18 thumbup.gif



Tikekimes, kad visam jau ateis siluma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 03 12, 17:48)
pas mane ant pakelio raso po 2-3 daigelius pikiuot. Taip bandysiu ir daryti. Padeklo negavau pirkti, galvosiu kazka kita  g.gif

as siandien siaip ne taip ispikiavau tas bluseles bet oi oi nezinau kaip bus su prigijimu g.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Aristeja @ 2012 03 12, 18:35)
Tikekimes, kad visam jau ateis siluma smile.gif

as irgi diena isnesu i lauka kad pasidziaugtu ta grazia ir pavasarine saule o nakciai viska sunesu i namus nes pas mus naktimis irgi tik iki +5. mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
o cia mano grazuoles blush2.gif
Atsakyti
mmm, esposa, kaip gražu wub.gif splavytės kokios gražios wub.gif jaučiu čia kokioj Ispanijoj jūs gyvent, kad jau tokie žiedai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 03 12, 19:00)


Rubuilės,kompaktiškos. thumbup.gif Visgi gražu mišiniai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 03 12, 21:34)
mmm, esposa, kaip gražu wub.gif splavytės kokios gražios wub.gif jaučiu čia kokioj Ispanijoj jūs gyvent, kad jau tokie žiedai tongue.gif

blush2.gif aha
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 12, 17:41)
As nedristu dar su stimuliatoriumi, nors turiu kazkokias Agrofirmos kapsules, jauciu, reikes isdristi mirksiukas.gif , nes petunijos ir lobelijos tai siulu siulai doh.gif vos galvas islaiko doh.gif

nedelsk, pirmyn su tuo stimuliatorium, aš su juo jau sėklytes subertas laistau, o kai pradeda dygti tai praktiškai visada ir telaistau su stimuliatorium thumbup.gif , jis padeda šaknims išsivystyti, tuomet ir augalėlis stipresnis tongue.gif
Atsakyti
Gerai 4u.gif Rytoj paruošiu tą stimuliatorių ir į darbą lotuliukas.gif Nes nebegaliu žiūrėti į išstypusius augalus.........
Atsakyti