Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(murmur @ 2012 03 12, 09:47)
labai lauksiu  4u.gif  pas mane dar mazytes bet kad zinociau ka daryt kai paaugs. Pirma karta daiginuosi tai viskas idomu  blush2.gif
isradingai  thumbup.gif  as tokias pat daigyklas turiu, istaciau i senos orkaites skarda. Ir laistau i ja, ne is virsaus. Kai ispikiavau tai supyliau gerai zemes kad butu slapios, o dabar tik i ta skarda dapilu kai matau kad sauseja jau. Bet daugiau skardu neturiu tai nzn i ka statyt reiks kitus daigelius. Kazkaip nedagalvota su tom daigyklom  doh.gif

Maxima Bazej (Kauno) as man atrodo maciau tu padeklu didesniu. Bet neplanavau pirkti tokiu dideliu sau, netilptu man ant palanges tada.
Rytoj gal busiu ten, galesiu uzmest aki wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ela...: 12 kovo 2012 - 09:52
QUOTE(Ela... @ 2012 03 12, 09:51)
Maxima Bazej (Kauno) as man atrodo maciau tu padeklu didesniu. Bet neplanavau pirkti tokiu dideliu sau, netilptu man ant palanges tada.
Rytoj gal busiu ten, galesiu uzmest aki wink.gif


uzsuksiu pati siandien, kaip tik i ta puse vaziuosiu bigsmile.gif aciu uz informacija thumbup.gif

Prisisejau lobeliju, sukrito kazkaip seklos i kruva doh.gif dabar daigeliu turbut 100, reik ispikiuot rolleyes.gif as palei langa ant kedziu statau tas daigyklas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 03 12, 09:58)
uzsuksiu pati siandien, kaip tik i ta puse vaziuosiu  bigsmile.gif  aciu uz informacija  thumbup.gif

Prisisejau lobeliju, sukrito kazkaip seklos i kruva  doh.gif  dabar daigeliu turbut 100, reik ispikiuot  rolleyes.gif  as palei langa ant kedziu statau tas daigyklas  smile.gif

Ner uz ka 4u.gif
Dygsta jau ir mano dvieju rusiu lobelijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 03 12, 09:58)
uzsuksiu pati siandien, kaip tik i ta puse vaziuosiu  bigsmile.gif  aciu uz informacija  thumbup.gif

Prisisejau lobeliju, sukrito kazkaip seklos i kruva  doh.gif  dabar daigeliu turbut 100, reik ispikiuot  rolleyes.gif  as palei langa ant kedziu statau tas daigyklas  smile.gif

va va su lobelijom ir pas maen panasi situacija kai poriberiau seklu tai kaip sakant nuo dusios negailedama doh.gif bet va klausimas kyla jas ispikiuot po viena ar po kelias i indeli?
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 11, 21:34)
...Jei pavyks uzauginti, tai kiais metais busiu protingesne ir tiek daug nepribersiu seklu .

O jei sėt tiesiai į tokius narvelius, nereiktų po to blusinėt, kaži koks daigumas g.gif

QUOTE(murmur @ 2012 03 12, 10:58)
Prisisejau lobeliju, sukrito kazkaip seklos i kruva  ...

Kai taip nutinka, tai ir nesiteršiu po vieną sodindama, o paimu po kupstelį ir į vazoną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 11, 14:20)
Man siemet kaip niekada nesiseka su petunijomis, labai nedygsta schmoll.gif  schmoll.gif  anksciau prizeldavo iki nuprotejimo thumbup.gif  o siemet vienas kitas siulas, gal seklos kokios prastos, nezinau...Arba tokia boba pernai nuziurejo, sake, kad kai keliasi i mano petunijas ziuri doh.gif  ir kai miegot eina, irgi paziuri doh.gif  tai ir nuziurejo......... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Anksciau visiems pati duodavau, siemet kazin ar paciai uzteks verysad.gif


tikriausiai labai yspudingas gelytes turejai,kad taip ziuredavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 03 12, 15:06)
tikriausiai labai yspudingas gelytes turejai,kad taip ziuredavo thumbup.gif

Ai ten velnio boba doh.gif Jai viskas idomu doh.gif Petunijos buvo is svyranciu paprasto mikso, bet tokios mielos wub.gif Foto baisi, bet vaizdas matyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2012 03 12, 13:31)
O jei sėt tiesiai į tokius narvelius, nereiktų po to blusinėt, kaži koks daigumas  g.gif
Kai taip nutinka, tai ir nesiteršiu po vieną sodindama, o paimu po kupstelį ir į vazoną  ax.gif

nu ispikiavau as lobelijas....nezinau kas gausis ten.bet kitais metais tikrai nesesiu as ju.ryt nuvaziuosiu nusipirksiu jau isdaigintu daigu normaliu ir graziu bus atsargai jei maniskes neprigis,o kad taip ir bus panasumu yra doh.gif na petunijos kazkaip ramiai stukso ispikiuotos ir kazko laukia vis nejuda i prieki schmoll.gif
Atsakyti
Mano irgi stovejo,bet labai šoktelėjo,kai palaisčiau stimuliatoriumi...mano toks,pirma karta naudojau ax.gif
http://www.emolus.lt...liatorius_200ml
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 03 12, 16:00)
Mano irgi stovejo,bet labai šoktelėjo,kai palaisčiau stimuliatoriumi...mano toks,pirma karta naudojau ax.gif
http://www.emolus.lt...liatorius_200ml

g.gif reiks kazko panasaus cia pas save irgi ieskot.
Atsakyti
As nedristu dar su stimuliatoriumi, nors turiu kazkokias Agrofirmos kapsules, jauciu, reikes isdristi mirksiukas.gif , nes petunijos ir lobelijos tai siulu siulai doh.gif vos galvas islaiko doh.gif
Atsakyti
na nudengiau dabar visus vazonus su daiginiais lotuliukas.gif žiūrėsim kas bus...
užmečiau akį į tas petunijas ir ką, radau vieną mikro dydžio daigelį doh.gif
ir visos kitos sėklytės atrodo kaip suskilusios ir baltuoja galiukai g.gif
jei tiek išdygs kiek baltuoja, tai lėksiu ir aš pardavinėt daigelius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aišku juokauju čia biggrin.gif
beje, kada jas pikiuojat? kai turi 3 - 4 lapus?
Atsakyti