Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Man siemet kaip niekada nesiseka su petunijomis, labai nedygsta schmoll.gif schmoll.gif anksciau prizeldavo iki nuprotejimo thumbup.gif o siemet vienas kitas siulas, gal seklos kokios prastos, nezinau...Arba tokia boba pernai nuziurejo, sake, kad kai keliasi i mano petunijas ziuri doh.gif ir kai miegot eina, irgi paziuri doh.gif tai ir nuziurejo......... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif Anksciau visiems pati duodavau, siemet kazin ar paciai uzteks verysad.gif
Papildyta:
P.S. AS VIENKARTINIUOSE INDUKUOSE DARAU SKYLUTES, MAN TAIP ATRODO SAUGIAU, GARANTUOKTAI VANDUO ISBEGA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indre.indre @ 2012 03 11, 02:09)
Dauk cia nuomoniu, bet dauguma nukrapsto. Vienai merginai su tuo marliu sunyko gelytes, nes saknelem nebuvo kur detis. Tad manau nuimk tas medziagytes blogiau nebus smile.gif


Jau susodinau. Nukrapščiau ir aš. Manau, negerai su ta marle dėt, nes šaknims nera kur dėtis..
QUOTE(eLaura @ 2012 03 11, 08:19)
Kapai tokiems siuliukams. Bent jau man neissilaike, nei laikant neispikiuotus, nei zememis apdejus. Cia kokie nors easy wave veisles?

Oi, negąsinkit g.gif Kai susėjau, tai uždengiau plėvele. Sudygo per svaitę.. Nereikėjo gal dengt.Net nežinau tos veislės. Parduotuvėj nusipirkau.
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 10, 18:00)
nEILI, netycia uzklydau i sena tema, ir maciau kad jus daigiuku apie koki gera 100 turejot  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  sau tik auginat? 4u.gif

ir dar ne i tema biggrin.gif  ar jusu namas tinkuotas graziai taip suderintai?  biggrin.gif   tinkuotas namas viena spalva nei tai persikinė nei tai smėlio , stogas rudas cokolis rudas langai ir durys taip pat rudi,  g.gif  g.gif  g.gif  jei, taip tai neralus jusu namas  wub.gif  wub.gif

Ačiū už komplimentus blush2.gif , pernai auginau daugiau petunijų daigelių, išdalinau daug, šiemet pasėjau 2 rūšių turiu 16 vnt. bet dar iš jų pridauginsiu daugiau.
Ne į temą: Jūs ko gero pirmoji kuri įvardinot teisingai namo spalvą 4u.gif . visiems ji ružava doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Darsė @ 2012 03 11, 10:23)
Labas rytas 4u.gif
Parodysiu savo užvakar išpikiuotas nykštukes:

user posted image

Labai šauniai atrodo. Darse, puiki mokomoji medžiaga thumbup.gif Nebijokit mergaitės pikiuokit drąsiai tokias mažas, jos puikiai prigyje ir užauga daug greičiau negu vėliau pikiuotos smile.gif

Atsakyti
Cia maniskiu petuniju ukio du trecdaliai (dar vienas padekliukas nenufotkintas is pirmo eksperimentinio pikiavimo) rolleyes.gif
user posted image
Jei pavyks uzauginti, tai kiais metais busiu protingesne ir tiek daug nepribersiu seklu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergytės,o kada geriau sėt? turiu omenyje mėnulio fazę?
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 11, 19:57)
bet dar iš jų pridauginsiu daugiau.


Kokiu budu is ju dauginama? bigsmile.gif


QUOTE(Ela... @ 2012 03 11, 20:34)
Cia maniskiu petuniju ukio du trecdaliai (dar vienas padekliukas nenufotkintas is pirmo eksperimentinio pikiavimo)  rolleyes.gif


thumbup.gif pas mane irgi tokio dydzio petunijos smile.gif Jus cia ant palanges tas daigyklas sustacius atrodo g.gif ar apacioj dejot padekliuka koki? niekur tu padeklu negaunu pirkt doh.gif
Atsakyti
pasėjau petunijas jau prieš kokią savaitę ir kolkas nei vieno daigelio...
žemė lygtais apdžiūva, bet vietom pūva... (apgaubta plėvele)
ką daryti?
tuo pat metu sėjau ir gvazdikus, tai jie per 3 dienas prasikalė...
Atsakyti
QUOTE(TacTic @ 2012 03 12, 09:20)
pasėjau petunijas jau prieš kokią savaitę ir kolkas nei vieno daigelio...
žemė lygtais apdžiūva, bet vietom pūva... (apgaubta plėvele)
ką daryti?

o tu tą plėvelę atidengi, pravėdini? aš buvau uždengus maistine plėvele, pribadžiau skylių, bet vistiek kaupdavosi kondensatas, kabėdavo lašai, tai per dieną vėdindavau atidengus po kelias valandas, greit sudygo.
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 11, 19:57)
Ačiū už komplimentus  blush2.gif , pernai auginau daugiau petunijų daigelių, išdalinau daug, šiemet pasėjau  2 rūšių turiu 16 vnt. bet dar iš jų pridauginsiu daugiau.
Ne į temą: Jūs ko gero pirmoji kuri įvardinot teisingai namo spalvą  4u.gif . visiems ji


as nukopijavau apibudinima is senesniu jusu pasisakymu kitoje temoje biggrin.gif blush2.gif blush2.gif negailekit, pametekit foto visoms koki grazu namuka turite ir kaip graziai ji puosiate savo gelytemis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 12 kovo 2012 - 09:06
QUOTE(murmur @ 2012 03 12, 09:19)
Kokiu budu is ju dauginama?  bigsmile.gif

labai paprastai, kai daigeliai paauga (jau pas mane paauge) skabau viršūnėles arba šonines ataugėles, kišu į drėgną substratą, apdengiu polit. maišeliu ir padedu ant vėsios (šiaurinės palangės),taip išleidžia šaknele, paskui persodinu į didesniu vazonėlius. Sodinu į permatomą indelį, kad matyčiau kada išleidžia šakneles smile.gif ,vakare foto padarysiu, kaip tik vakar apskabiau saviškes ir šaknydinu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2012 03 12, 08:19)
thumbup.gif  pas mane irgi tokio dydzio petunijos  smile.gif  Jus cia ant palanges tas daigyklas sustacius atrodo  g.gif  ar apacioj dejot padekliuka koki? niekur tu padeklu negaunu pirkt  doh.gif

Daigyklos mano pacios padarytos is vienos -dvi ax.gif (perkirpau pusiau, kad tilptu ant palanges).
Apacioj irgi mano gamybos "padekliukas" blush2.gif - siuksliu maisas perlenktas ir apgaubtas juo tas padekliukas, sukabinau su segikliais sonus. Nelaistau po daug, nestovi vanduo jame smile.gif (ta prasme laistau is virsaus, bet tas siuksliu maisas beveik visada sausas buna)
Vaizdine medziaga:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ela...: 12 kovo 2012 - 09:40
QUOTE(Neili @ 2012 03 12, 09:31)
vakare foto padarysiu, kaip tik vakar apskabiau saviškes ir šaknydinu  tongue.gif


labai lauksiu 4u.gif pas mane dar mazytes bet kad zinociau ka daryt kai paaugs. Pirma karta daiginuosi tai viskas idomu blush2.gif

QUOTE(Ela... @ 2012 03 12, 09:37)
Daigyklos mano pacios padarytos is vienos -dvi  ax.gif (perkirpau pusiau, kad tilptu ant palanges).
Apacioj irgi mano gamybos "padekliukas"  blush2.gif - siuksliu maisas perlenktas ir apgaubtas juo tas padekliukas, sukabinau su segikliais sonus. Nelaistau po daug, nestovi vanduo jame  smile.gif (ta prasme laistau is virsaus, bet tas siuksliu maisas beveik visada sausas buna)


isradingai thumbup.gif as tokias pat daigyklas turiu, istaciau i senos orkaites skarda. Ir laistau i ja, ne is virsaus. Kai ispikiavau tai supyliau gerai zemes kad butu slapios, o dabar tik i ta skarda dapilu kai matau kad sauseja jau. Bet daugiau skardu neturiu tai nzn i ka statyt reiks kitus daigelius. Kazkaip nedagalvota su tom daigyklom doh.gif
Atsakyti