Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Sveikutės. Ateinu ir aš su klausimukais, nes pirmą kartą sėjau petunijas. Sudygo gerai, bet jau kaip ištįso doh.gif Tokie siūliukai 1-2 cm. aukščio. Ką su jais daryti>? Laukti ar jau pikiuoti? Tik kad nesugraibysiu aš jų g.gif
Ir dar. Nusipirkau "Senukuose" daigelius jau. Tai jų šaknys kažkokia med-iaga aptrauktos. Ar reikia sodinant tą medžiagą nukrapštyti? g.gif
Atsakyti
Dauk cia nuomoniu, bet dauguma nukrapsto. Vienai merginai su tuo marliu sunyko gelytes, nes saknelem nebuvo kur detis. Tad manau nuimk tas medziagytes blogiau nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 03 10, 21:42)
Sveikutės. Ateinu ir aš su klausimukais, nes pirmą kartą sėjau petunijas. Sudygo gerai, bet jau kaip ištįso doh.gif  Tokie siūliukai 1-2 cm. aukščio. Ką su jais daryti>? Laukti ar jau pikiuoti? Tik kad nesugraibysiu aš jų g.gif
Ir dar. Nusipirkau "Senukuose" daigelius jau. Tai jų šaknys kažkokia med-iaga aptrauktos. Ar reikia sodinant tą medžiagą nukrapštyti? g.gif


Kapai tokiems siuliukams. Bent jau man neissilaike, nei laikant neispikiuotus, nei zememis apdejus. Cia kokie nors easy wave veisles?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 03 10, 20:42)
Sveikutės. Ateinu ir aš su klausimukais, nes pirmą kartą sėjau petunijas. Sudygo gerai, bet jau kaip ištįso doh.gif  Tokie siūliukai 1-2 cm. aukščio. Ką su jais daryti>? Laukti ar jau pikiuoti? Tik kad nesugraibysiu aš jų g.gif
Ir dar. Nusipirkau "Senukuose" daigelius jau. Tai jų šaknys kažkokia med-iaga aptrauktos. Ar reikia sodinant tą medžiagą nukrapštyti? g.gif

Jos visada ištysta. Aš tokias išpikiavau. Su šaukšteliu iškėliau, įsodinau giliau ir padėjau ant šviesiausios palangės. Dabar atrodo neblogai smile.gif O tą medžiagą nuo daigelių visada nuimu, nors kitos ir nerekomenduoja.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pas mus nuo ryto sninga doh.gif

Parodysiu savo užvakar išpikiuotas nykštukes:

user posted image
Atsakyti
Sveikos surfinijų augintojos group.gif. Turiu tokį klausimą: kai pikuojate į tuos vienkartinius puodelius ar darote kokias skilutes dugne, kad vandens perteklius nubėgtų, ar ir be to augs. Pirmus metus bandau išauginti savo daigelius, skaičiau ir seną temą, bet nieko apie tai neradau. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ania @ 2012 03 11, 09:52)
Sveikos surfinijų augintojos  group.gif. Turiu tokį klausimą: kai pikuojate į tuos vienkartinius puodelius ar darote kokias skilutes dugne, kad vandens perteklius nubėgtų, ar ir be to augs. Pirmus metus bandau išauginti savo daigelius, skaičiau ir seną temą, bet nieko apie tai neradau. mastau.gif


nedarau, nemanau, kad reikia- tiesiog laistau labai saikingai, kad žemė būtų drėgna, bet vandens nebūtų per daug, žodžiu, dažniau ir po nedaug 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už operatyvų atsakymą 4u.gif Einu pikuot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2012 03 11, 09:23)
Labas rytas 4u.gif

Pas mus nuo ryto sninga doh.gif

Parodysiu savo užvakar išpikiuotas nykštukes:



o vaikytis kas per mazumas biggrin.gif as tokias dar tik is toli aplenkiu biggrin.gif biggrin.gif turiu tokiu , bet jos dar kantriai laukia savo eiles pikiavimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 11, 10:15)
o vaikytis kas per mazumas  biggrin.gif  as tokias dar tik is toli aplenkiu  biggrin.gif  biggrin.gif  turiu tokiu , bet jos dar kantriai laukia savo eiles pikiavimui  biggrin.gif


aš kadangi didesnių neturiu- čia nuotraukoje visas mano surfinijų ūkis- tai nebelaukiau
bet jau matau, kad prigijo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2012 03 11, 10:44)
aš kadangi didesnių neturiu- čia nuotraukoje visas mano surfinijų ūkis- tai nebelaukiau
bet jau matau, kad prigijo  wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 11 kovo 2012 - 10:55
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 11, 10:54)

niu jei nei viena neuzsilenke tai prgijo mirksiukas.gif as ir labai laukiu savo ispikiavimo rezultatu rolleyes.gif
Atsakyti