Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(esposa @ 2012 03 09, 16:17)
labas merginos smile.gif as ir auginu petunijas ir surfinijas ax.gif tik as ne daiginau o jau sudaigintas pirkau ax.gif
noreciau uzduot klausimuka kodel mano petunijos kai kurios apsinese baltu apnasu,joms kazko truksta ar per daug  g.gif

Gal kartais miltlige uzpuole...ka daryti, tai nezinau.......
Atsakyti
Sveikos geklininkeles smile.gif smile.gif smile.gif
Ateinu su klausimu, o jai tiksliau beda. Prisejau petuniju, isdygo lyg ir viskas gerai, bet jos man akyse mirsta. Sugula, sudziuna . Nesuprantu ko joms truksta? Liko jau puse, bijau kad visai neliks doh.gif doh.gif doh.gif
Viska darau kaip visada , kas atsitiko nesuprantu doh.gif doh.gif doh.gif pomidorai, paprikos auga puikiai, o petunijos ne. Kur suo pakastas ? doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 09, 17:41)
Gal kartais miltlige uzpuole...ka daryti, tai nezinau.......

tai va ir nezinau ka daryt,ar dar palikt ar jau mest lauk,bet gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 03 09, 18:34)
Sveikos geklininkeles  smile.gif  smile.gif  smile.gif
    Ateinu su klausimu, o jai tiksliau beda. Prisejau petuniju, isdygo lyg ir viskas gerai, bet jos man akyse mirsta. Sugula, sudziuna . Nesuprantu ko joms truksta? Liko jau puse, bijau kad visai neliks doh.gif  doh.gif  doh.gif
    Viska darau kaip visada , kas atsitiko nesuprantu  doh.gif  doh.gif  doh.gif pomidorai, paprikos auga puikiai, o petunijos ne. Kur suo pakastas ? doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Su mano petunijom tas pats, bet as zinau, kad pas mane mazai saules, tik rytinius langus turiu verysad.gif Kai visais metais veliau sedavau, tada jau saule ryte daugiau pasviesdavo, tai viskas budavo liuks 4u.gif
Atsakyti
pas mane irgi taip buvo, tai as maiseli su skylutem ant virsaus uzdejau ir visa laika apipurskiu- tai sodinukai atsigavo, bet kai tik per mazai dregmes, jie vel mirsta
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 03 09, 18:59)
tai va ir nezinau ka daryt,ar dar palikt ar jau mest lauk,bet gaila verysad.gif

Nemesk, gaila, tik atskirk nuo sveiku daigeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 10, 01:08)
Nemesk, gaila, tik atskirk nuo sveiku daigeliu 4u.gif

tai va kad gaila.taip ir padarysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man vis negana, siandien ZS nugroviau geltonu surfiniju, tokiu dar niekada neturejau, bet labai jau norejau blush2.gif Aisku, dar paemiau pokeli pilnaviduriu petuniju miksa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 10, 15:54)
Man vis negana, siandien ZS nugroviau geltonu surfiniju, tokiu dar niekada neturejau, bet labai jau norejau blush2.gif Aisku, dar paemiau pokeli pilnaviduriu petuniju miksa blush2.gif

sustok, traukiny biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

nu, drauges, patyrusios gal kuri siokioj kompozicijoj, kiek daigeliu ir kokia rusis cia? g.gif g.gif o gal kurios is ju ir yra si kompozicija is senesniu temu cia 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 03 08, 08:35)
Savy, Vijoleta20  wub.gif šaunuolės,labai gražūs daigeliai ir labai gerai padarėte,kad tokias mazas išpikiavote, nes tikrai pradės daug greičiau augti,joms reikia daug vietos šaknims  smile.gif
nepergyvenkit dėl tos šaknelės nutrūkusios,nes tikrai ataugs  smile.gif



nEILI, netycia uzklydau i sena tema, ir maciau kad jus daigiuku apie koki gera 100 turejot thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sau tik auginat? 4u.gif

ir dar ne i tema biggrin.gif ar jusu namas tinkuotas graziai taip suderintai? biggrin.gif tinkuotas namas viena spalva nei tai persikinė nei tai smėlio , stogas rudas cokolis rudas langai ir durys taip pat rudi, g.gif g.gif g.gif jei, taip tai neralus jusu namas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 10 kovo 2012 - 17:11
[quote=vijoleta20,2012 03 10, 17:27]
sustok, traukiny biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

nu, drauges, patyrusios gal kuri siokioj kompozicijoj, kiek daigeliu ir kokia rusis cia? g.gif g.gif o gal kurios is ju ir yra si kompozicija is senesniu temu cia 4u.gif

Man regis, cia yra "Easy wave H plum vein", o kiek sukista augalu, tai neaisku 4u.gif
Atsakyti
VIJOLETA20 vau koks grozis wub.gif net minciu neturiu,kaip cia padaryta g.gif
Atsakyti