Įkraunama...
Įkraunama...

Granthamo mamytės renkasi čia, 3 tema

QUOTE(vida/d @ 2012 06 19, 16:30)
Tai galim planuoti penktadieniui smile.gif  kaip nors atkeliausiu,jei busiu 2in1 smile.gif  paskui pradzioje gal sunkiau bus istrukti...Musu temukeje jau dvi liepinukes pasigimde .Viena 36 sav.,kita 37sav.Vandenys abiems staga nubego,tai nezinai kada prasides.As lyg viska turiu,tik niekaip tases  nesusidedu ir patalyne su apsaugelem turi atsiusti siom dienom,jau savaite laukiu,nes dar issiskalbti reikes,nesvarbu,kad nauja as viska skalbiu ax.gif tada ,kita sav.lovyte reikes susitverti,nes MB atostogaus,dar jo gimtadienis,tai torta reikes padaryti ir kaip ir viskas..

bet as kita penktad galiu, ne si unsure.gif

Oooo, tai gal ir tu tuoj issilukstensi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 06 19, 17:23)
bet as kita penktad galiu, ne si  unsure.gif 


tai as ir supratau,kad kita penktadieni smile.gif Dar daug laiko1.5sav.susirasysim..
Atsakyti
Ar galime susitikimo diena perkelti pirmadieniui? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pagaliau penktadienis rolleyes.gif sunki darbo savaite baigesi... pagaliau sedziu kojas pakelus biggrin.gif
LT nieko neapsipirkau, dar tik pradesiu dairytis kur ka labiau apsimoka pirkti. Dar liko 2sav atidirbt rolleyes.gif

Kazkuri klauset kaip skrydis, tai vat ir man wizzair zyyymiai labiau patiko nei ryanair. Ir igulos abu kartus buvo lietuviskos, o atgal net ir pilotas lietuvis parskraidino thumbup.gif

vida/d, kiek nedaug jau tau liko bigsmile.gif butinai reikia susimatyt smile.gif O kiek darbu dar prisigalvojus, tai dar negimdysi lotuliukas.gif Kaip scanas?

QUOTE(Dolyte @ 2012 06 22, 20:22)
Ar galime susitikimo diena perkelti pirmadieniui? smile.gif



Man tinka, jei ryte blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 06 22, 22:37)

vida/d, kiek nedaug jau tau liko  bigsmile.gif  butinai reikia susimatyt  smile.gif O kiek darbu dar prisigalvojus, tai dar negimdysi  lotuliukas.gif Kaip scanas?
Man tinka, jei ryte  blush2.gif  smile.gif

Sveikos,
Isivaizduoju,kad nelengva dirbti dabar,o dar po atostogu,bet gerai,kad nedaug liko ir tau thumbup.gif
Skanas gerai,sake atitinka savaites wub.gif
Man irgi tinka,bandysiu atpuskuoti smile.gif kuria val tariam?
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 06 22, 22:37)

Man tinka, jei ryte  blush2.gif  smile.gif



QUOTE(vida/d @ 2012 06 22, 23:06)

Man irgi tinka,bandysiu atpuskuoti  smile.gif  kuria val tariam?

thumbup.gif vadinasi susimatom wink.gif
Tai gal kaip visada George centre kur nors, o paskui nuspresim. g.gif Laikas - kada pasakysit, tada ir bus. siaip tai, galim susitikti kur nors prie McDonaldo g.gif bus jums ne tiek toli eiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 06 22, 23:09)
thumbup.gif  vadinasi susimatom wink.gif
Tai gal kaip visada George centre kur nors, o paskui nuspresim.  g.gif  Laikas - kada pasakysit, tada ir bus. siaip tai, galim susitikti kur nors prie McDonaldo  g.gif  bus jums ne tiek toli eiti  g.gif

tai jei tau ir Magnolijai tinka,tai as galiu ir prie Macdonaldo,ten irgi galima kovos isgerti smile.gif ax.gif Ciornytai irgi netoli butu,bet ji tikriausiai neateis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2012 06 22, 23:15)
tai jei tau ir Magnolijai tinka,tai as galiu ir prie Macdonaldo,ten irgi galima kovos isgerti smile.gif  ax.gif Ciornytai irgi netoli butu,bet ji tikriausiai neateis? g.gif


Tinka smile.gif O jau vaikis mano apsidziaugs lotuliukas.gif lotuliukas.gif Butu vasara kaip vasara, galetume po to eiti i parkeli pasedet, paplepet ax.gif Man geriausia tarp 10 ir 11 val.
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 06 22, 23:18)
Tinka  smile.gif O jau vaikis mano apsidziaugs  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Butu vasara kaip vasara, galetume po to eiti i parkeli pasedet, paplepet  ax.gif Man geriausia tarp 10 ir 11 val.

Man irgi tinka tas laikas wink.gif Tai ka, 10.30? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 06 23, 10:52)
Man irgi tinka tas laikas wink.gif Tai ka, 10.30? smile.gif

drinks_cheers.gif
Dolyte eisi pesciomis?Gal pro mane eisi,tai 10.15 prie manes galetume susitikti ir kartu nueiti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2012 06 23, 11:07)
drinks_cheers.gif 
Dolyte eisi pesciomis?Gal pro mane eisi,tai  10.15 prie manes galetume susitikti ir kartu nueiti? ax.gif

BUTINAI. Uzeisiu pas tave 10.15 wink.gif
Atsakyti
Na va, kaip mes cia greitai susiplanavom smile.gif Dabar man belieka tik nepamirsti lotuliukas.gif
Atsakyti