Įkraunama...
Įkraunama...

Granthamo mamytės renkasi čia, 3 tema

QUOTE(vida/d @ 2012 05 22, 09:56)
Magnolija,okaip tau?Man irgi tinka smile.gif  O kur renkames?Kaip visada George centre ar kitur?


Labas rytas. Man tinka drinks_cheers.gif Kur pasakysit, ten ateisim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 05 22, 09:57)
Labas rytas. Man tinka  drinks_cheers.gif Kur pasakysit, ten ateisim biggrin.gif

tai tada ir renkames ten pat,George centre esancioje kavineje.
Atsakyti
Sveikos, kazkaip praleidau pokalbi apie susitikima, bet ziuriu vistiek nebuciau galejus nes is ryto dirbu. O jei dar koki torta reikia iskept tai visai net internete netenka pasedet, kol kiekviena is ju apglostau smile.gif .
Kaip laukiau as graziu oru, o jei savaitgali bus tokie, visur noriu vaziuot ir nezinau kaip cia pasirinkt biggrin.gif , kaip visada minciu pilna, bet jauciu bus snypstas, kai is anksto pradedu planuot.
Beje kur buvot susibegusios, jei neklystu tai savaitgali praeidama maciau lyg kazkokia kavine ar arbatine atsidariusia netoli ambisono, tik reikia pasukt pries ji i toki skergatviuka keliaujant i turgu, reiks kada pasicekavint kas ten atsidare g.gif .o Gal kas zinot kas ten atsidare?
Atsakyti
QUOTE(vandalisa @ 2012 05 23, 21:24)
Sveikos, kazkaip praleidau pokalbi apie susitikima, bet ziuriu vistiek nebuciau galejus nes is ryto dirbu. O jei dar koki torta reikia iskept tai visai net internete netenka pasedet, kol kiekviena is ju apglostau smile.gif .
Kaip laukiau as graziu oru, o jei savaitgali bus tokie, visur noriu vaziuot ir nezinau kaip cia pasirinkt biggrin.gif , kaip visada minciu pilna, bet jauciu bus snypstas, kai is anksto pradedu planuot.
Beje kur buvot susibegusios, jei neklystu tai savaitgali praeidama maciau lyg kazkokia kavine ar arbatine atsidariusia netoli ambisono, tik reikia pasukt pries ji i toki skergatviuka keliaujant i turgu, reiks kada pasicekavint kas ten atsidare g.gif .o Gal kas zinot kas ten atsidare?

Sveikos,
buvom kavinukeje priesais Argos,lauke sedejom smile.gif
As net nemaciau ten jokios kavines ar pan.naujos g.gif ,o jei apie ta pacia galvojam,tai ten jau seniau atsidare kazkoks Take away lyg italisku makaronu ar kazkas pan.
Oras gerulis,bet man jau tokiu oru beda,silpnumas ,sunku eiti doh.gif nakti labai prastai miegojau,nes maude sonus,o dar karsta buvo,tai lyg zombis visa diena doh.gif Skana dare,sake viskas OK,dabar ,jei istemsiu,tai uz 4sav vel darys,tai jau 6skanas man bus ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kur ciornyta pradingus? g.gif

QUOTE(vida/d @ 2012 05 24, 17:18)
As net nemaciau ten jokios kavines ar pan.naujos  g.gif ,o jei apie ta pacia galvojam,tai ten jau seniau atsidare kazkoks Take away lyg italisku makaronu ar kazkas pan.
Oras gerulis,bet man jau tokiu oru beda,silpnumas ,sunku eiti doh.gif  nakti labai prastai miegojau,nes maude sonus,o dar karsta buvo,tai lyg zombis visa diena doh.gif Skana dare,sake viskas OK,dabar ,jei istemsiu,tai uz 4sav vel darys,tai jau 6skanas man bus ax.gif



Man atrodo mačiau ten kažkoks tea room ar panašiai atsidaręs rolleyes.gif

thumbup.gif kad jums viskas ok, o dėl orų tai jau nieko nepakeisi, teks pakentėt wink.gif Pas mane darbe vėsu, tik išėjus iš darbo vasarą užuodžiu biggrin.gif
Atsakyti
Beje, ar žiūrėjot euroviziją? Aš ką tik įrašą permečiau, pažiūrėjau kaip Donatas padainavo (man patiko smile.gif ), visus kartojimus ir iškart rezutatus biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
KUR visos dingusios????
Atsakyti
Laba diena, ar dar yra gyvų??? biggrin.gif

Man paskutinė atostogų diena... vakar parskridom iš Lietuviškos vasaros cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 06 17, 18:57)
Laba diena, ar dar yra gyvų???  biggrin.gif

Man paskutinė atostogų diena... vakar parskridom iš Lietuviškos vasaros  cool.gif

Ir as pasigedau visu g.gif

Ir kaip??? Kaip skrydis? blush2.gif Ar apsipirkai? smile.gif

Gal kada susitikima padarom? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasirodau,kad dar gyva blush2.gif smile.gif
As uz susitikima,bet jei kita savaite,nes sia,neiseitu.Ryt pas midwife,o ketvirtad.i ligonine skanui..
Magnolija ir Dolyte,kaip atostogas LT praleidote?
Magnolija ,ka gero leliui papirkai LT?
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2012 06 19, 14:40)
Sveikos,
pasirodau,kad dar gyva blush2.gif  smile.gif
As uz susitikima,bet jei kita savaite,nes sia,neiseitu.Ryt pas midwife,o ketvirtad.i ligonine skanui..
Magnolija ir Dolyte,kaip atostogas LT praleidote?
Magnolija ,ka gero leliui papirkai LT?

bigsmile.gif kiek nedaug tau jau liko.
jei tik turesi jegu - butinai reikia pasiplanuoti susitikima wink.gif
Kita savaite antradieni man bus anglu egzas, bet penktadieni MB nedirba, tai galim susitikti rolleyes.gif

Labai noreciau susimatyti 4u.gif

Mano atostogos buvo trumpos, su reikalais. Siaip nieko gero neveikem, dar kaime buvo ka veikti, o jau Vln doh.gif vezimo neturejom, tai trynemes tam paciam rajone. Gerai, kad drauge turi maza mergyte, tai vis ateidavom pasizaisti, nes ir zaislu vln nebuvo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 06 19, 14:55)
bigsmile.gif  kiek nedaug tau jau liko.
jei tik turesi jegu - butinai reikia pasiplanuoti susitikima wink.gif
Kita savaite antradieni man bus anglu egzas, bet penktadieni MB nedirba, tai galim susitikti  rolleyes.gif 

Labai noreciau susimatyti  4u.gif

Mano atostogos buvo trumpos, su reikalais. Siaip nieko gero neveikem, dar kaime buvo ka veikti, o jau Vln  doh.gif  vezimo neturejom, tai trynemes tam paciam rajone. Gerai, kad drauge turi maza mergyte, tai vis ateidavom pasizaisti, nes ir zaislu vln nebuvo...  verysad.gif

Tai galim planuoti penktadieniui smile.gif kaip nors atkeliausiu,jei busiu 2in1 smile.gif paskui pradzioje gal sunkiau bus istrukti...Musu temukeje jau dvi liepinukes pasigimde .Viena 36 sav.,kita 37sav.Vandenys abiems staga nubego,tai nezinai kada prasides.As lyg viska turiu,tik niekaip tases nesusidedu ir patalyne su apsaugelem turi atsiusti siom dienom,jau savaite laukiu,nes dar issiskalbti reikes,nesvarbu,kad nauja as viska skalbiu ax.gif tada ,kita sav.lovyte reikes susitverti,nes MB atostogaus,dar jo gimtadienis,tai torta reikes padaryti ir kaip ir viskas..
Atsakyti