Įkraunama...
Įkraunama...

Granthamo mamytės renkasi čia, 3 tema

QUOTE(ciornyta @ 2012 05 08, 19:57)

na va o as islaikiau testa iztrukai pusantrosvalandos ,na ir ka gavau kontrakta et kiek supratau agenturini kontrakta ,turesiu pastovu darba jei uzsidarys fabrikas ar kazkas atsitiks jie  man mokes 4 savaites ismoka na ir taipp visokiu pliusu smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokiso geros naujienos!!!!!

As irgi galiu ketvirtadieni iki pietu. wink.gif
Atsakyti
Labas ax.gif

QUOTE(vida/d @ 2012 05 08, 14:44)
Pas ta konsultanta (nepamenu pavardes tikslai lyg Husemeyer  g.gif )gali eiti su vaiku drasiai,jis bent jau man ,tik paklausinejo apie bedas,surase ir viskas,nieko labai rimto ten jis ten nedare smile.gif


Viskas aisku, aciu 4u.gif Bet nezinau ko as ten einu tada biggrin.gif turbut visas siuncia..

QUOTE(ciornyta @ 2012 05 08, 19:57)
ech o as ryt negaliu dirbsiu nuo 6 ryto iki 6 vakaro nrs siaip turejau popietu dirbt,bet tikiuosi kad ketvirtadieni jau normaliai bus popietu tai palaukit ir manes neplanuokit ant rytojaus biggrin.gif
na va o as islaikiau testa iztrukai pusantrosvalandos ,na ir ka gavau kontrakta et kiek supratau agenturini kontrakta ,turesiu pastovu darba jei uzsidarys fabrikas ar kazkas atsitiks jie  man mokes 4 savaites ismoka na ir taipp visokiu pliusu smile.gif


Sveikinu 4u.gif O kontraktas neparasyta kuriam laikui?


Nezinau ar rytoj galeciau susitikt, neaisku kiek toj ligoninej uztruksiu.. Jei neilgai, tai gal uzsukciau kur jus sedesit ax.gif Jus planuokites, o as ziuresiu, ar man iseis prisijungt.
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 05 09, 09:22)
Labas  ax.gif

Jus planuokites, o as ziuresiu, ar man iseis prisijungt.

Galvoju, o ar as buvau pas koki tai konsultanta? g.gif
Tu i ligonine eisi?
Kelinta val tau apointmentas?
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 05 09, 09:37)
Galvoju, o ar as buvau pas koki tai konsultanta?  g.gif
Tu i ligonine eisi?
Kelinta val tau apointmentas?


Na prisimink ar buvai smile.gif Taip, i ligonine eisiu 10val.
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 05 09, 09:22)
Labas  ax.gif
Viskas aisku, aciu  4u.gif  Bet nezinau ko as ten einu tada biggrin.gif turbut visas siuncia..
Sveikinu  4u.gif  O kontraktas neparasyta kuriam laikui?
Nezinau ar rytoj galeciau susitikt, neaisku kiek toj ligoninej uztruksiu.. Jei neilgai, tai gal uzsukciau kur jus sedesit  ax.gif Jus planuokites, o as ziuresiu, ar man iseis prisijungt.



QUOTE(*Magnolija* @ 2012 05 09, 10:04)
Na prisimink ar buvai  smile.gif  Taip, i ligonine eisiu 10val.

Tai gal ryt ligonineje susitiksim bigsmile.gif Man 9.35,bet speju iki 10 val reiks laukti,nes kiek buvau,tai niekada laiku nepriima doh.gif Siandien buvau pas MW,tai prasiau,kad paskambintu i ligonine mano skydliaukes tyrimu suzinot,tai zemiau normos,tai ji po to pas sita pati padare appoitmenta konsultacijai rytdienai,bet zinau,kad is jo nebus jokios naudos,tik sugaistas laikas,nes jis visai kitos srities spec. unsure.gif
Papildyta:
ryt nezinau ar ateiciau i meeta,ziuresiu ka ten darys,kiek uztruksiu.Siaip namie reikala viena atlikti reikia,tai nezinau...
Gerai,kad siand.nesusitikom,tiksliau nezinau ar buciau atejus,nes kaip sakiau pas MW turejau appoitmenta 9.40,bet kai nuejau,tai pasirodo ne mano appoitmenta man buvo padave doh.gif Mano laikas 12.00val buvo.Grizau namo,pasidariau valgyt ir vel vaziavau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 09 gegužės 2012 - 15:49
Sveikos,
tai kur visos? smile.gif
tada nepavyko pasimeetinti,tai gal vel organizuojam?jei kt sav.,tai as ketvirtadieni skana turiu,tai gal koki treciadieni?
Magnolija,tada gerai,kad nelauket,nes visa valanda dar ten buvau ir vel tik kitam kartui tyrimams siuntima gavau,tiek ir naudos is jos doh.gif
Atsakyti
Labas ax.gif Dingusios visos vėl smile.gif Mano sirgaliukas praeitą savaitę vėl temperatūros turėjo... Negalėjau imti išeiginių, nes nesukaupsiu atostogų, tai sukomės kaip galėjom rolleyes.gif

Šiandien atsikėliau skaudančia nugara. Atrodo po savaitgalio turėčiau būti pailsėjus, o čia pavargus nuo pat ryto blink.gif Kaip atidirbt 5 dienas doh.gif

QUOTE(vida/d @ 2012 05 18, 10:06)
tada nepavyko pasimeetinti,tai gal vel organizuojam?jei kt sav.,tai as ketvirtadieni skana turiu,tai gal koki treciadieni?
Magnolija,tada gerai,kad nelauket,nes visa valanda dar ten buvau ir vel tik kitam kartui tyrimams siuntima gavau,tiek ir naudos is jos doh.gif


Man tinka trečiadienį ryte. Ir atšilimą žada, tai jau tikrai nesėdėsiu rytais namie tarp puodų biggrin.gif

Kaip tavo sveikatėlė, Vida/d? Jau susikrovus daiktus? wink.gif

Aš pradedu skaičiuot dienas... iki atostogų... liko 10 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 05 21, 10:57)
Labas  ax.gif Dingusios visos vėl smile.gif Mano sirgaliukas praeitą savaitę vėl temperatūros turėjo... Negalėjau imti išeiginių, nes nesukaupsiu atostogų, tai sukomės kaip galėjom  rolleyes.gif

Šiandien atsikėliau skaudančia nugara. Atrodo po savaitgalio turėčiau būti pailsėjus, o čia pavargus nuo pat ryto  blink.gif Kaip atidirbt 5 dienas doh.gif
Man tinka trečiadienį ryte. Ir atšilimą žada, tai jau tikrai nesėdėsiu rytais namie tarp puodų  biggrin.gif

Kaip tavo sveikatėlė, Vida/d? Jau susikrovus daiktus? wink.gif

Aš pradedu skaičiuot dienas... iki atostogų... liko 10 biggrin.gif

Sveikos,
vargsiukai del ligu 4u.gif
Puse laiko ir as ejau lyg niekur nieko,o nuo 25sav.prasidejo visokie negalavimai.Pilvas kieteja man dabar ,kai kuriom dienom maziau,kai kuria labai daznai.Jei vis kelis kartus ,tai negeriu magnio,jei pavaikstau kuria diena daugiau,tai kelis kartus i valanda,tada jau isegeriu tabletuke magnio.
Treciadieni galeciau is ryto ,idomu ar kuri dar noretu prisijungti?Dolyte,Ciornyta,Vandalisa?
maciau lyg geresnius orus zada,tai jau skalbti daug reikes,nes ir patalyne reikia,vis laukiau kada saule islys ir maziuko jau rubelius reikia iskalbti,tada tasiuka krausiu,nes dabar beveik viska turiu,tik nesusidejus
Atsakyti
Sveikos wink.gif

vaje kaip visos dingusios g.gif

As treciadieni galiu su jumis susitikti. Butu puiku, jei susirinktu dauguma wink.gif Ir taip jau seniai seniai matemes.
Ciornyta, tu gi nedirbsi, ane?
vandalisa, o kaip tu?

Kokius puikius orus zada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 05 21, 21:38)
Sveikos wink.gif

vaje kaip visos dingusios  g.gif 

As treciadieni galiu su jumis susitikti. Butu puiku, jei susirinktu dauguma wink.gif Ir taip jau seniai seniai matemes.
Ciornyta, tu gi nedirbsi, ane?
vandalisa, o kaip tu?

Kokius puikius orus zada  thumbup.gif

tai dabar valanda sutariam ,gal kokia 10 val?Po to magnolija i darba skubes g.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2012 05 21, 22:09)
tai dabar valanda sutariam ,gal kokia 10 val?Po to magnolija i darba skubes g.gif

tinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 05 21, 23:38)

Magnolija,o kaip tau?o daugiau norinciu nebus(Vandalisa,Ciornyta)?Man irgi tinka smile.gif O kur renkames?Kaip visada George centre ar kitur?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 22 gegužės 2012 - 10:57