Įkraunama...
Įkraunama...

Granthamo mamytės renkasi čia, 3 tema

Laba diena, tikiuosi del rytojaus niekas nesikeicia?
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 03 27, 17:41)
Laba diena, tikiuosi del rytojaus niekas nesikeicia?

Sveikos,
pas mane lyg ne.
Tai meetas rytoj,George centre esancioje kavineje 10.00val
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2012 03 27, 17:52)
Sveikos,
pas mane lyg ne.
Tai meetas rytoj,George centre  esancioje kavineje 10.00val

Taip.
Atsakyti
Labas smile.gif

Dolyte, įmesk logopedės nuorodą wink.gif 4u.gif Beje, kaip ta nauja agentūra? Kokius darbus siūlo?
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 03 30, 10:44)
Labas  smile.gif

Dolyte, įmesk logopedės nuorodą wink.gif  4u.gif  Beje, kaip ta nauja agentūra? Kokius darbus siūlo?

Man sitas puslapis patinka. Tik ilgai krauna verysad.gif

Agentura normali smile.gif As neturiu su kuo palyginti. Apie darbus nieko neklausinejau, nes pasakiau ko as noriu, tai dave forma uzpildyti ir atsiusti cv reikia. O tada jau prades siulyti kazka rimciau - tikiuosi ax.gif

Na ir oras, kad subjuro doh.gif

Noreciau suorganizuoti karta per savaite lietuviu vaikams playgroup. Kaip jus manot ar imanoma tai padaryti su musiskiais? g.gif
Atsakyti

Labas, na ryt ar pas mane pasikavint atvarot merginos ar pas ka nors atvaziuot i svecius ir kitos prisijungiat, turiu skruzdelyno likusio tai pasikavintumem rolleyes.gif.
Dabar vaikam atostogos galetu vaikai kiemelyje pazaist, jeo blogas oras tai kambaryje. Tai laukiu minciu del pasikavinimo biggrin.gif .

QUOTE(Dolyte @ 2012 03 31, 18:34)

Noreciau suorganizuoti karta per savaite lietuviu vaikams playgroup. Kaip jus manot ar imanoma tai padaryti su musiskiais?  g.gif


Situo klausimu linkiu dideles kantrybes ir sekmes.
Atsakyti
QUOTE(vandalisa @ 2012 04 01, 20:51)
Labas, na ryt ar pas mane pasikavint atvarot merginos ar pas ka nors atvaziuot i svecius ir kitos prisijungiat, turiu skruzdelyno likusio tai pasikavintumem  rolleyes.gif.
Dabar vaikam atostogos galetu vaikai kiemelyje pazaist, jeo blogas oras tai kambaryje. Tai laukiu minciu del pasikavinimo biggrin.gif .
Situo klausimu linkiu dideles kantrybes ir sekmes.

Sveikos,
as,tai nezinau.Is ryto apsipirkti maisto reikes,nes namie nieko doro valgomo nera blush2.gif Sestad.buvom baseine,po to vakarienes kas MacDonalde,kas Fish and chips,siand.is likuciu dariau,o ryt tai reikia apsipirkt....
kazkokia ne nuotaika vakare uzejus...
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Kur ta vasara dingo unsure.gif biggrin.gif

QUOTE(Dolyte @ 2012 03 31, 17:34)
Man sitas puslapis patinka. Tik ilgai krauna  verysad.gif 

Noreciau suorganizuoti karta per savaite lietuviu vaikams playgroup. Kaip jus manot ar imanoma tai padaryti su musiskiais?  g.gif


Aciu uz nuoroda 4u.gif

Del playgroup idomu, idomu. Reiketu susitikus pakalbet smile.gif Siaip tai viskas imanoma, pati zinai, reikia tik uzsispyrimo, kantrybes ir darbo idet.

QUOTE(vandalisa @ 2012 04 01, 20:51)
Labas, na ryt ar pas mane pasikavint atvarot merginos ar pas ka nors atvaziuot i svecius ir kitos prisijungiat, turiu skruzdelyno likusio tai pasikavintumem  rolleyes.gif.
Dabar vaikam atostogos galetu vaikai kiemelyje pazaist, jeo blogas oras tai kambaryje. Tai laukiu minciu del pasikavinimo biggrin.gif .
Situo klausimu linkiu dideles kantrybes ir sekmes.


Nedirbciau, tai kavinciaus su jumis nors kasdien biggrin.gif O dar kai skruzdelynas gundo lotuliukas.gif
Ar buvo susitikusios pas ka nors?

Mano vaikui nera atostogu si karta.. eis po tris dienas per savaite i darzeli. Jau prisisedjom namie per tas ligas, dabar reikia atidirbt biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

labai tikiuosi, kad po Velyku ateis tikrasis pavasaris. As tiek prisisodinau per ta savaite, kai buvo silta, kad dabar nervas ima - kad gali viskas susalti sad.gif

Kada kavutes? smile.gif

SU Sv. Velykom!!!
Atsakyti
Visu jusu seimas su Sv.Velykomis!!!!
user posted image
Atsakyti
SU SV VELYKOM MELOSIOS smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, su praejusiom sventem 4u.gif Kaip atsventet?

Mes tupim namie jau savaite... su vejaraupiais doh.gif Gerai nors tiek, kad lengvai prasirgo. Bet i darzeli dar negaliu vest, tai ir i darba neinu ax.gif Jau nepamenu kada is namu islindus buvau g.gif

Jau tas musu intikas.. kada nori, tada atsiranda. Telefonu nieko nesutvarko, tik saskaita suryja. Siandien turi ateit i namus. Na jei nesutvarkys, tai nebezinau, turbut koki complain teks rasyt gun_bandana.gif gun_bandana.gif


Ar kas nors einat sekmadieni i svente? smile.gif
Atsakyti