Įkraunama...
Įkraunama...

Granthamo mamytės renkasi čia, 3 tema

QUOTE(vida/d @ 2012 07 14, 14:24)
Sveikos,
prisiduodu trumpai,kad 12.07.12;7.24 gime musu maziulis 3520g. wub.gif
vakar po pietu grizom namo.
Antradieni ateis imti krauja is kulniuko,pasvers vel..


Sveikinimai!!!

Aukit dideli ir grazus biggrin.gif Ramiu nakteliu teveliams 4u.gif


Dabar pastebejau kokia grazia data jusu leliukas pasirinko gimimo dienai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Magnolija*: 14 liepos 2012 - 15:51
QUOTE(Dolyte @ 2012 07 14, 14:44)
user posted image
kol mazyliui sueis 2 men, svers daznai. Paskui - pati turesi eiti pas MW ir svertis, lyg tai kas menesi.



QUOTE(*Magnolija* @ 2012 07 14, 14:48)
Sveikinimai!!!

Aukit dideli ir grazus  biggrin.gif Ramiu nakteliu teveliams  4u.gif
Dabar pastebejau kokia grazia data jusu leliukas pasirinko gimimo dienai  thumbup.gif

Aciu smile.gif Data grazi,vyras seniau sake,kad gims sia diena.Dickio irgi grazi data 04.06.04 biggrin.gif
Atsakyti
VIDA,DIDZIAUSI SVEIKINIMAI SULAUKUS MAZYLIO smile.gif))))
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Siandien darzelyje isleistuves, tai ruosiuosi i svente. Net nesitiki, kad taip greit.. Vaikas tai irgi nelabai supranta, kad daugiau neis i darzeli, jam vis atrodo, kad po atostogu vel eis lotuliukas.gif arba prikuria, kad po papomoku eis, nes matydavo vyresniu vaiku, ateinanciu i after school club biggrin.gif

QUOTE(vida/d @ 2012 07 14, 17:05)
Aciu smile.gif  Data grazi,vyras seniau sake,kad gims sia diena.Dickio irgi grazi data 04.06.04  biggrin.gif


Tikrai, ir dickio grazi data thumbup.gif

Kaip tu jautiesi? 4u.gif Ar ramus mazylis? Papasakok daugiau kada, kai turesi laiko wink.gif Ar isrinkot varda jau? Mirstu is smalsumo... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
Siaip viskuo likau patenkinta,nezinau,jei viskas sudetingiau butu buve,tai gal nuomone kitokia butu,kas susije su prieziura,o man viskas palyginus greitai vyko,tai viskas ,kaip ir OK.
I ligonine stebejimui paglude treciadieni po pietu,o nakti apie 24 val.saremiauti pradejau jau kas 10min,paskui uz poros val dar dazniau.Visa nakti ne minutes nenumigau,o kai prasidejo saremiai,tai emiau zymetis,i tualete irgi non stop ejau.Jis salia sesuciu posto,tai vis paklausdavo ar viskas ok.Pries 4 val atejo midwife,paziurejo kakleli ir iskarto tuoj,po 4 val. kazkur ejom i gimdykla,ji man tases 2 nemazas nunese ax.gif ten saremiavau dar palyginus pakenciamai,tik paskutines apie 15-20min iki gimdymo buvo sunkiausios,labai skausminga blush2.gif
Siaip viskas ok buvo,bet gimdos susutraukimai is karto po gimdymo ir 2d.po buvo vos pakenciami,prilygo saremiams.Su dickiu ,tai nebuvo,bet kaip jos aiskino su lig kiekvienu gimdymu skausmingiau unsure.gif Cia tikriausiai ne taisykle,nesibaiminkit smile.gif Man po 3tab nesdavo.2paracetamol.ir 1 analgino,bet as po 2 gerdavau,tai gal todel nelabai padejo.Aciu dievui,visi negalavimai laikini ir greitai pasimirsta wub.gif Jei kas domina placiau,tai klausk Magnolija.
Orai tokie prasti,kad nezinau kada cia i lauka reikes iseiti pirma karta su maziuku doh.gif Sedziu dabar kopustu lapu prisidejus,nes labai sukietejus krutine.neisvalgo...vakar nakti ejau ieskoti ir virinti pientraukio,nes visai nepajege jis valgyti,o dar jau nieko,nes dar vakar antspenius nusipirkau,tai kazkiek gelbeja mums...
Aciu jums uz sveikinimus!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 16 liepos 2012 - 14:40
QUOTE(vida/d @ 2012 07 16, 13:36)
Sveikos,

Orai tokie prasti,kad nezinau kada cia i lauka reikes iseiti pirma karta su maziuku  doh.gif Sedziu dabar kopustu lapu prisidejus,nes labai sukietejus krutine.neisvalgo...vakar nakti ejau ieskoti ir virinti pientraukio,nes visai nepajege jis valgyti,o dar jau nieko,nes dar vakar antspenius nusipirkau,tai kazkiek gelbeja mums...
Aciu jums uz sveikinimus!!!

O man visai nepadedavo kopustas doh.gif
user posted image man sitas kremukas labai gerbejo, kai speneliai buvo suskilineje. Tuo kremu pasitepus, nereikia nuplauti, pries maitinant.

Del maitinimo - kantrybes ir kuo daugiau siulyk (.)(.) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 07 16, 16:52)
O man visai nepadedavo kopustas  doh.gif 
user posted image man sitas kremukas labai gerbejo, kai speneliai buvo suskilineje. Tuo kremu pasitepus, nereikia nuplauti, pries maitinant.

Del maitinimo - kantrybes ir kuo daugiau siulyk (.)(.)  ax.gif

Sestad.midwife dave man sito kremuko meginuka,lyg apgijo kazkiek..tai va,kad kartais daznai nori,o va ir dabar 4val miegojo,o man nesinori kelti. blush2.gif Nu ,baigsis ir si beda,tik reikia laiko,pamenu ir tada pries 8m taip buvo,paskui viskas OK buvo thumbup.gif
Nu,bet ir oras,nei skalbinius galima padziauti,nei noro ka daryt,prie zemes traukia.O buna,kad 3x paroje perrengti reikia,nes vis kazkaip pro sona daro sysiu biggrin.gif sunkiausia nakti buna,kai reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 16 liepos 2012 - 18:11
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(vida/d @ 2012 07 16, 13:36)
Sveikos,
Siaip viskuo likau patenkinta,nezinau,jei viskas sudetingiau butu buve,tai gal nuomone kitokia butu,kas susije su prieziura,o man viskas palyginus greitai vyko,tai viskas ,kaip ir OK.


Tai kaip suprantu, Lincolne gimdei smile.gif Aš dar nežinau kur man teks ir net nenoriu galvot apie tai biggrin.gif Jei placenta bus pasislinkus, tai jaučiu liksiu Granthame. O aišku bus tik kai grįšim iš Lt.
Gerai, kad tu jau buvai ligoninėj, kai viskas prasidėjo, nereikėjo važiuot, mažiau streso smile.gif O tėtis ar spėjo atvažiuot?

Dar neturiu nieko ligoninei susidėjus, net nesusipirkus.. blush2.gif Leliukui irgi dar daug ko trūksta. Galvojau vežimą iš Lt atsivežt, bet dabar pradėjo patikt kitas modeliukas, tai gal iš ebay naudotą prigriebsim ax.gif

QUOTE(vida/d @ 2012 07 16, 17:10)
Sestad.midwife dave man sito kremuko meginuka,lyg apgijo kazkiek..tai va,kad kartais daznai nori,o va ir dabar 4val miegojo,o man nesinori kelti. blush2.gif Nu ,baigsis ir si beda,tik reikia laiko,pamenu ir tada pries 8m taip buvo,paskui viskas OK buvo  thumbup.gif
Nu,bet ir oras,nei skalbinius galima padziauti,nei noro ka daryt,prie zemes traukia.O buna,kad 3x paroje perrengti reikia,nes vis kazkaip pro sona daro sysiu  biggrin.gif  sunkiausia nakti buna,kai reikia  smile.gif


Viskas bus gerai, šaunuolė, kad maitini ir nenuleisk rankų wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
Jetau zoiuriu tik neuzsuk o jau kokios naujienos laukia.
VIDA SVEIKINU, ir nors ir labai jau paveluotai blush2.gif, kazkaip tai pyragais uzsiemus dar darbe pavargstu norisi dar kazkur su vaikais isvaziuot, ziurek ir jau nebematau kaip savaitgalis prabega . Man idomiausia kaip vyresnelis reaguoja i maza broliuka?
Atsakyti
QUOTE(vandalisa @ 2012 07 25, 18:10)
Sveikos,
Jetau zoiuriu tik neuzsuk o jau kokios naujienos laukia.
VIDA SVEIKINU, ir nors ir labai jau paveluotai blush2.gif, kazkaip tai pyragais uzsiemus dar darbe pavargstu norisi dar kazkur su vaikais isvaziuot, ziurek ir jau nebematau kaip savaitgalis prabega  . Man idomiausia kaip vyresnelis reaguoja i maza broliuka?

Sveikos,
Aciu !
Vyresnelis gerai,net per daug nori rupintis smile.gif Lyg tycia praeita sav.biski susirgo,kosulys ir sloga,matyt mokykloje per sporto varzybas persalo,tai neleidau labai lysti prie mazojo blush2.gif
Orai pasitaise,bet man per karsta,namie tai isvis.... blush2.gif
o ka jus veikiat visos,kai toks grazus oras?Siandien MB po atostogu 2sav isejo i darba,tai kazkaip liudna... ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Vakar vakare grįžom iš Lietuvos ax.gif Atostogos buvo thumbup.gif pasidžiaugėm vasara vacation1.gif vacation4.gif


QUOTE(vida/d @ 2012 07 25, 19:35)
o ka jus veikiat visos,kai toks grazus oras?Siandien MB po atostogu 2sav isejo i darba,tai kazkaip liudna... ax.gif


Taip tylu čia.. tai nors tu, Vida/d pasakok kaip mažiukas jūsų auga smile.gif Gal dar ką patarsi man, ką būtinai įsidėt į ligoninę ar ko tikrai nereikės g.gif

Kada susimatom? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Magnolija* @ 2012 08 06, 16:13)
Sveikutės  4u.gif  Vakar vakare grįžom iš Lietuvos  ax.gif Atostogos buvo  thumbup.gif pasidžiaugėm vasara vacation1.gif  vacation4.gif
Taip tylu čia.. tai nors tu, Vida/d pasakok kaip mažiukas jūsų auga  smile.gif Gal dar ką patarsi man, ką būtinai įsidėt į ligoninę ar ko tikrai nereikės  g.gif

Kada susimatom?  ax.gif

sveikos,
tai jus jau antra karta siemet vasara thumbup.gif smagu,nors gal sios sav.pabaiga trumpam gris vasara ir cia g.gif
Mes neblogai,augam ,stiprejam wub.gif smile.gif Buna,kad daznai prasiusioja pro krasta sauskelniu,jau nuo gimimo.vakar nuo 22val iki sio ryto 7val 4 kartus perrengiau doh.gif ,o jam ypac nepatinka keistis sauskelnes ir persirengineti,oi dudas paleidzia biggrin.gif
Tu rudeniop gimdysi,neaisku koks oras bus.Tarkim as dziaugiuosi,kad savo pleduka maziukui idsidejus buvau,nes ju toks nedidukas ir plonytis labai buvo.dar neaisku kaip bus tau,bet as kai vasara gulejau tas 2 d.tai visur maciau uzsikloti mamai tik tokios 2 paklodes.man beveik salta buvo,tai as jei buciau zinojus buciau sau kazka uzsikloti pasiemus.Pradzioje nesupratau,atvare man paklota lova,ziuriu 3 nedideles pagalves,o koldros nera blink.gif . atnese arbata ,klausiu ,o nebus antklodes apsikloti,sako ne ,va tom paklodem, lotuliukas.gif paziurejo,kaip i kvaila jauciu,o as is LT laiku ipratus,kad ligoninese koldros ....
valgyti is karto duoda,bet as dziaugiuosi,kad turejau dideli sokolada norejosi uzkasti anksciau..
Dabar biski uzsiemus ,nes vel draugei i LT siuntini ruosiu,o dar jos sesem,tai kai ka internetu,kad parduotuvese,o ne viska randu
mums 2x eme is kulno krauja.1 karta 5d.o uz 2 sav skambina,kad vel ateis ,nes pirma karta midwife per mazai kraujo paeme ant tos formos doh.gif
Atsakyti