Įkraunama...
Įkraunama...

Granthamo mamytės renkasi čia, 3 tema

Sveikos,
oras lyg neblogas, bet va tas vejas man nelabai patinka.
Jau kelinta diena kaip neissimiegu, kazkoks miego trukumas jauciamas doh.gif

Kuo jus plaunat demes is drabuziu? Ar vanish milteliai padeda? As nusipirkau purskiama vanish, apipurskiau demes, bet nezinau ar jis padejo g.gif

Magnolija ir ciornyta, ar tiktu jums susitikti del avono ketvirtadieni? ax.gif vida/d, gal ir tu atpuskuotum? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2012 06 30, 14:27)
Sveikos,
oras lyg neblogas, bet va tas vejas man nelabai patinka.
Jau kelinta diena kaip neissimiegu, kazkoks miego trukumas jauciamas  doh.gif

Kuo jus plaunat demes is drabuziu? Ar vanish milteliai padeda? As nusipirkau purskiama vanish, apipurskiau demes, bet nezinau ar jis padejo  g.gif 

Magnolija ir ciornyta, ar tiktu jums susitikti del avono ketvirtadieni?  ax.gif  vida/d, gal ir tu atpuskuotum?  rolleyes.gif

Laba,
as kazkaip nenaudoju demiu isemeju,kazkaip neprireike g.gif pamenu dar LT po vestuviu staltieses reikejo isplauti nuo vyno,tai Vanish pirkom,bet ir mirkem ,ir skalbem juo 2x ,bet demiu neiseme...
As ketvirtadieni vel i ligonine,nes toks praktikantas ,kai buvau sia sav.ligonineje pamatavo spaudima nemokedamas normaliai,tai pagal ji per aukstas buvo,tai dabar vel vaziuoti doh.gif o uzverzes ranka buvo gal min.jau vos iskentejau,kol jam ten kazka parode.Paskui dar krauja paeme,tai irgi jokios dezinfekcijos,adata ir buteliukus issieme,pasidejo ant kusetes salia manes,ta eme krauja...
Atsakyti
Sveikos, sakau gal ir man reiktu apsireikst blush2.gif cia jau retai paskutiniu metu uzbegu, fc tik pravartau, dar Lt laikrastukus paskaitineju. Pakutiniu metu dirbu vien rytineje pamainoj, grizus pasiimu merginas ziurek jau ir 4 val., dar jei namuose ka pasikrapstau jau laikas ir ilsetis. O savaitgali noris pailseti, aiku buna kad dar su kazkuo reikia ir kaip sakau pasitusint, sekmad dar i koki turgu nulekiam pasizvalgyt, pietu pamiegam, valgyt ka padarai ir jau ziurek vel vakaras.
Sia savaite vel pasiligojau matyt nuo pervargimo, nes as megeja eit jau kokai 9 val ilsetis, bet dvi diena maniskes turejo sokti vaidinime ''Grazuole ir pabaisa'' tai tik puse 10 namo parsirasdavom, dar kol ispudziais pasidalindavom ir 11 val. ateidavo.
Vida o kaip tu sutinki kad is taves besimokantis asmuo imtu krauja, man atrodo turetu duot pasirasyt , kad tu sutinki. As besilaukdama nerizikuociau, nes senai bedirbancios kartais nemoka paimt kraujo .
Atsakyti
QUOTE(vandalisa @ 2012 06 30, 21:59)

  Vida o kaip tu sutinki kad is taves besimokantis asmuo imtu krauja, man atrodo turetu duot pasirasyt , kad tu sutinki. As besilaukdama nerizikuociau, nes senai bedirbancios kartais nemoka paimt kraujo .

Kai atejo gydytoja su juo ,tai prisistate ir paskui paklause ar gali pilva pamatuoti ir spaudima pamatuoti,tai su gyd.pagalba pamatavo abu,o kad ims krauja nezinojau,nes pasiskundziau,kad uzeina niezejimas man,tai tada net neklause manes,o ji jam paliepe paimti krauja tyrimams. unsure.gif Kad as praeita sav.savo poliklinikoje buvau tyrimams,tai irgi ta sesele kai idure,tai ziuriu pro sonus bega kraujas doh.gif ,paskui ilgai nenustojo begti,o cia jos irgi nei viena niekada nedezinfikuoja,tik sausa vata uzdeda,paskui pleistra doh.gif jau sakiau savo gal reikia nusinesti kokio spirito...
Atsakyti
sveikos,laura man geriausiai penktadienis butu ir popietu ,nes busiu po naktines wink.gif o taip tai niekur nedingus ,tik db dazniau fb bunu wink.gif o pas mane kaip ir nieko naujo ,cia kai buvo ta audra tuo met dirbau tai 2 kartus elektra dingus buvo bet nieko negirdejau nieko nemaciau bet gal ir gerai nes labai bijau as tu zaibu ,namie visalaik viska issijungiu net ir telefona kai griaudeja :DDDD,
Atsakyti
Labas smile.gif

QUOTE(Dolyte @ 2012 06 30, 14:27)
Kuo jus plaunat demes is drabuziu? Ar vanish milteliai padeda? As nusipirkau purskiama vanish, apipurskiau demes, bet nezinau ar jis padejo  g.gif 

Magnolija ir ciornyta, ar tiktu jums susitikti del avono ketvirtadieni?  ax.gif  vida/d, gal ir tu atpuskuotum?  rolleyes.gif


Nepadeda man nei vanish, nei ariel dėmių valikliai schmoll.gif Lt naudodavau Ace delicate, o čia ir tas neveikia g.gif O tu nebandei iš Amway ko nors? g.gif

Dėl susitikimo, tai nešeis man ryt schmoll.gif Jau tokia sunki man šita paskutinė savaitė... kai ką pakeitė darbe, tai vos paeinu vakare... Gal pavyks penktadienį pasiimt laisvą. Galėtume kad ir pas mane tada pasikavint rolleyes.gif Dar parašysiu, ar duos man tą išeiginę.

Mano vaikas vėl su sloga ir kosuliu... ot vasara doh.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Kur jūs? mastau.gif

Atrodo greitu laiku turėtų būti iš Vidos gerų naujienų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
as dar 2 in 1,tik jau maudzia visus galus cool.gif
O kaip tau Magnolija vaiksciojasi?Atostogauji?
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2012 07 10, 16:50)
Sveikos,
as dar 2 in 1,tik jau maudzia visus galus cool.gif
O kaip tau Magnolija vaiksciojasi?Atostogauji?

Oi laukiam, laukiam, mes naujienu laukiam wink.gif


Viskas bus gerai, tik nebijok. jau tiek nedaug liko ir pasimatysi su savo leliuku blush2.gif Isgerk sampano, tuoj visus maudimus nuims wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2012 07 10, 16:50)
Sveikos,
as dar 2 in 1,tik jau maudzia visus galus cool.gif
O kaip tau Magnolija vaiksciojasi?Atostogauji?


Smagu, kad pasirodei smile.gif Būtinai pranešk naujienas, gerai? Nesinori įkyrėti su tuo klausimu, ar jau biggrin.gif Pakentėk tuos maudimus, nebeilgai jau 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Man dar tik šią savaitę prasidėjo atostogos, tai kol kas nelabai suprantu kas vyksta biggrin.gif Šiaip tai viskas gerai, nesiskundžiu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
prisiduodu trumpai,kad 12.07.12;7.24 gime musu maziulis 3520g. wub.gif
vakar po pietu grizom namo.
Antradieni ateis imti krauja is kulniuko,pasvers vel..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 14 liepos 2012 - 15:25
QUOTE(vida/d @ 2012 07 14, 14:24)
Sveikos,
prisiduodu trumpai,kad 12.07.12;7.24 gime musu maziulis 3520g. wub.gif
vakar po pietu grizom namo.
Antradieni ateis imti krauja is kulniuko,pasvers vel..

user posted image
kol mazyliui sueis 2 men, svers daznai. Paskui - pati turesi eiti pas MW ir svertis, lyg tai kas menesi.
Atsakyti