Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Sveikos 4u.gif
as irgi bandziau paprastu silikonu uzpilti karoliukus ir forma pasidaryt, bet man ilgai nestingo, o po savaites, jau nebeislupau karoliuku - mirtinai prilipo doh.gif lotuliukas.gif . Gi buvau ir aliejum karoliukus sutepus - nepadejo....
Susidariau nuomone, kad reik specialu pirkti.
Atsakyti
keista , taniux, kad prie riebaluoto paviršiaus prilipo g.gif , gi rašo, kad norint , kad priliptu ,paviršius turi būti neriebaluotas ...tai, vadinasi, kad nepriliptu turi būti riebaluotas biggrin.gif

aš tai prisiminus statybinę/remontinę praktiką , paviršių buvau ištepus muilu - riebiai išmuiluoji detalę , palauki kol išdžius - susidaro muilo plėvė , man neprilipo , bet, kaip minėjau nieko gero iš tos formos nesigavo... sad.gif
Atsakyti
Sveikos, Merginos, džiaugiuosi tokią temą atradusi, man neprastai gražūs šia technika padaryti darbeliai thumbup.gif 4u.gif

Skaitysiu visas temas, pabandysiu kažką gražaus šia technika pagaminti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif susizavejau Jusu darbeliais ir sia technika wub.gif pagaliau prisiruosiau isbandyti. Gavau truputi epoksidines dervos is tecio, nusipirkau svirkstu ir pirmyn... darbeliai sustingo, gavosi skaidrus, tik kadangi skubejau, tai burbuliuku yra, bet ne tokie jau ir baisus isskyrus viena su kavos pupele, tik isemus pasimate didelis oro burbulas doh.gif kitakart reiks kruopsciau viska uzpylinet g.gif o kaip jus taip graziai apipjaustot krastelius ir su kuo slifuojat juos? Ikeliu pora foto su pirmaisiais bandymais unsure.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Geramike, saunuole thumbup.gif Grazus darbukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 03, 21:16)
...

kaip pirmi darbeliai - tai man labai gražūs. Ir tie burbuliukai visai netrukdo thumbup.gif
Atsakyti
geramike , sveika prisijungus mirksiukas.gif

gražučiai pirmieji liejiniai , ypač tą žibuokliukė fainuolė bigsmile.gif

noriu gi paklausti ,kokia tėčio epox. derva ? , įdomu , nes darbai tikrai skaidrus smile.gif

apipjaustyti galima geležtiniu peiliuku , o šlifuoti tai smulkiu švitriniu , po to labai smulkiu , galima po to poliruoti , šiaip matosi, kad krašteliai gan tvarkingi, tai , manau, pavyks gan lengvai nušlifuoti smile.gif
Atsakyti
Geramike, dar klausimas - kokias formeles naudojai? ax.gif
Atsakyti
geramike, puikūs darbeliai 4u.gif
pasižvalgiau namuose formeliu,, kad nereiktų visko pirkti, gal ką iš naminiu dalyku pritaikyčiau... ir akys užkliuvo už leduku saldymo formeliu...ar jos tinkamos tokiems dalykams ? 4u.gif
Atsakyti
Aciu, uz pagyras rolleyes.gif 4u.gif tikiuosi kiti darbeliai pavyks geriau smile.gif

Bjauruska: turiu to silikono formoms is Anglijos, tai pasidariau formele is jo

aliete: derva tai technine, bet sake labai patvari ir atspari viskam, tik turi nekoki kvapa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 04, 08:00)
Aciu, uz pagyras rolleyes.gif  4u.gif  tikiuosi kiti darbeliai pavyks geriau smile.gif

Bjauruska: turiu to silikono formoms is Anglijos, tai pasidariau formele is jo

aliete: derva tai technine, bet sake labai patvari ir atspari viskam, tik turi nekoki kvapa schmoll.gif



Nieko tokio, kad technine derva, domina kokia konkreciai ax.gif Kur pirkta... ax.gif
O silikonu irgi ivairiu yra... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 04, 07:03)
Nieko tokio, kad technine derva, domina kokia konkreciai  ax.gif Kur pirkta...  ax.gif
O silikonu irgi ivairiu yra...  ax.gif



Ant silikono parasyta: White Silicone Rubber, mokejau atrodo ~24 svarus.

Derva jam atveza is Baltarusijos, moka po 60lt uz 1kg
Atsakyti