Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Miško uoga , dėkui už LIKE biggrin.gif

Bjauruska , na gi be reikalo peikiai formeles smile.gif , gi gaunasi išlieti thumbup.gif , jei čia jos naudotos...
aišku , kai tokia nuotrauka sunku skaidrumą įžlibinti biggrin.gif , o kas ten per daiktas sidabriškai blizga?
bet visumoje formos geros , man tai tą ypač pailga patinka rolleyes.gif

dar pažlibinau biggrin.gif , kad kai kuriuose auskaruose kilputės į vidų liejinio įstatytos , ar teisingai įžiūrėjau ? , pragręžinėjai ir klijavai vielutę ?

na Bjauruska , gal dar ką turi užsislėpus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 03 20, 15:03)

Bjauruska, gaila, kad nuotrauka tokia neryški, bet jau galima įsivaizduoti, kad liejiniai labai gražūs! O jie blizgantys ar matiniai? Čia tose formelėse lieta, kur 2 žinutėje yra įkelta info?


Liejinukai blizgus, nes truputi "pachimicinau" ax.gif Dali uzliejau antra karta, o dali padengiau UV derva ir "iskepiau" kol nenuvarvejo biggrin.gif

QUOTE(aliete @ 2012 03 20, 15:15)

Bjauruska , na gi be reikalo peikiai formeles smile.gif , gi gaunasi išlieti  thumbup.gif , jei čia jos naudotos...
aišku , kai tokia nuotrauka sunku skaidrumą įžlibinti  biggrin.gif , o kas ten per daiktas sidabriškai blizga?
bet visumoje formos geros , man tai tą ypač pailga patinka  rolleyes.gif

dar pažlibinau  biggrin.gif , kad kai kuriuose auskaruose kilputės į vidų liejinio įstatytos , ar teisingai įžiūrėjau ? , pragręžinėjai ir klijavai vielutę ?

na Bjauruska , gal dar ką turi užsislėpus  biggrin.gif


Formeles tos pacios ir jos butu tiesiog idealios, jei pavirsius nebutu matinis ir nereiktu sukti galvos, kai liejinukus blizgiais padaryti...
Tie "sidabriniai" auskariukai tai su glamzyta forlija (naudojau skirta dekupazui, bet manau, kad ir maistine folija visai tiktu).
Kai kurios kilputes tikrai i vidu ileistos - greziau ir klijavau su derva. Jei nepamirsiu, bandysiu ryt is darbo viska parsinesti ir kokybiskiau nufotografuoti (jei kam bus idomu).
Atsakyti
Bjauruska, o kokybiškai nufotografuoti gal ir pačiai būtų įdomu biggrin.gif , sunkus tas blizgių paviršių fotografavimas...

o dėl blizgumo, gal pabandyti padengti kokių dekupažo laku ...jei jau "pachimicini" biggrin.gif ,
aišku, keista dengti kokiu laku, kai pačios dervos savybės nereikalauja jokios papildomos lakų apsaugos... bet maža ką biggrin.gif , dekupažinis lakas tvirtas gali dengtis plonai gal ir gerai sukibs su derva ir nenusilupens...

o šiaip ,manau, kad reikėtu tau tas formeles, jei jos duoda matiškumą pagalvoti kaip būtent kažkokiems matiniams liejiniams panaudoti, na surasti sprendima ..., juk kartais blogybė , jei ją tinkamai panaudosi tampa gerybė smile.gif
Atsakyti
Nespeju as tu darbu fotkinti - labai jau greit iskeliauja (dazniausiai) ax.gif
Tiesa... Maciau siandien plienines (atrodo) kvadratines vielos pirkti, bet kai pamaciau kaina, tai fantazija atsoko blink.gif blink.gif blink.gif 37 lt blink.gif Metrazo nepasakysiu, bet nepanasu, kad ten butu daugiau 6-8 m (cia vizualiai pagal sidabruotos vielutes ritinuka sprendziu). Kazkaip net ranka nebepakilo paziureti metrazo lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip gaila, kad laikas neguminis... Neapžioju išmokti visko, ko norėčiau.
Labai įdomi technika o Jūsų darbai nuostabūs.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2012 03 23, 11:10)
Kaip gaila, kad laikas neguminis...

thumbup.gif ir iš kur mes tai žinome lotuliukas.gif )))
Atsakyti
as galvoju - kokios tyslios merginos forume! O kad nauaj tema atidaryta ir as neseku jos man net ne i galva!!! smile.gif
pasiuzrekit rasiau blog'e biski ka radau internete... vai vai vai kokiu groziu yra: http://agnera.wordpr...i-is-interneto/

beje - gal kas planuoja siustis dervos is inetrneto? Man mirtinai reikia... o Artin'as tik po 3 savaiciu atves sake.
Ir gal kas nori siustis bendrai formeliu dervai? smile.gif

dar klausimas is technines puses. Man drauge dirba su mozaikom ir as noriu uzsakyt pas ja staliuka is mozaiku i balkona. Ji sako kad per ziema neatsoktu bijo... o jeigu pavirsiu derva uzliejus? Maciau kazkas ikeles buvo kaip grindis lieja derva, tai gal sueitu ir staliuko pavirsiuij? kaip manot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnera_jewellery: 29 kovo 2012 - 08:55
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 03 29, 08:53)
beje - gal kas planuoja siustis dervos is inetrneto? Man mirtinai reikia... o Artin'as tik po 3 savaiciu atves sake.
Ir gal kas nori siustis bendrai formeliu dervai? smile.gif

dar klausimas is technines puses. Man drauge dirba su mozaikom ir as noriu uzsakyt pas ja staliuka is mozaiku i balkona. Ji sako kad per ziema neatsoktu bijo... o jeigu pavirsiu derva uzliejus? Maciau kazkas ikeles buvo kaip grindis lieja derva, tai gal sueitu ir staliuko pavirsiuij? kaip manot?  g.gif

man irgi mirtinai reikia dervos! bet iš anglų išpirko blink.gif out of stock.. irgi skambinau į artinn, tai vos nenualpau, kai pasakė, kad po 3-4 savaičių.. Jie jau taip sakė kovo 8-tą... bjauriausia tai, kad iš užsenio vis tiek tas 3 sav siųstų doh.gif o art ine būtų pigiau rolleyes.gif
iš kur tu galvotum siųstis?

ir dėl formelių dervai. prisijungčiau, jei kaina būtų protinga smile.gif tame psl, kur antroje temos žinutėje yra, tai tos formelės irgi OUT OF STOCK.. O ir špingas gal 30 dolerių! ar aš ne taip ką nužiūrėjau? Gal Europoje yra kur? Tik nespėjau vakar rast dar smile.gif

dėl to stalelio.. šiaip klijuoja balkonus plytelėm ir neatšokinėja. Gal tik reikia medžiagas pasirinkti, tinkamas laukui.. jeigu klijai bus linkę atšokti (jautrūs temperatūrų svyravimams), manau, kad ir derva niekuo nepadės.. ji nuo lietaus tai tikrai padėtų smile.gif
Papildyta:
dar formos apyrankėms įdomios bigsmile.gif yra tokios? jaučiu vis tiek kažkur yra pirkti? smile.gif gal kas matėt kur?
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 03 29, 10:28)
man irgi mirtinai reikia dervos! bet iš anglų išpirko  blink.gif out of stock.. irgi skambinau į artinn, tai vos nenualpau, kai pasakė, kad po 3-4 savaičių.. Jie jau taip sakė kovo 8-tą... bjauriausia tai, kad iš užsenio vis tiek tas 3  sav siųstų  doh.gif o art ine būtų pigiau  rolleyes.gif
iš kur tu galvotum siųstis?

ir dėl formelių dervai. prisijungčiau, jei kaina būtų protinga smile.gif tame psl, kur antroje temos žinutėje yra, tai tos formelės irgi OUT OF STOCK.. O ir špingas gal 30 dolerių! ar aš ne taip ką nužiūrėjau? Gal Europoje yra kur? Tik nespėjau vakar rast dar smile.gif

dėl to stalelio.. šiaip klijuoja balkonus plytelėm ir neatšokinėja. Gal tik reikia medžiagas pasirinkti, tinkamas laukui.. jeigu klijai bus linkę atšokti (jautrūs temperatūrų svyravimams), manau, kad ir derva niekuo nepadės.. ji nuo lietaus tai tikrai padėtų smile.gif
Papildyta:
dar formos apyrankėms įdomios  bigsmile.gif yra tokios? jaučiu vis tiek kažkur yra pirkti? smile.gif gal kas matėt kur?


formos apyrankem berods maciau Ebay.... jei gerai atmintis nesa smile.gif
Atsakyti
pastebėjau, kad temelėje tylu, jau ėjau ką įkelti smile.gif

agnera_jewellery , gražiu pavyzdėlių surinkai bigsmile.gif , tokie visi subtilus

čia minėjote lietas apyrankės, pastebėjau, kad įdėti vienos autorės darbai, tie auskarai kubeliai , autorės vardo tai neatsimenu blush2.gif , bet darbus , ypač tuos kubelius įsidėmėjau, esu varčiusi jos blogą , o gal ten ir pusl.buvo..., na žodžiu , ji kiek aprašo , kaip tuo kubelius daro ir apyrankes lieja -formos padarytos iš spec. medžiagos , kaip silikomas , buvo net pakučiai nufotkinti , ir jų pirkti aisku yra , tik ne mūsuose biggrin.gif
nors toj pačioj artin esu pastebėjusi tokį daiktą
nu , viskam išbandyti laiko nerasta doh.gif

Miško uoga , jau yra apskaičiavusi , kad resin kristal pigiau gaunasi ,nei siustis smile.gif

tai, matyt, reik kantriai laukti , kada papildys lentynas mirksiukas.gif
bet , jei kartais ką užmatysite patraukliom kainom siustis , prisidėčiau smile.gif , visgi krūvoje pigiau biggrin.gif

o , dėl balkono staliuko, jei bus naudojamos lauko darbam skirtos medžiagos, neturėtu mozaika sugesti..., juk tikrai yra lauko mozaika ir iš keramikos ir stiklo ir akmenukų ir niekuo jos papildomai nedengia smile.gif

ėjau gi pasirodyti savo tapybą biggrin.gif
"pavasaris"

user posted image
Atsakyti
va radau tos autorės etsy

dar kartą smagiai paganiau akis į gelynėlius ,žolynėlius ax.gif

ir atsekiau jos blogą
bet čia jau po įrašus reik pavaikščioti smile.gif
Atsakyti
Aliete, grazu, pavasariu pakvipo smile.gif
Domejausi as silikonu... brangokai gaunasi, bet galima bandyti... 1 kg silikono kainuoja apie 120 lt (jei neklystu)...
Atsakyti