Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

erzinu tongue.gif, pries 3m rinkau kriaukles iki siol neturejau kur panaudot
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2012 05 29, 11:37)

zavus auksiukas smile.gif man tai viduryje noretusi sviesiu gelyciu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 29 gegužės 2012 - 12:43
auryte2, grazu, tik is arciau nufotografavus islindo burbuliukai smile.gif Na, gal cia taip ir uzmanyta buvo smile.gif

Malibu, labai tvarkingas darbelis, dailus, bet man gal to aukso daugoka... g.gif

Panos, atejau su klausimu... Radau kur galima nusipirkti tokiu remeliu sagems

user posted image

Beda ta, kad maziausias kiekis - 50 vnt. doh.gif Vieneto kaina iseitu apie 1 lt. Ar atsirastu norinciu tokiem remeliam? Man uztektu kokiu 20-25 vnt, tai likusius mielai kam nors perleisciau uz savikaina. Jei kas susidometu - brukstelekit i az blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 29, 15:25)
auryte2, grazu, tik is arciau nufotografavus islindo burbuliukai smile.gif Na, gal cia taip ir uzmanyta buvo smile.gif


cia dar neigudusios rankos ir prasciausia mase
Atsakyti
Sagiu pagrindai visi rezervuoti, laisvu nebeliko ax.gif
Atsakyti
o vargeli tas smalsumas mane prazudys.. doh.gif ilindau laisva minutele turedama cia pas jus ir apakau blink.gif nu kokie super darberliai , seile istyso, ekrana nuseiliojau biggrin.gif ir nagus niezti... oi liga arteja.. pabandysiu manau prie progos sia technika.. tik va jei netureciau formeliu gal kuom jas pakeiciat? g.gif

laba diena pamirsau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Terra*: 29 gegužės 2012 - 19:38
Bjauruska , ženkliukus darysi ? biggrin.gif , pagrindai man rodos tokie lyg skirti ženkliukams

drugelių priskrido bigsmile.gif

Malibu , jau pastebėjau , kad mėgsta vadinamųjų prabangių spalvų derinius - auksinės , perlų su kristalų žibėjimų ... , tokia prašmatni sagė ax.gif

auryte2 , verinukas gražuolis , tie žalvariniai drugeliai tarp grandinėlių gražiai skamba mirksiukas.gif , o ir įlietas popierinis drugelis fainuolis ,net su ūsais smile.gif su titan sunku dirbti- reikia kantriai ir ilgai maišyti , kad praskaidrėtų ir dingtu burbuliukai ..., nors man kartais tie titan duodami burbuliukai visai patinka , su kitą derva norėdamas burbuliukų gali neišgauti biggrin.gif

kriauklių lobynas thumbup.gif , ten tą veduoklinė ,plokščia tikrai tiktu įliejimams

ech , aš taip pat turiu įvairių kriauklių ir dar sraigių kiaukutų , bet taip ir neprisiruošiu rimtam panaudojimui biggrin.gif , o ir rimtos idėjos panaudojimui neturiu biggrin.gif

*Terra* -liga gali būti sunkios formos biggrin.gif ,
jei daugiau pasiskaitinėsi šias temas , pamatysi , kad liejama ne tik į formeles smile.gif
galima sakyti yra trys pagrindinai darbo su derva būdai :
1. liejimas į įvairus remelius ( pirktinius ir pačių pasidarytus)
2. liejimas į lanksčios plastmasės ir silikono formelės
3. dervos sluoksnių liejimas/ apliejimas objekto nenaudojant formų
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 30, 13:11)


*Terra* -liga gali būti sunkios formos  biggrin.gif  ,
jei daugiau pasiskaitinėsi šias temas , pamatysi , kad liejama ne tik į formeles  smile.gif
galima sakyti yra trys pagrindinai darbo su derva būdai :
1. liejimas į įvairus remelius ( pirktinius  ir pačių pasidarytus)
2. liejimas į  lanksčios plastmasės ir silikono formelės
3. dervos sluoksnių liejimas/ apliejimas objekto nenaudojant formų

skaiciau visa sita tema, aiskiau pasidare bet kai pabandysiu tada klausimu bus kruva biggrin.gif
Atsakyti
Aliete, o sage butinai turi buti prabangiam remelyje? smile.gif Manau viskas labiau priklauso nuo to, kas jame bus ilieta smile.gif
Atsakyti
Vaišinu karšta "Etiopijos kava" drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ri Art @ 2012 05 30, 13:35)
Vaišinu karšta "Etiopijos kava"  drinks_cheers.gif


Nors kavos nemegstu, bet sita "skani" thumbup.gif
Atsakyti