Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Laba pavakare.
Nuostabūs visų darbeliai jau vien tuom kad išskirtiniai, ir kartais net norint kito tokio sukurt nesigautu.
O kad jau užsukau, tai pasirodysiu. Darbo su derva čia nedaug, bet jau senai kirbejo mintis ją panaudoti tokiam tikslui.
Taigi Jūsų teismui "Gėlių pieva"
user posted image
Atsakyti
LeeLu, labai grazus darbas wub.gif Tik neiziuriu, kur ten derva panaudota g.gif
Atsakyti
Pagal nelabai metališką atspindį sakyčiau, kad ta gėlė vidury dervoj.
Atsakyti
Gil visiskai teisi mirksiukas.gif Viduriukyje dervoje ilieta detale. Na, tipo pasidariau kabasoniuka ir tada jau jis apvertas puostas ir t.t. Todel ir sakiau kad darbo su derva cia minimaliai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeeLu: 26 gegužės 2012 - 07:25
Aga, tai buvau gerai pagalvojus, kad vidutine gelyte ilieta, bet toks skaidrumas ir jokio blizgesiuko - suklaidino doh.gif Tikrai grazu wub.gif
Atsakyti
LeeLu , labai jau dailus vėrinys wub.gif , puikiai sukomponuota visuma rolleyes.gif

o , aš šiom dienom žaidžiau su gintaru , iš vienų senu karolių dariau keturis vėrinius smile.gif , vėriniai buvo vieno sprendimo tik skyrėsi jų centrinės dalys , pakabukai ,
čia fragmentas visų keturių su pakabukais

user posted image

o,čia vienas iš keturių su tulpės žiedlapiu ax.gif

user posted image

Atsakyti
Aliete, labai grazu wub.gif Ypac tas tulpes ziedlapis... wub.gif
Atsakyti
ačiū ,Bjauruska smile.gif , jaučiu , kad su tais žiedlapiais man teks kuri laiką "pažaisti" biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena.
Aciu uz pagyrimus smile.gif
Bjauruska, skaidrumas ir grazumas nuotraukoj. Gyvai matosi kad yra siek tiek oro burbuliuku, bet jie tokie maziukai, kad isiziuret reik smile.gif
Aliete, labai grazus paskutiniai verinukai, ir ideja superine thumbup.gif O tulpiu ziedlapis tai visai be zodziu, labai puikiai jis cia gaunas smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, nenoriu teršti šios temos, todėl įmetu nuorodą į savo postą kitoje temoje. http://www.supermama...;#entry55887940 Būčiau dėkinga, jei pareikštumėte savo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2012 05 28, 11:00)
Sveikos merginos, nenoriu teršti šios temos, todėl įmetu nuorodą į savo postą kitoje temoje.  http://www.supermama...;#entry55887940 Būčiau dėkinga, jei pareikštumėte savo nuomonę.


jau kaip dejau nuomone tai dejau doh.gif
Atsakyti
as ebay tokio turto uzgriebiau
user posted image
Atsakyti