Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Gera pradzia thumbup.gif O ten pati nuotrauka tokia neryski ir pablukusi ar cia tik taip nusifotkino?
Atsakyti
Dar siek tiek vaizdu - nauja apyranke ax.gif

user posted image
Atsakyti
Bjauruska , na labai stikliškai gavosi thumbup.gif , jei nežinočiau kas čia , tikrai pasakyčiau , kad stiklas įkaitintas ...man ir spalviškai mielas darbas smile.gif
Atsakyti
Aliete, aciu smile.gif
Atradau viena idomu dalyka - dazus. Juos kaip tik ir panaudojau sioj apyrankej. Reikes tik daugiau spalvu dar uzsipirkti. Labai jau man graziai jie "pasiburbuliuoja".
Atsakyti
na va doh.gif biggrin.gif , o aš maniau , kad čia modelinas užlietas , nes man efektu labai buvo panašu į preitus rodytus darbus ...o čia dažai ? bigsmile.gif , idomu kokie ?
Atsakyti
Nea, si kart dazai uzlieti blush2.gif Cia naujieji Artinn dazai: http://artinn.lt/category/prisme/ Reikes daugiau spalvu nusipirkti, nes labai jau graziai atrodo tas burbuliavimasis smile.gif Tik baisiai ilgai jie dziuna... Net 72 valandas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 20, 09:21)
Nea, si kart dazai uzlieti  blush2.gif Cia naujieji Artinn dazai:

labai gražu tie naujienų darbeliai. Ir folija ant modelino, užlieto ice resinu, ir dabar dažai thumbup.gif

o tu, Bjauruška, atradai visokias naujienas artin`e, ir išbandai :0
Bet rezultatas ir efektas - superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 20, 09:21)
Nea, si kart dazai uzlieti  blush2.gif Cia naujieji Artinn dazai: http://artinn.lt/category/prisme/ Reikes daugiau spalvu nusipirkti, nes labai jau graziai atrodo tas burbuliavimasis smile.gif Tik baisiai ilgai jie dziuna... Net 72 valandas...  doh.gif


tai čia tie dažai , kur dėmesį nuo lako atitraukė biggrin.gif , na bet geruliai jie bigsmile.gif , nežinau kaip natūroje , bet nuotraukoje toks įspūdis susidaro lyg kokia masė įlieta būtų ...gražu smile.gif
Atsakyti
Nuotaikinga, aciu smile.gif As gi smalsus zmogus, tai knieti daug ka isbandyti biggrin.gif O cia kaip tik i artinn pazystama isidarbino, tai kai uzejau pas ja i svecius, tai ji man ir parode tuos dazus. Iskart isimylejau biggrin.gif
Aliete, realiai irgi super atrodo, kita savaite planuoju dar uzsipirkti kelias spalvas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 20, 09:21)
Nea, si kart dazai uzlieti  blush2.gif Cia naujieji Artinn dazai: http://artinn.lt/category/prisme/ Reikes daugiau spalvu nusipirkti, nes labai jau graziai atrodo tas burbuliavimasis smile.gif Tik baisiai ilgai jie dziuna... Net 72 valandas...  doh.gif

As kaip tik situos dazus ziurinejau, galvojau gal atsisiust. Baisingai gerai atrodo.
Svarbiausia, kad nesuprasi kas ten is tikruju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 18, 18:40)
Gera pradzia  thumbup.gif O ten pati nuotrauka tokia neryski ir pablukusi ar cia tik taip nusifotkino?

pati nuotrauka neryski , baiginejos printery dazai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2012 05 22, 15:14)
pati nuotrauka neryski , baiginejos printery dazai  ax.gif

p.s. dariau su forma ir gelem, nepatinka man doh.gif s... gavos
dejau 4 sluoksnius, beto ta geltona TITAN spalva fui

ten is priekines puses turejo but nereliai grazi gelyte as bandysiu dar nuslifuot ta zvaigzde
user posted image
va mano sh.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 23 gegužės 2012 - 15:10