Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(varlyte @ 2012 05 17, 10:42)
Būnant LT reikia lygintis su LT rinka, o einant į Etsy tai jau be abejo reikia lygintis su pasaulio rinka.

šiai minčiai pritarčiau smile.gif , ką ir bekalbėtumėt apie kainas , rinkos skiriasi ...Etsy praktiškai dirba amerikos rinkai , didžiausias procentas prekiautoju yra būtent iš to žemyno ... aišku, vertinant dolerio kursą prekiauti Etsy jų rinkos kainomis apsimokėtų , bet iš karto reiktų atkreipti dėmesį į tai , kad įeiti ir parduoti savo darbus iš LT toje rinkoje nėra paprasta biggrin.gif , konkurencija didžiulė o,ir komunikacijos įgūdžių reikia turėti biggrin.gif

o mūsų rinkoje darbų verčių santykis( kad daugiau darbo reikalaujantis kūrinėlis ir kainuotu daugiau ) pagerėtu jei: 1.pirkėjai ,vartotojai daugiau teisingos informacijos , kas yra būtent tikras rankų darbo kūrinys , vis dėl to suvoktų , kad verti pirktinius, gamyklinius karoliukus yra viena, o patiems daryti tuos karoliukus yra kas kita ... 2. patys darbų kūrėjai ,pardavėjai sąžininkai pradėtų vertinti iš ties įdėta darbą , na negali suvertas gamyklinis karoliukas ,kainuoti tiek pat kiek rankomis padarytas , o dažnai praktiškai taip ir vyksta...
... aš dažnai pamąstau ,kad darydama pvz, kad ir tuos savo pusrutulius auskarų liejinukus su gelėm konkuruoju su paprastai suvertais auskarais , maniškių kaina dažniausiai 25 Lt ., ir tikrai žinau , kad vertų auskarų būna brangesnių biggrin.gif ..., bet tai diktuoja susiklosčiusi situacija pas mus , kur iš ties iš pirktinių karoliukų suvertų darbų kaina užbranginta .... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 17, 12:39)
šiai minčiai pritarčiau smile.gif , ką ir bekalbėtumėt apie kainas , rinkos skiriasi ...Etsy praktiškai dirba amerikos rinkai , didžiausias procentas prekiautoju yra būtent iš to žemyno ... aišku, vertinant dolerio kursą prekiauti Etsy jų rinkos kainomis apsimokėtų , bet iš karto reiktų atkreipti dėmesį į tai , kad įeiti ir parduoti savo darbus iš LT toje rinkoje nėra paprasta  biggrin.gif , konkurencija didžiulė o,ir komunikacijos įgūdžių reikia turėti  biggrin.gif



Aha, aš irgi manau, kad į Etsį prasimušt, kad patiktum amerikiečiui, kuris ir laukti siuntinio sutiks, ir už tą siuntimą papildomai mokėti, yra kur kas sunkiau nei vietiniui, jau kažką itin originalaus turi gamint, ko visoj amerikoj nėra, arba daug geriau ir gražiau už tai, kas jau galbūt ir yra. smile.gif Tai ir darbo daugiau įdėsi bandydamas išlošt iš to kurso, ir šiaip gali tiesiog visiškai nepasisekt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2012 05 17, 10:42)
Ir jeigu verst kainas viens prie vieno, tai tas darbelis su šypsenėle 11lt argi ne per pigu? rolleyes.gif  Ilieta tvarkingai be burbuliuku, paveikslelis irgi tvarkingai iklijuotas.
Taip kad ne tik mes vienos savo darbus nuvertinam.
O rankų darbas jis visur panašiai vertinamas, bet tai turi buti tikrai rankų darbas o ne trijų sekundžių darbas tongue.gif

pasižiūrėjau darsyk etsyje, ir netyčia jutube radau kaip tokie darbeliai daromi.
O va ten tikrai 3 sekundžių darbelis už 11 dolcų. lotuliukas.gif ))))

"Kūrybinio proceso" eiga (nes ten NIEKAS nelieta, tik suklijuota):
Gatavas pagrindas, gatavas ant slidaus popieriaus suklijuotų ruošinukų lape sferinis linzės stiliaus lipdukas (a-lia resin), ir gatavas paruoštas popieriukas, kuris nuplėšiamas nuo popieriaus ruošinio, ir tasi net su klijais ant pagrindo, tik sudėti "lego" reikia. Tik kilpeles pritvirtinti beliko wink.gif
Šiaip panelė šaunuolė, kad bent stengiasi ir tokiu būdu kišenpinigių užsidirba mirksiukas.gif

Varlyte, aš tai nelabai vieno supratau - kodėl toks diskusijos kėlimas? Ar gal tu pati savus rankdarbius parduodi už grašius, ir mes netyčia "į temą" pataikėme? Nes iš tiesų "iššokai iš niekur" pokalbyje su pretenzijomis ir pradėjai ginčus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 17, 12:52)
Varlyte, aš tai nelabai vieno supratau - kodėl toks diskusijos kėlimas? Ar gal tu pati savus rankdarbius parduodi už grašius, ir mes netyčia "į temą" pataikėme? Nes iš tiesų "iššokai iš niekur" pokalbyje su pretenzijomis ir pradėjai ginčus bigsmile.gif


Nu jau doh.gif forumas yra viešas ir laisvai prieinamas, jeigu aš čia ne rašau tai nereiškia kad aš čia neskaitau. rolleyes.gif O į diskusiją isitraukiau nes ši tema yra man idomi.
Kiekvienas skaitom kitu pasisakymus su norima intonacija, jeigu mano pasisakymai skaitomi kaip pretenzijos ir ginčai tebunie taip cool.gif
Ir aš pasižiūrėjau Etsyje, tai ten rašo kad užlieta, taip kad ne trijų sekundžių darbas.

Nu tai va rodausi savo eksperimentus, tiesa jie buvo daryti jau senokai per kalėdas. Derva susidomėjau visu pirma kaip priemone su kuria galėčiau "nulakuoti" modeliną, bet tas nelabai pasiteisino.
user posted image
užlieta eglės spygliai ir blizgučiai. Taip pat bandžiau marginti dervą su pigmentiniai milteliais, bet stingstant dervai milteliai nusėdo ir tarsi išsisluoksniavo.
O kol kas ieškau tinkamu formelių bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, vakar netycia radau sita teme ir pirma mintis "kodel pries 10m kai buvo daug ideju su stiklu neradau sios technkos nors knisau visa interneta " doh.gif taigi nusprendiau ismeginti.

man labai reik laikrodziu tu dantraciu ar galit kas perparduot kokius 5-6 vnt , nes noriu padaryt dovana , yra ideja bet nespesiu atsisiut jau. esu is Vilniaus

gelbekit labai labai reikia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(crispy @ 2012 05 17, 12:34)
Sveikos 4u.gif  norėjau pasiteirauti, ar kas yra bandę šią dervą

Neapsisprendžiu, ką įsigyti ax.gif Ir atsiprašau, jei kažkur jau kalbėta apie tai - gal neatidžiai perskaičiau temas blush2.gif

tik dabar nuoroda pasižiūrėjau ..., pagal aprašytas maišymo proporcijas man tai panašu ne į epoxsidinę dervą, o į polieterio ... g.gif , nors pačių pakuočių aprašymas lyg ir sako , kad maišymo proporcijos yra kitokios g.gif ,
pati tai nesu bandžiusi tos dervos ,
tai patarčiau tik gyvai apžiūrėti tas skardines ir perskaityti kas gamintojo parašyta smile.gif


QUOTE(Gil @ 2012 05 17, 12:49)
Aha, aš irgi manau, kad į Etsį prasimušt, kad patiktum amerikiečiui, kuris ir laukti siuntinio sutiks, ir už tą siuntimą papildomai mokėti, yra kur kas sunkiau nei vietiniui, jau kažką itin originalaus turi gamint, ko visoj amerikoj nėra, arba daug geriau ir gražiau už tai, kas jau galbūt ir yra. smile.gif Tai ir darbo daugiau įdėsi bandydamas išlošt iš to kurso, ir šiaip gali tiesiog visiškai nepasisekt. biggrin.gif

manau daugumos mūsų darbai nenusileidžia etsy esantiems darbams , užtenka jiems išskirtinumo smile.gif , problemą matau kiek kitame - įdėjus savo darbus visai nereiškia , kad juos ,kas pastebės biggrin.gif , esu įsitikinusi kad jų niekas nepastebės biggrin.gif , mat etsy labai svarbus dalyvavimas ir bendravimas , kurie didina lankomumą į tavo skyrelį , tik būdama LABAI aktyvi gali pasiekti , kad tavo darbai paieškoje atsidurtų bent jau kažkokioje pozicijoje..., o ne pačiame gale biggrin.gif

Nuotaikinga, esu jau pastebėjusi tuos "lipdukus" , šiaip geras lotuliukas.gif

varlyte , su blizgučiai ir spygliukais tai gražutis liejinukas smile.gif ,
įžiūriu žali eglės spygliai pabalo ...man taip pat su kalėdiniais liejinukais buvo nutikę ...
o diskusijose nuomonių skirtumas visada reikalingas thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 17, 15:53)
daugumos mūsų darbai nenusileidžia etsy esantiems darbams , užtenka jiems išskirtinumo smile.gif , problemą matau kiek kitame - įdėjus savo darbus visai nereiškia , kad juos ,kas pastebės  biggrin.gif , esu įsitikinusi kad jų niekas nepastebės  biggrin.gif , mat etsy labai svarbus dalyvavimas ir bendravimas , kurie didina lankomumą į tavo skyrelį , tik būdama LABAI aktyvi gali pasiekti , kad tavo darbai paieškoje atsidurtų bent jau kažkokioje pozicijoje..., o ne pačiame gale  biggrin.gif

mano viena draugė buvo etsy parduotuvėje užsiregistravusi prieš kelis metus, labai gerai pardavimai ėjo, turėjo jau didelį reitingą. Neseniai klausiau kaip sekasi, sakė - "išsiregisravau". Nustebau.
pasirodo etsy pakeitė taisykles, ir dabar pirmenybė tik amerikietėms, kad joms konkurencijos nedaryti.Net preprogramavo saito matomumą.
O užsieniečiai arba turi būti tikrai labai "dalyvaujantys" aktyviai visur arba nieko neparduos.
Atsakyti
na as sian pirmaji ziedeleli su senuku titan uzliejau, dejau nuotrauka, pirma k. nieko nedariau tai persigere, kita tai su zvake uzvaskavau ir nepersigere, dabar dziuna , po savaitgalio zuuresiu ka padariau biggrin.gif kazkas rase drel kvapo, tai to titan kvapo beveik ner, pauostytume dantu techniku plastmase, vo ten tai kvapelis
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2012 05 18, 17:29)
na as sian pirmaji ziedeleli su senuku titan  uzliejau, dejau nuotrauka, pirma k. nieko nedariau tai persigere, kita tai su zvake uzvaskavau ir nepersigere, dabar dziuna , po savaitgalio zuuresiu ka padariau  biggrin.gif  kazkas rase drel kvapo, tai to titan kvapo beveik ner,  pauostytume dantu techniku plastmase, vo ten tai kvapelis


Lauksim rezultatu mirksiukas.gif
O del kvapo, patikek, uostem itin "gero" kvapelio lotuliukas.gif Palyginus su juo Titanas tikrai yra bekvapis lotuliukas.gif
Atsakyti
dar nesustinges bet jau nebejuda mase, labai neteiskit tikrai paskubom dariau, maze sergalioja zyzia, gimtadienis pirmadieni (as pasiklydau dienose maniau kitos sav gale doh.gif ). foto teveliai jaunystej. realiai bisky geriau foto matos
user posted image
krtastas nutekejo, dar nuimsiu nuovarvas smile.gif
laukiu nuosirdzios kritikos nes, tikraii domu isgirsti is profiu nuomone

P.S. as neizeidi skelkit atvirai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 18 gegužės 2012 - 17:14
QUOTE(auryte2 @ 2012 05 18, 18:08)
P.S. as neizeidi skelkit atvirai biggrin.gif

kad darai - šaunuolytė, jau gera pradžia. Smagus darbelis, fotkinti tokius blizgančius paviršius ir išgauti "gerą" vaizdą yra ypač sudėtinga "namų" sąlygomis.

Dėl techninės dalies: tu padarei pradžią, akd gauti tikrai labai gražų darbuką, reikia dar bent sluoksnio dėti. Tik lašink labai atsargiai, kad išgauti kauburėlį, kuris nenutekėtų. Gal net du kartus vertėtų padirbėti. Tada gausis idealiai.

Kaip titaną maišyti žinai - iiiiiilgai ir negreitai, bet ramiais judesiukais sukti (min 10 minučių) tada reakcija prasideda ir derva gražiai liejasi.

Pabaik "tobulybę" ir dar pasirodyk wink.gif Gerai?
O darbeliukas mielutis mielutis thumbup.gif toks "retriškas", ir mano skonio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 18, 18:34)
kad darai - šaunuolytė, jau gera pradžia.
Pabaik "tobulybę" ir dar pasirodyk wink.gif Gerai?
O darbeliukas mielutis mielutis  thumbup.gif  toks "retriškas", ir mano skonio  wub.gif


as irgi svarciau dar det sluoksnius, bet sekmadienikai grysiu -nakty kai vaikai miegos uzdesiu,

dekui uz patarimus, nezinojau del maisimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 18 gegužės 2012 - 17:38