Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Aliete, zinok nepasiklausiau ir nepaziurejau, nors ciupinejau ta laka blush2.gif Bet mano mintys truputi kitur sukosi, tai del to tai pir isejo ax.gif Ten dazu atradau idomiu, tai jais ir domejausi ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 16, 07:48)
pasirodysiu tulpių žiedlapius smile.gif


QUOTE(Aruna @ 2012 05 16, 12:22)
Aliete - baik vieną kartą- taip ir susižaloti galima nuo kėdės kiekvieną kartą nukrentant  lotuliukas.gif

Labai tiksliai Aruna nusakė būseną, kai pamatai Alietės darbus biggrin.gif
Nerealiai tobulai bigsmile.gif

Jooo, kaina - opus reikalas. Man vyras vis sako, kai aš galvoju apie kainą, kad įkainuočiau ir kavą, vitaminus (darbui naktimis). Net negalima nusipiginti, nes tie darbai nuvertėja, o ši technika iš tikro labai daug kantrybės, bandymų, nenusisekimų pilna smile.gif Tikriausiai reikia vertini ir nenusisekusių kitų bandymų kaštus. Apmaudu žiūrėti į "rankų darbo auskarus" po 4 Lt blink.gif Taip pat akys sukasi matat Etsy analogiškų darbų kainas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 05 16, 22:54)
Apmaudu žiūrėti į "rankų darbo auskarus" po 4 Lt  blink.gif Taip pat akys sukasi matat Etsy analogiškų darbų kainas  biggrin.gif

pvz. etsy "ant greičio" radau:

user posted image
kaina ... $55,00

user posted image
$38.00

šitam darbeliui apskritai nėra kas daryti - iškirptas paveiksliukas ir derva užlieta, bet kaina...
user posted image
$11.00

šitas "popierinis stebuklas" be fantazijos (žodyno lapo gabaliukas įsūdytas)
user posted image
kainuoja ... "tik" $18.00

ir turėkim minty, kad siuntimas į kainą ... neįskaičiuotas.

Tik kaip "juodam kaimui" (beje tokiomis gali būti pvz. ir grynos lietuviškų didmiesčių gyventojos) paaiškinti, kad rankų darbas turi turėti vertę? g.gif
Atsakyti
Nuotaikinga aš nesutinku su tavo etsy kainų vertinimu, šiaip dolerio nereiktu versti pagal kursą o reiktu skaičiuoti kaip viens prie vieno, nes amerikoj 1 doleris tai tas pats kas lietuvoj 1 litas. rolleyes.gif
Ir rankų darbas ne visada lygus rankų darbui. Nes pvz suvert trys karoliukus ant pagaliuko tai tikrai nėra rankų darbas schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte: 16 gegužės 2012 - 23:08
QUOTE(varlyte @ 2012 05 16, 22:49)
Ir rankų darbas ne visada lygus rankų darbui. Nes pvz suvert trys karoliukus ant pagaliuko tai tikrai nėra rankų darbas  schmoll.gif

gerai, kad mes tų 3-jų karoliukų neveriam ax.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Svarbu kad karoliukai būtų iš dervos tongue.gif tada tai tikrai būtų teisingas ir tikrai vertingas rankų darbas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 16, 21:07)


bet gi klausyk , reik organizuotis viešuosius darbus  lotuliukas.gif , moka tai gerai  doh.gif  lotuliukas.gif

O čia tai gerai pastebėta- viešieji liejimo darbai lotuliukas.gif - kas jungiasi???
Papildyta:
QUOTE(varlyte @ 2012 05 16, 23:49)
Nes pvz suvert trys karoliukus ant pagaliuko tai tikrai nėra rankų darbas  schmoll.gif

Kaip ne rankų- ne patys gi ant pagaliuko sušoka biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aliete tulpes beprotiskai fantastiskos!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif Truksta zodziu!
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2012 05 16, 23:49)
Nuotaikinga aš nesutinku su tavo etsy kainų vertinimu, šiaip dolerio nereiktu versti pagal kursą o reiktu skaičiuoti kaip viens prie vieno, nes amerikoj 1 doleris tai tas pats kas lietuvoj 1 litas.  rolleyes.gif


bet jei tu budamas is LT bandysi lygintis su JAV kainomis irgi neisdegs.... visi DEJA mano kad pas mus kaip kinijoj, turi but pigiau! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2012 05 16, 23:49)
Nuotaikinga aš nesutinku su tavo etsy kainų vertinimu, šiaip dolerio nereiktu versti pagal kursą o reiktu skaičiuoti kaip viens prie vieno,

sorry soryy mergina, bet tai ne mano vertinimas - taip pačios save įsivertina etsy dalyvės. Aš tik "ant greičio" pirmus po ranka pasitaikiusius sukėliau, kad bent minimum bendras vaizdas būtų.

Sakai - litas ir doleris 1:1? Linkusi nesutikti. Kad bent 1:1,5 - tada gal realiau. Lietuvoje pragyvenimo lygis brangesnis, o atlyginimai mažesni. Taip kad prabočyk mirksiukas.gif

O čia, mūsų temoje, beje visi darbeliai yra unikalūs, vienetiniai, rankų darbo. Kodėl?
Nes NEĮMANOMA nukopijuoti ir pagaminti antro tokio paties meno kūrinio.
Amerikonkos naudoja popieriukus, specialius lipdukus iš ice dervos, ir joms atrodo kad tai kūryba.

Oi, kad mums jų priemones (ir tegul amerikoniškom kainom, bet atmetus siuntimo išlaidas ir muitus, būtų "įkandamesnės") bigsmile.gif tai pridarytume wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 05 17, 07:23)
Kaip ne rankų- ne patys gi ant pagaliuko sušoka  biggrin.gif

čia trijų sekundžių darbas tongue.gif ir už toki darbą plešt milijonus irgi sakyčiau nesažininga tongue.gif

QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 05 17, 08:05)
bet jei tu budamas is LT bandysi lygintis su JAV kainomis irgi neisdegs.... visi DEJA mano kad pas mus kaip kinijoj, turi but pigiau!  schmoll.gif

Būnant LT reikia lygintis su LT rinka, o einant į Etsy tai jau be abejo reikia lygintis su pasaulio rinka.


QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 17, 08:52)
Sakai - litas ir doleris 1:1? Linkusi nesutikti. Kad bent 1:1,5 - tada gal realiau. Lietuvoje pragyvenimo lygis brangesnis, o atlyginimai mažesni. Taip kad prabočyk  mirksiukas.gif

O čia, mūsų temoje, beje visi darbeliai yra unikalūs, vienetiniai, rankų darbo. Kodėl?
Nes NEĮMANOMA nukopijuoti ir pagaminti antro tokio paties meno kūrinio.
Amerikonkos naudoja popieriukus, specialius lipdukus iš ice dervos, ir joms atrodo kad tai kūryba.

Oi, kad mums jų priemones (ir tegul amerikoniškom kainom, bet atmetus siuntimo išlaidas ir muitus, būtų "įkandamesnės")  bigsmile.gif  tai pridarytume  wub.gif


Kai kalbam apie pragyvenimo lygi tai visiems atrodo kad amerikoj tai pinigai krenta vos ne iš dangaus. Pragyvenimo lygis pvz Floridos valstijoj nėra pigus, ten brangiai kainuoja būsto nuoma, normalus ne plastikinis maistas irgi yra brangus, kas pas juos pigu tai benzas.
Pagal tai aš ir vertinu viens prie vieno.
O dabar apie kūryba biggrin.gif , sakai amerikonkos prilipdo lipduką ir aiškina kad tai unikalus ir vienetinis, o pas mus ka ne kitaip būna kai mergos suveria trys karoliukus ant pagaliuko ir irgi aiškina kad čia unikalu. Argi tai ne tas pats? mirksiukas.gif

Ir jeigu verst kainas viens prie vieno, tai tas darbelis su šypsenėle 11lt argi ne per pigu? rolleyes.gif Ilieta tvarkingai be burbuliuku, paveikslelis irgi tvarkingai iklijuotas.
Taip kad ne tik mes vienos savo darbus nuvertinam.
O rankų darbas jis visur panašiai vertinamas, bet tai turi buti tikrai rankų darbas o ne trijų sekundžių darbas tongue.gif O kai pas mus pilna trijų sekundžių darbo tai tikrai vertingi darbai toj gausoj pasimeta ir tada visiems atrodo kad čia nieko rimto ir per brangų. cool.gif

O kad nebutu jog aš čia kaip tas pilypas iš kanapių einu ieškot ir fotkint savo bandymu su derva ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte: 17 gegužės 2012 - 09:43
Sveikos 4u.gif norėjau pasiteirauti, ar kas yra bandę šią dervą:

user posted image

Neapsisprendžiu, ką įsigyti ax.gif Ir atsiprašau, jei kažkur jau kalbėta apie tai - gal neatidžiai perskaičiau temas blush2.gif
Atsakyti