Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Šarlatanė @ 2012 05 15, 22:58)
Na, ir dar klausimukas, jei galima:
Kokio storumo vielą geriausia naudoti rėmelių gaminimui?
Bei kokio storumo viela geriausiai tinka tokiems dalykam, kaip žiedelių, adatėlių išsilankstymui ir pan.?
Dabar esu užsisakiusi gatavų, bet manau pačiai pasigaminti tuos dalykus iš vielos apsimokiau gaunasi. smile.gif

visokiems išsilankstymams tinka 0,8mm storio viela
o remeliams palankstyti geriau storesnės , 1,00mm , 1,2mm ,nes liejimui norisi iškilesnės briaunos ... gali būti dar storesnės smile.gif , bet čia susidursi su lankstymo problema biggrin.gif

QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 05 16, 07:15)
Klausimas - o yra koks nors budas i derva ilieti nedziovinta augala? Ar dregme vis vien paveiks taip kad nesustings? smile.gif

sustingti sustingsta , bet neišdžiuvęs augalas " išmeto" dervą baltais plėmais..., na taip mano bandymuose buvo biggrin.gif
kiek pamenu lyg taniux sakė , kad užliejo neuždžiuvusią gėlę nepilnai , ir padžiuvus baigė lieti ...

pasirodysiu tulpių žiedlapius smile.gif , šiaip ne taip aš juos įveikiau biggrin.gif , kiek sluoksnių net neklauskite , nes pati nesuskaičiuoju doh.gif , spalva taip pat kiek "susivalgė", bet man tai netrukdo, nes struktūra žiedlapio išryškėjo ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šarlatanė, pas mane einamiausia yra 0,8 mm sidarbuota viela. Pas kitas gal kitaip g.gif

agnera_jewellery, zinau, kad kai kurios yra bandziusios uzlieti nedziovintas geles ir sake, kad dauguma puikiai issilaike, bet kai pati nebandziau, tai negaliu nieko pasakyti... Man tik dabar mintis kilo... O kal jei pries uzliejant i derva, gelyte padengti bespalviu gret dziustanciu laku g.gif Kad ir laku nagams g.gif Idomu, kas nutiks gelei nulakavus... Reikes pabandyti biggrin.gif
Papildyta:
Aliete, nu super auksariukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 16, 08:48)
pasirodysiu tulpių žiedlapius smile.gif , šiaip ne taip aš juos įveikiau  biggrin.gif ,

na bet ir grožis.
Vertas vaizdas pastangų thumbup.gif

g.gif
Panos, vakar su drauge diskusija buvo. Ji mezga ir siuvinėja, bet nei papuošalus daro nei juolab ice resin technikomis darbuosis. Ne jai...
Bet klausimas buvo kitas. Sako - na smardiniesi tu su tomis dervomis, dirbi ir gauni rezultatą. Ir darbo labai daug...
O kaina? Kiek galima sako paimti už tokius auskarus? Juk retas kas įvertins kiek čia kosminiai daug pastangų įdėta, kad toks grožis gimtų.

Ir ką jai atsakyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 16, 08:48)
pasirodysiu tulpių žiedlapius smile.gif , šiaip ne taip aš juos įveikiau  biggrin.gif , kiek sluoksnių net neklauskite , nes pati nesuskaičiuoju  doh.gif , spalva taip pat kiek "susivalgė", bet man tai netrukdo, nes struktūra žiedlapio išryškėjo  ax.gif


zinok vienas tobuliausiu mano kadanors matytu darbu! Tikrai nuosirdziai 4u.gif
Dieviskai atrodo tas beremis iliejimas, forma tobula.... nu tiesiog meno sedevras. Jei sau sito grozio nepasiliksi, tai pardavimo kaina dek LABAI didele ir niekas net neklaus kodel thumbup.gif

QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 16, 08:53)
agnera_jewellery, zinau, kad kai kurios yra bandziusios uzlieti nedziovintas geles ir sake, kad dauguma puikiai issilaike, bet kai pati nebandziau, tai negaliu nieko pasakyti... Man tik dabar mintis kilo... O kal jei pries uzliejant i derva, gelyte padengti bespalviu gret dziustanciu laku  g.gif Kad ir laku nagams  g.gif Idomu, kas nutiks gelei nulakavus... Reikes pabandyti biggrin.gif


man nedziovinta zibute uzlieta suveike taip, kad nesustingo derva verysad.gif

QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 16, 09:53)
Panos, vakar su drauge diskusija buvo. Ji mezga ir siuvinėja, bet nei papuošalus daro nei juolab ice resin technikomis darbuosis. Ne jai...
Bet klausimas buvo kitas. Sako - na smardiniesi tu su tomis dervomis, dirbi ir gauni rezultatą. Ir darbo labai daug...
O kaina? Kiek galima sako paimti už tokius auskarus? Juk retas kas įvertins kiek čia kosminiai daug pastangų įdėta, kad toks grožis gimtų.

Ir ką jai atsakyti?  g.gif


Paimti gali teik, kiek tau atrodo. As turiu drauge kuri velia vilna, mes labai daug diskutuojam apie kainas. Is vis LT ranku darbas mazai vertinamas, nes kiekviena moteriske bandziusi dekupaza, vert auskarus, virt muila ir t.t. Visos jos viska moka! Bet uz gera ir kokybiska darba reikia ir moket atitinkamai. Mano asmeniskai nuomone yra tokia - kad nusipiginti nereikia. Daznai stovi kaziuko mugej mergaites is Rokiskio su auskarais po 9 Lt ir dempinguoja kainas, bet as prieinu, paziuriu - rankom lietas stiklas. Paaiskinu mergaitem kad taip NUSIPIGINTI negalima, nes parduodi savo dali sirdies.... Zodziu, mano nuomone kiek noresi - tiek paprasysi. O kainu bus visada visokiu, visada bus kas pasiulys pigiau.... bet su vejo malunais nepakovosi!
Atsakyti
aliete, auskarai su tulpių žiedlapiais nerealūs wub.gif, labai skanūs biggrin.gif
Atsakyti
Tulpės visiškai nuostabios... smile.gif

Aš tai gavau tas "Deep Flex" formeles, šiaip blizgios, nors plastiko faktūra matosi, ir kai kurios nėra idealiai išlietos, pavyzdžiui, yra koks mažytis taškinis kauburėlis, kuris matosi tam tikru kampu pakreipus (čia ant liejinio jau kauburėlis, visa laimė, duobutė būtų daug blogiau). Ir jos labai greitai raižosi, žinojau, kad reikia atsargiai elgtis, bet vienoje radau tokį didelį įbrėžimą, neįsivaizduoju, kada ir nuo ko jis atsirado. biggrin.gif Tai jau be šlifavimo ir poliravimo priemonių komplekto nė iš vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 16 gegužės 2012 - 12:11
QUOTE(Gil @ 2012 05 16, 13:10)
Tulpės visiškai nuostabios... smile.gif

Aš tai gavau tas "Deep Flex" formeles, šiaip blizgios, nors plastiko faktūra matosi, ir kai kurios nėra idealiai išlietos, pavyzdžiui, yra koks mažytis taškinis kauburėlis, kuris matosi tam tikru kampu pakreipus (čia ant liejinio jau kauburėlis, visa laimė, duobutė būtų daug blogiau). Ir jos labai greitai raižosi, žinojau, kad reikia atsargiai elgtis, bet vienoje radau tokį didelį įbrėžimą, neįsivaizduoju, kada ir nuo ko jis atsirado. biggrin.gif Tai jau be šlifavimo ir poliravimo priemonių komplekto nė iš vietos.


Jauciu, reikia pirkti to specialaus lako ir nebesukti sau galvos del to matiskumo... Beja, kalbejau as artinn apie ta laka - sake, kad jis specialiai sitai dervai gamintas, tai tikrai nenusilups.
Atsakyti
Aliete - baik vieną kartą- taip ir susižaloti galima nuo kėdės kiekvieną kartą nukrentant lotuliukas.gif

Žinai, o aš vis pažiūriu į tuos savo didelius žiedus ir galvoju, kad reiktų pažaisti, bet ir vėl padedu į šalį biggrin.gif blush2.gif

Atsakyti
dėkui už pagyrimus "tulpių žiedlapiams" 4u.gif
jie gan dideli gavosi ilgis 7cm. , bet ,kadangi derva lengva , tai svorio nesijaučia ...
nepasilikau sau ...kažkaip atsigrožėjau kol dariau biggrin.gif

Nuotaikinga, kainų klausimas opus biggrin.gif ...
pritarčiau agnera , mūsuose visi moka viską daryti ir net kokybės klausimas neaktualus, nes visi daro kokybiškai biggrin.gif ..., net juokinga ,aš žinokite gan dažnai gaunu laiškų su klausimais kaip pasidaryti vieną ar kitą darbą ...
kai pasižvalgau po parduodamų darbų kainas , tai pasimetų- man nesuprantama kaip tokių pačių medžiagų ir praktiškai panašus darbai gali taip skirtingai kainuoti ... tas kainos skirtumas ,matyt, ir yra tas savo įdėto darbo vertinimas g.gif ... vienareikšmiškai galiu pasakyti kad LT rankdarbių rinka -laukinė biggrin.gif

man patinka pasiskaitinėti rinran.lt tai puslapėlio autorė rašo būtent apie rankdarbių rinkodarą , kas Lietuvoje nauja ir verta dėmesio smile.gif , toje nuorodoje kur įdėjau yra straipsniai apie rankdarbių kainų apskaičiavimą , va šitas straipsnis gan aiškiai nusako kas vadovaujantis ekonomikos, rinkos dėsniais turėtų būti suvokiama rankdarbio kaina smile.gif
Atsakyti
Aliete, ot visada taip darai darai ir jau sau nebenori lotuliukas.gif


Taip, taip viskas ten teisingai dėl uždarbio, tik svarbu, kad tuo ir vadovautusi .

Vienas tik dalykas musuose yra idomus. Minimali valandine oficiali darbo kaina 4,85 Lt, o jei dirbat viešuosius darbus 24 lt. biggrin.gif Skirtumas ganetinai didelis. Bet kai uz darba zmogus ima 1 lt ar du, tai jau atleiskit, reikia save gerbt. Galų gale beveik niekas neskaičiuoja žaliavų atsiuntimo kainos arba išlaidų degalams jų beieškant- o reikėtų , taip pat jei darbui reikalinga elektra ar dujos ir pan.
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 05 16, 06:15)
Klausimas - o yra koks nors budas i derva ilieti nedziovinta augala? Ar dregme vis vien paveiks taip kad nesustings? smile.gif


Kažkur lyg skaičiau, kad užliejus nedžiovintą augalą, po kurio laiko prasideda natūralus pūvimo procesas ir grožis augalėlio pradeda nykti g.gif

Bet tai tulpių auskarai... pasaka, tokie romantiški wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 16, 13:19)
Jauciu, reikia pirkti to specialaus lako ir nebesukti sau galvos del to matiskumo... Beja, kalbejau as artinn apie ta laka - sake, kad jis specialiai sitai dervai gamintas, tai tikrai nenusilups.

idomu per kiek laiko tas lakas pilnai išdžiusta ? ir dar kokio jis pagrindo ? , ar nepaklausiai kartais ,Bjauruska ? ... jei kartais susigundysi išbandyti -pasidalink kaip gaunasi ...


QUOTE(Aruna @ 2012 05 16, 15:34)
Aliete, ot visada taip darai darai ir jau sau nebenori  lotuliukas.gif
Taip, taip viskas ten teisingai dėl uždarbio, tik svarbu, kad tuo ir vadovautusi .

Vienas tik dalykas musuose yra idomus. Minimali valandine oficiali darbo kaina 4,85 Lt, o jei dirbat viešuosius darbus 24 lt.  biggrin.gif Skirtumas ganetinai didelis. Bet kai uz darba zmogus ima 1 lt ar du, tai jau atleiskit, reikia  save gerbt. Galų gale beveik niekas neskaičiuoja žaliavų atsiuntimo kainos arba išlaidų degalams jų beieškant- o reikėtų , taip pat jei darbui reikalinga elektra ar dujos ir pan.

o, taip -tas vadovautusi tuo- tikrai svarbu ... bet pas mus kaip laukiniuose vakaruose didžiosios depresijos metu lotuliukas.gif

bet gi klausyk , reik organizuotis viešuosius darbus lotuliukas.gif , moka tai gerai doh.gif lotuliukas.gif

Atsakyti